Recenze | Dhiffushi & Hulhumale


Klient: Peter, Beata a Alena, Dunajská Lužná, Slovensko, Termín: červen 2016, Lokace: Dhiffushi, Hulhumale

Alena nám napsala: "Zdravím Lucka, chcem Vám poďakovať za nádhernu dovolenku v ráji, bol to môj sen a vždy som si myslela že ho neuskutočním, nakoľko sa mi vždy slovo Maledivy zdálo luxusná dovolenka za veľmi veľa peňazí. Prostredníctvom Vás a vašej cestovky OWH, sa to dá uskutočniť oveľa lacnejšie. Preto Vás vždy odporúčim všetkým. Presne poslaný itinerár, nehrozí že sa človek zamotá, všetko išlo podľa plánu.

Cesta: dlhá cesta, ktorá stoji zato vidieť tu krásu a zažiť veľa zážitkovlet: bez turbolencii, pokojný čo viac si želať

Trajekt: super zážitok, lacný na prepravu, skákajúce delfínky, lietajúce ryby proste nádhera

Rychloloď: super rýchla loď, rýchla preprava

Ostrov Dhiffushi: jednoducho ráj na zemi, čistá pláž, okolo sam kokosove palmy a zeleň, čistý oceán, jemný biely piesok

Hotel: Rashu Hiyaa viac sme si nemohli priať, jedlo vynikajúce, obsluha aj počas ramadamu perfektná, hlavne náš milovaný Rakib Hassan, naprostá čistota hotela, kuchyne,okolia, určite sa tam vrátime na bud. rok. Hassan nám robil večerné krmenie žralokov a raji, sprievodcu ostrovom, prekvapenie romanticku večeru pre dvoch, extra rybu na večeru len pre nás, výborne ovocie papája, banány, melóny, kokos,a mango priamo od Hassanovej mamy zo Sri Lanky, úžasny to človek

Cesta domov: 1.deň hotel Planktons na oddych krásny, čistý hotel keď že sa nevarilo, zamestnanec nás odviedol do iného hotela, ten bol nádherny a jedlo viac než vyníkajúce, večer nás hotelový taxik odviezol na letisko

Čo dodať na záver: celkový dojem hodnotím výborne. Nikdy nezabudnem, keď po dlhej ceste unavení môj priateľ a dcéra povedali pri prekročení hotela: tak maminka toto ti odpúšťamu tú dlhu cestu, lebo ten hotel je úžastny ☺☺☺ Velká vďaka ešte raz Lucka Mohelníková!!!!

S pozdravom Peter, Beata a samozrejme organizátor Alena z Dunajskej Lužnej 😘"

OWH odpovídá: "Moc děkuji Peterovi, Beatě a Aleně za krásnou recenzi. Bylo radostí vám připravit dovču a bude i příště."


 • FB other way holiday
 • FB other way holidays
 • FB Lucie Mohelníková
 • Instagram other way holiday
 • Instagram other way holidays
 • Flickr other way holiday
 • LinkedIn Lucie Mohelníková
 • LinkedIn other way holiday
 • Twitter other way holiday
 • TikTok other way holiday
 • YouTube other way holiday
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv a Srí Lanky, stopu v Doha v Kataru nebo v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou nebo se stopoverem v Doha v Kataru? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

other way holiday, to jsou s láskou a péči vybrané lokality, ostrovy, cenově dostupné i luxusní resorty, vily, hotely i penziony na Maledivách, ale i v jiných destinacích. Maledivy známe jako nikdo jiný široko daleko. Již jsme je procestovali skoro celé. Vaši dovolenou snů na Maledivách připravujeme na základně našich osobních zkušeností, které čerpáme od roku 2009. Víme a známe to, co jiní ne! other way holiday, to jsou s láskou tvořené kolekce jenom toho nejlepšího!

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a reservation@otherwayholiday.com

Provozní doba

Pondělí - Neděle: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP