top of page

Úžasná dovolená Maledivy s Lucií II / 2016


Thinadhoo, Vaavu atol, Maledivy, výhled na ostrov Hulhidhoo

Klient: Ríša & Dáša, Týniště nad Orlicí, Termín: Listopad 2016, Lokace: TME Retreats - Dhigurah, Plumeria Maldives, Boutique - Thinadhoo, Vaavu atol, H78 - Hulhumale, Projekt: Poznávací okruh II - Maledivy s Lucií aneb Maledivy s česky hovořícím průvodcem

Ríša nám napsal: "Ahoj Lucko,nejsem žádný spisovatel, ale to co jsme zažili na Maledivách během dovolené „Maledivy s Lucií“ si zaslouží pár řádků.

Jednalo se o cestu s českým průvodcem, kterým nebyl nikdo jiný než úžasná Lucie, tedy člověk na Maledivy nejpovolanější. Její znalosti o Maledivách jsou obdivuhodné. Jsem od přírody člověk velmi zvídaví, takže během 10 dnů jsem se vyptal snad na vše, co šlo a vždy mi trpělivě odpověděla. :-)

Navštívili jsme 6 ostrovů + sandbank a to napříč třema atoly, Alif Dhaal, Vaavu atol a také Male atol. Na třech ostrovech jsme bydleli a na ostatní podnikli výlety.

Kamkoliv jsme přijeli, tak ihned bylo poznat, že Lucii všude dobře znají a váží si jí. Stále jsme měli pocit, že díky její přítomnosti je o nás nadstandardně postaráno. To je asi úplně největší rozdíl oproti jiným cestovkám, které nabízejí jenom „dovolené z katalogu“. Lucie moc dobře ví, kam svoje klienty posílá a dokáže nabídnou pro konkrétního klienta to NEJ. Zážitků bylo tolik, že by se to nevešlo ani několik stránek, takže ve zkratce:

Dhigurah, Alif Dhaal, Ari atol, Maledivy, žralok obrovský

Ostrov Dhigurah – 3km dlouhá pláž, kde si připadáte jako trosečníci, protože není problém tu být sám, úžasný pocit. Šnorchlování s velrybím žralokem – PECKA. Kvůli němu jsme sem jeli a vyplatilo se! Osobně pro mě byl i zážitek možnost jít do hospody mezi místní a jen je pozorovat, jak žijí.

Ostrov Thinadhoo, Vaavu atol, Maledivy

Ostrov Thinadhoo – Hotel Plumeria – naprostý luxus na úžasném ostrově s nádherným korálovým útesem, opravdový ráj na zemi i pod vodou. Výlet na noční rybolov, noční šnorchlováni se žraloky!

Ostrov Hulhumale a Male – zcela jiný svět. Civilizace, spousta motorek a aut. Obrovská hustota zalidnění. Zajímavé rybí a ovocné trhy.

Každý ostrov byl zcela jiný a nabídl vždy něco zajímavého. Pokud měl jet jen na jeden ostrov, tak jednoznačně Thinadhoo a hotel Plumeria.

Vím, že to píše skoro každý, ale dovolená mnohonásobně předčila očekávání. Moc ti Lucko za vše děkujeme!!! Doufám, že se znovu potkáme a nejlépe na Maledivách! :-) S přáním hezkého dne

Ríša a Dáša.

OWH, Lucie odpovídá: "Jsme moc ráda, že se Vám cestování se mnou líbilo a bude mi potěšením i příště. Moc jsem si to s Vámi užila. Byli jste fakt super parta!!! Pořád vzpomínám na "A můžu mít dotaz?"" :-D

bottom of page