Recenze | Dhiffushi & Plumeria Maldives


Klient: Šupovi, Příbor (www.propagprint.cz), Termín: Březen 2016, Lokace: Rashu Hiyaa at Dhiffushi, Plumeria Maldives at Thinadhoo

Šupovi nám napsali: "Zdravím Lucy, chtěla jste recenzi, tady ji máte..Bylo nebylo..Emirates nám zrušili let, na divy jsme přiletěli pozdě, nestihli trajekt, ale OWH nám, znaveným poutníkům, na "last minute" zařídila speed boat.

Thinadhoo - miluju Thinadhoo! To byla třešnička na dortu..málo lidí, ta pláž, zeleň, šnorchl, ale co mě úplně dostalo byla jungle! Kolikrát jsem se chtěla štípnout jestli se mi to nezdá..komáři to pak udělali za mně:-) Plavba zapůjčeným kajakem na protější neobydlený ostrov byl zážitek. K Plumerii - hotel na úrovni a přesto se tam člověk cítí "jako doma". TIP: zajít si na šíšu do kavárny kousek od Plumerky, dosáhne tam Wifina :-)

Maafushi - to byl docela šok..proti Thinadhoo něco mezi staveništěm a matějskou. Ty 3 noci se tam ale daly vydržet..velký výběr suvenýrů, za mně nej ručně malované obrázky a lžíce z kokosáků (ale občas se tam člověk i pobaví, objevila jsem tam plastové magnetky "Seychelles", číňani si asi spletli kontejner :-)), parasailing nad ostrovem (krásný výhled na vězení) a výlet s iCom na resort Adaaran Prestige Vadoo (mimochodem jak borec viděl voucher vypískl "Lucíí"). Masaaree Boutique - takoví roztomilí zmatkáři:) Při příjezdu s námi nepočítali, ale rychle se to vyřešilo a dostali jsme větší pokoj s balkonem jako kompenzaci. Jednou jsme si objednali tea..a dostali šálek horkého mléka a k tomu 2 sáčky čaje. Divné ale dobré. :-) Jestli máte v hotelu známé nebo kamarády doporučila bych něco udělat s tím jídelním lístkem..vytisknutá něčím politá A4 a v kolonce Noodles bylo i mixed fried rice. :-) Nejsem hnidopich, ale detaily dělají celkový dojem..jinak hotel má nápad, hlavně chodníčky a rybičky.Male - no bydlet bych tam zrovna nemusela ale ten mumraj má svoje kouzlo. Rybí trh super mám fotku s velkým mečounem :-)

Dhiffushi - Hotel Rashu Hiyaa zaujme už při příjezdu na ostrov, fakt moc hezký a zajímavý. Okolí hotelu uklizené, pořád tam zametali. Jednou u večeře došly lasagne na které jsem měla zálusk, personál si toho všiml a za chvíli donesli talíř boloňských špaget extra pro mně :-) Tleskám! Obsluha neměla chybu. Viděli jsme i symbolickou svatbu na protějším resortu Meeru. Nás po dvou společně strávených týdnech napadl symbolický rozvod..to byl joke. :-) Jen ten výlet na resort z Rashu..objednali jsme si resort Adaaran Select Hudhuran Fushi, čas odjezdu byl na nás, chtěli jsme v 8, odjížděli jsme kolem 9 s půlkou vesnice, co se s námi svezla, asi do Male. A aby tomu dali korunu, vyklopili nás na resortu Paradise Island :-) Reklamace na recepci skončila omluvou, slevou a potřesením rukama takže nakonec OK. Byli jsme s nimi i na výlet za delfíny a tam nebylo co vytknout dokonce byl delší.

Hulhumale - Moc zajímavý ostrov a velký kontrast k Malé..(ty široké prázdné silnice) s překvapivě pěknou pláží.PS: to černé opeřené krákavé to jsou fakt vrány? Místní tvrdili že jo, že crow, ale nikdo mě to nechce věřit.Podtrženo shrnuto, díky, byla to šupa dovolená a to je od Šupů ta největší poklona :-)))

Šupovic

OWH odpovídá: "Šupovic, moc děkujeme za pár krásných řádků. Jsme rádi, že jste měli krásný pobyt a nezapomenutelné zážitky! No jak už jsme si psali, pobavili jste mě a ještě jednou moc moc moc děkuji za ty dárky, které jste nám přivezli a ještě je nosili a dělali nám všude reklamu. Jste miliónoví! Thinadhoo je prostě moje srdcovka. Maafushi, no já Vám to říkala. :-D Maafushi, no a právě proto žiju na Hulhumale. Dhiffushi je fajn. Kombinace Dhiffushi a Thinadhoo je jedna z nej! Budu se moc těšit, že se uvidíme i příště! Jo a to černý jsou fakt vrány! :-D"


 • FB other way holiday
 • FB other way holidays
 • FB Lucie Mohelníková
 • Instagram other way holiday
 • Instagram other way holidays
 • Flickr other way holiday
 • LinkedIn Lucie Mohelníková
 • LinkedIn other way holiday
 • Twitter other way holiday
 • TikTok other way holiday
 • YouTube other way holiday
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv a Srí Lanky, stopu v Doha v Kataru nebo v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou nebo se stopoverem v Doha v Kataru? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

other way holiday, to jsou s láskou a péči vybrané lokality, ostrovy, cenově dostupné i luxusní resorty, vily, hotely i penziony na Maledivách, ale i v jiných destinacích. Maledivy známe jako nikdo jiný široko daleko. Již jsme je procestovali skoro celé. Vaši dovolenou snů na Maledivách připravujeme na základně našich osobních zkušeností, které čerpáme od roku 2009. Víme a známe to, co jiní ne! other way holiday, to jsou s láskou tvořené kolekce jenom toho nejlepšího!

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a reservation@otherwayholiday.com

Provozní doba

Pondělí - Neděle: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP