Recenze | Plumeria Maldives


Klient: Patrik & Erika, Brno, Termín: Říjen/Listopad 2016, Lokace: Plumeria Maldives, Boutique/Sea View - Thinadhoo, Vaavu atol

Patrik nám napsal: "Milá Lucie, naše líbánky na Maledivách se díky Vašemu doporučení staly opravdu nezapomenutelným zážitkem v ráji.

Po příletu jsme díky podrobnému itineráři vyřídili vše potřebné, čekal na nás personál a vydali se rychlo-lodí na ostrov Thinadhoo do hotelu Plumeria Boutique. Na hotelu nás příjemně uvítali a ubytovali.

Co se týče samotného hotelu, tak naprostá spokojenost. Velice zde dbají na čistotu a spokojenost hostů (opravdu pro Vás udělají první a poslední). Generátor na elektřinu je nešťastně umístěn hned vedle hotelu, ale člověk stejně tráví celý den na pláži šnorchlováním či se vydá na výlet a v noci člověk spí se zavřenými dveřmi na balkón a puštěnou klimitazací, takže z naší strany žádný problém. :-)

V našem termínu jsme měli štěstí, na hotelu bylo ubytováno pouze 6 hostů včetně nás. Personál hotelu se o nás neuvěřitelně příjemně staral, připravil pro nás tradiční maledivský večer, filmový večer, krabí závody a jako třešnička na dortu byla romantická večeře na pláži pouze pro nás dva se speciálním menu pro dva – o tomto jsme vůbec nevěděli a personálu Plumérky za to patří obrovské díky. Nejvíce nám přirostl k srdci Chef Johny, tento vždy usměvavý kuchař připravil výborná jídla i něco navíc (Johny, stýská se nám).

Tyto řádky nedokáží popsat naši spokojenost s celou Plumérií. (Lucko, prosím, vzpomeňte si na nás a pozdravujte celý personál – zejména Chefa Johnyho, Surangu a Wimukthiho).

Za zmínku taky stojí Plumeria diving centre. Velmi příjemný personál a velké spektrum služeb od výletů až po potápění se žraloky. Byli jsme na Sand Banku a José nás vzal i na šnorchlování. Opravdu super!

Samotný ostrov Thinadhoo je nádherný, nabízí krásné pláže, moře jako stvořené pro šnorchlování a nechá Vás nakouknout i do života místních Maledivců.

Jako jediné mínus byl trochu nepořádek na pláži. To, že je tam napadané listí z palem a stromů je přirozené (i když by se taky dal shrábnout na jednu hromadu), ale od turistů odložené prázdné PET lahve a nedopalky cigaret zbytečně kazí krásu tohoto ráje. Sami jsme několik PET lahví a vajglů odnesli tam, kam patří. Turisté by si tohoto ráje měli více vážit a ne jej znehodnocovat…

Lucy a Plumeria Boutique, moc Vám děkujeme za všechny Vaše služby."

Patrik & Erika

PS: Dle prvotních informací jsme se z Malediv vrátili 3, ale nebudeme předbíhat. :)

OWH odpovídá: "Moc děkujeme za krásnou a stručnou recenzi a jsme moc rádi, že se vám líbilo. Škoda, že jste nenapsala, že s vámi provedli škatulata škatulata, ale pokud vám to nevadilo, tak v pořádku. Stejně ale dostali "huláka". Bude nám potěšením i příště. Naši stálí klienti u nás mají speciální ceny.

#PlumeriaMaldives #PlumeriaBoutique #Thinadhoo

 • FB other way holiday
 • FB other way holidays
 • FB Lucie Mohelníková
 • Instagram other way holiday
 • Instagram other way holidays
 • Flickr other way holiday
 • LinkedIn Lucie Mohelníková
 • LinkedIn other way holiday
 • Twitter other way holiday
 • TikTok other way holiday
 • YouTube other way holiday
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv a Srí Lanky, stopu v Doha v Kataru nebo v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou nebo se stopoverem v Doha v Kataru? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

other way holiday, to jsou s láskou a péči vybrané lokality, ostrovy, cenově dostupné i luxusní resorty, vily, hotely i penziony na Maledivách, ale i v jiných destinacích. Maledivy známe jako nikdo jiný široko daleko. Již jsme je procestovali skoro celé. Vaši dovolenou snů na Maledivách připravujeme na základně našich osobních zkušeností, které čerpáme od roku 2009. Víme a známe to, co jiní ne! other way holiday, to jsou s láskou tvořené kolekce jenom toho nejlepšího!

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a reservation@otherwayholiday.com

Provozní doba

Pondělí - Neděle: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP