Recenze | Plumeria Maldives na Thinadhoo


Klient: Zuzka & Honza, Praha, Termín: Březen 2016, Lokace: Plumeria Maldives, Boutique - Thinadhoo, Vaavu atol

Zuzka nám napsala: "Dobrý den, děkujeme za krásnou dovolenou na ostrově Thinadhoo. Dovolená splnila a někde i předčila naše očekávání.

Příjezd: vyzvednutí personálem hotelu a pohodová plavba speedboatem na ostrov. Na ostrově přivítání manažerem, standardní check in, transport zavazadel na pokoj zaměstnanci, welcome drink.

Ostrov: už toho bylo napsáno dost, ale přesto. Krásná kombinace džungle a exotické pláže a místních obydlí. Vše je na ostrově podřízeno turistům, pár dalších obyvatel dělá na stavbě dalších zařízení nebo bůhví co. Hlavně bikini pláž je krásná, jak z prospektu. Korál okolo ostrova je také ráj pro šnorchlování. Na ostrově je několik prodejen suvenýrů, kde lze i koupit něco na zub nebo vodu.

Ubytování: odpovídá 4 hvězdám. Prostorný a pěkně zařízený pokoj, moc pěkná koupelna. Příjemné překvapení je úklid 2x denně. Máte k dispozici 4 x 0,5l láhve vody na den. Technicky byla v našem pokoji trochu poddimenzovaná klimatizace, ale nám to nevadilo. Kdo chce ale třeba na noc mít 25C, tak to už neutáhne. Hlavně první dny je z pokoje slyšet generátor, ale neruší. Bazén OK, k dispozici ručníky na pláž. Personál našel dobrou kombinaci mezí tím být příjemný, ale zároveň ne vtíravý.

Jídlo: snídaně klasický bufet, dobrý výběr. Umím si představit o trochu lepší, ale i horší. Večeře byla většinu času v restaurantu na pláži – výběr ze salátů, polévka, pečivo, většinou těstoviny, rýže, nějaká kuře, kari a ryba. Většina jídel poměrně dost pálivá a po čase (byli jsme 2 týdny) je jídlo už celkem monotónní, ale to není myšleno jako kritika. Velký výběr sladkého, i když úrovně evropských cukrářů nedosahuj. Nejlepší jsou ale obědy – za 15 USD výběr ze dvou jídel, polévka a dezert a na skutečně vysoké úrovni, pěkně naservírované. Určitě doporučuji chodit na obědy do hotelu, na ostrově nic moc jiného není a kvalita je skutečně dobrá.

Výlety: dobře organizované dive centrum, splní skoro vše co chcete. Na většinu výletů nás vzali i když jsme byli jen 2. Dle mého názoru i dobré ceny. Obzvlášť celodenní výlet na neobydlený ostrov se šnorchlováním byl zážitek, stejně i večerní šnorchlování se žraloky.

Co by mohli zlepšit: úklid hlavní pláže ostrova. Na to kolik je v hotelu zaměstnanců, tak kdyby manažer jednou denně poslal na 10minut někoho ať posbírá těch pár PET lahví, obalů a ostatních odpadků (bylo tam i pár střepů, ostré konzervy…), tak by to obrovsky zvedlo reputaci ostrova. Odpadky na pláži není nic co by dovolenou rušilo, to určitě ne – výrazně pod evropskou úrovní, ale je to škoda. Víme, že to není jejich pláž, ale když se chtějí posunout dál, je to nutnost. Taky bych doporučil udělat standardní nabídku nápojů s cenami, hlavně míchaných, určitě by jim to zvedlo prodej.

Zuzka a Honza

OWH odpovídá: "Moc Vám děkuji za perfektní recenzi. Jsem moc ráda, že se vám tam líbilo a že pobyt předčil vaše očekávání. Snažím se, snažím, jen je to s tím úklidem ostrovů a pláží těžké. Zrovna Plumeria o ostrov dost dbá, jenže závist je závist a nikdo jiný, než oni o ostrov nepečují a pečovat nechce a jak píšete, nelze se denně starat o úklid celého ostrova, jelikož mají své vlastní starosti. Nicméně na Plumérce budu za pár dní, už se nemůžu dočkat a opět jim to zopakuji. Opakování je matka moudrosti. Jiné ostrovy jsou na tom s úklidem mnohem hůř. Dovolím si říct, že Thinadhoo je jeden z nejčistších ostrovů. S Evropou nemůže Maledivy rovnat, přeci jenom je to Ásie, ale snaží se snaží a dle mého názoru jim to jde. Ostatní poznámky předám TOP vedení Plumérky. Moc děkuji za feedback a třeba někdy příště na viděnou. Ať se daří Lucie a spol."

#PlumeriaMaldives #PlumeriaBoutique #Thinadhoo

 • FB other way holiday
 • FB other way holidays
 • FB Lucie Mohelníková
 • Instagram other way holiday
 • Instagram other way holidays
 • Flickr other way holiday
 • LinkedIn Lucie Mohelníková
 • LinkedIn other way holiday
 • Twitter other way holiday
 • TikTok other way holiday
 • YouTube other way holiday
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv a Srí Lanky, stopu v Doha v Kataru nebo v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou nebo se stopoverem v Doha v Kataru? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

other way holiday, to jsou s láskou a péči vybrané lokality, ostrovy, cenově dostupné i luxusní resorty, vily, hotely i penziony na Maledivách, ale i v jiných destinacích. Maledivy známe jako nikdo jiný široko daleko. Již jsme je procestovali skoro celé. Vaši dovolenou snů na Maledivách připravujeme na základně našich osobních zkušeností, které čerpáme od roku 2009. Víme a známe to, co jiní ne! other way holiday, to jsou s láskou tvořené kolekce jenom toho nejlepšího!

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a reservation@otherwayholiday.com

Provozní doba

Pondělí - Neděle: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP