Recenze | Maledivy s Lucií II / 2016


Klient: Ríša & Dáša, Týniště nad Orlicí, Termín: Listopad 2016, Lokace: TME Retreats - Dhigurah, Plumeria Maldives, Boutique - Thinadhoo, Vaavu atol, H78 - Hulhumale, Projekt: Poznávací okruh II - Maledivy s Lucií aneb Maledivy s česky hovořícím průvodcem

Ríša nám napsal: "Ahoj Lucko,nejsem žádný spisovatel, ale to co jsme zažili na Maledivách během dovolené „Maledivy s Lucií“ si zaslouží pár řádků.

Jednalo se o cestu s českým průvodcem, kterým nebyl nikdo jiný než úžasná Lucie, tedy člověk na Maledivy nejpovolanější. Její znalosti o Maledivách jsou obdivuhodné. Jsem od přírody člověk velmi zvídaví, takže během 10 dnů jsem se vyptal snad na vše, co šlo a vždy mi trpělivě odpověděla. :-)

Navštívili jsme 6 ostrovů + sandbank a to napříč třema atoly, Alif Dhaal, Vaavu atol a také Male atol. Na třech ostrovech jsme bydleli a na ostatní podnikli výlety.

Kamkoliv jsme přijeli, tak ihned bylo poznat, že Lucii všude dobře znají a váží si jí. Stále jsme měli pocit, že díky její přítomnosti je o nás nadstandardně postaráno. To je asi úplně největší rozdíl oproti jiným cestovkám, které nabízejí jenom „dovolené z katalogu“. Lucie moc dobře ví, kam svoje klienty posílá a dokáže nabídnou pro konkrétního klienta to NEJ. Zážitků bylo tolik, že by se to nevešlo ani několik stránek, takže ve zkratce:

Ostrov Dhigurah – 3km dlouhá pláž, kde si připadáte jako trosečníci, protože není problém tu být sám, úžasný pocit. Šnorchlování s velrybím žralokem – PECKA. Kvůli němu jsme sem jeli a vyplatilo se! Osobně pro mě byl i zážitek možnost jít do hospody mezi místní a jen je pozorovat, jak žijí.

Ostrov Thinadhoo – Hotel Plumeria – naprostý luxus na úžasném ostrově s nádherným korálovým útesem, opravdový ráj na zemi i pod vodou. Výlet na noční rybolov, noční šnorchlováni se žraloky!

Ostrov Hulhumale a Male – zcela jiný svět. Civilizace, spousta motorek a aut. Obrovská hustota zalidnění. Zajímavé rybí a ovocné trhy.

Každý ostrov byl zcela jiný a nabídl vždy něco zajímavého. Pokud měl jet jen na jeden ostrov, tak jednoznačně Thinadhoo a hotel Plumeria.

Vím, že to píše skoro každý, ale dovolená mnohonásobně předčila očekávání. Moc ti Lucko za vše děkujeme!!! Doufám, že se znovu potkáme a nejlépe na Maledivách! :-) S přáním hezkého dne

Ríša a Dáša.

OWH, Lucie odpovídá: "Jsme moc ráda, že se Vám cestování se mnou líbilo a bude mi potěšením i příště. Moc jsem si to s Vámi užila. Byli jste fakt super parta!!! Pořád vzpomínám na "A můžu mít dotaz?"" :-D

#MaledivysLucií #Maledivysprůvodcem #poznávacíokruh #Thinadhoo #Vaavuatol #Dhigurah

 • FB other way holiday
 • FB other way holidays
 • FB Lucie Mohelníková
 • Instagram other way holiday
 • Instagram other way holidays
 • Flickr other way holiday
 • LinkedIn Lucie Mohelníková
 • LinkedIn other way holiday
 • Twitter other way holiday
 • TikTok other way holiday
 • YouTube other way holiday
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv a Srí Lanky, stopu v Doha v Kataru nebo v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou nebo se stopoverem v Doha v Kataru? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

other way holiday, to jsou s láskou a péči vybrané lokality, ostrovy, cenově dostupné i luxusní resorty, vily, hotely i penziony na Maledivách, ale i v jiných destinacích. Maledivy známe jako nikdo jiný široko daleko. Již jsme je procestovali skoro celé. Vaši dovolenou snů na Maledivách připravujeme na základně našich osobních zkušeností, které čerpáme od roku 2009. Víme a známe to, co jiní ne! other way holiday, to jsou s láskou tvořené kolekce jenom toho nejlepšího!

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a reservation@otherwayholiday.com

Provozní doba

Pondělí - Neděle: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP