Recenze | Dhiffushi, svatba na Plumeria Maldives, Maafushi & Huvafen Fushi


Klient: Míša & Martin, Praha, Termín: Září 2015, Lokace: Dhiffushi, Maafushi, Plumeria Maldives at Thinadhoo a luxusní resort Huvafen Fushi

Míšá & Martin nám napsali: "Milá Lucie, tak už jsme se konečně dostali k tomu, abychom ti napsali pár řádků o naší krásné dovolené, která byla zároveň pracovní, taky trošku zásnubní, svatební a taky líbánky :-D Prostě vše v jednom. Vše jsi naplánovala, vše jsi zařídila a my jsme byli naprosto spokojeni.

Na začátku jsme začínali skromně v guesthousu na Dhiffushi, ubytování čisté a hlavně kluci se o nás starali, co se týče jídla, připravili si pro nás večerní lov ryb, pak šnorchlování a mě připravili krásnou narozeninovou oslavu a na tomto ostrově proběhly i zásnuby…

Po čtyřech dnech jsme se vydali na další lokální ostrov Thinadhoo do hotelu Plumeria, kde jsi nám Lucko zařídila naši vysněnou svatbu. Musím říct, že na tomto ostrově a hlavně v hotelu jsme byli spokojeni. Vše krásné, čisté, zaměstnanci hotelu přátelští a milý, jídlo výborné. Šnorchlovat se dalo už z pláže, pro mě ideální. Na svatbu nám vyšlo krásné počasí, takže co víc jsme si mohli přát.

Po třech dnech dnech jsme se přesunuli na rušný ostrov Maafushi.

A poté jsme si jeli užívat na dvě noci líbánky na Huvafen Fushi a to nám doslova vyrazilo dech. Je to opravdu ráj na zemi. Měli jsme naplánovaných spoustu aktivit, odpočinku a zážitků. Všichni velmi vstřícní, přátelští a my jsme se tam cítili opravdu výjimečně. Neskutečný zážitek být na tomto ostrově. Tak Lucí, ještě jednou moc děkujeme, že jsi nám naplánovala chvíle, na které nikdy nezapomeneme."

Míša a Marťa Krpačovi

OWH odpovídá: "Moc děkujeme za pár krásných řádků. Jsme rádi, že jste měla krásný pobyt a nezapomenutelné zážitky. Bylo fajn to prožít s vámi. Jsme také hrdí na to, že se o vaší svatbě psalo i v novinách." Reportáž & Video

#líbánky #Maafushi #HuvafenFushi

 • FB other way holiday
 • FB other way holidays
 • FB Lucie Mohelníková
 • Instagram other way holiday
 • Instagram other way holidays
 • Flickr other way holiday
 • LinkedIn Lucie Mohelníková
 • LinkedIn other way holiday
 • Twitter other way holiday
 • TikTok other way holiday
 • YouTube other way holiday
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv a Srí Lanky, stopu v Doha v Kataru nebo v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou nebo se stopoverem v Doha v Kataru? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

other way holiday, to jsou s láskou a péči vybrané lokality, ostrovy, cenově dostupné i luxusní resorty, vily, hotely i penziony na Maledivách, ale i v jiných destinacích. Maledivy známe jako nikdo jiný široko daleko. Již jsme je procestovali skoro celé. Vaši dovolenou snů na Maledivách připravujeme na základně našich osobních zkušeností, které čerpáme od roku 2009. Víme a známe to, co jiní ne! other way holiday, to jsou s láskou tvořené kolekce jenom toho nejlepšího!

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a reservation@otherwayholiday.com

Provozní doba

Pondělí - Neděle: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP