Recenze | Thoddoo & Dhiffushi


Klient: Kristýna & David, ČR/VB (Birmingham), Termín: Leden 2016, Lokace: Thoddoo a Dhiffushi

Kristýna nám napsala: "Dobrý den Lucie, zde je recenze, kterou jsem slíbila. Náš pobyt proběhl v pořádku, bylo fajn, že jsme měli vše zařízené od Vás a k tomu spoustu užitečných informací, které se opravdu hodily. Moc se mi líbil výlet na sand bank, tak krásnou barvu moře jsem nikdy neviděla. Sice jsem se tam hodně spálila, ale ta krása za to stála. Počasí nám vyšlo, párkrát sprchlo, ale nic hrozného. Zkusili jsme vodní lyže, viděli létající ryby při večerním rybaření, zelený plankton v moři, krásnou noční oblohu, kamarád byl nadšený ze šnorchlování a na Dhiffushi se mi líbila pláž s výhledem na resort. Na Thodoo se o nás personál hotelu pěkně staral, ale na Dhiffushi to už bylo horší, asi s turisty ještě nemají tolik zkušeností, aspoň tedy v našem penzionu. Staly se nám i dvě nepříjemnosti, první den po příletu jsme čekali asi 6 hodin na odjezd směr ostrov Thodoo. Bylo to dost náročné, unavení po dlouhé cestě a ještě svátek, takže všechno ve městě zavřené. Druhá komplikace se přihodila při cestě na Dhiffushi. Přestupovali jsme v Male a ujel nám trajekt. Pan kapitán nejspíš nechtěl čekat, a tak odjel o půl hodiny dříve. I přes pár nepříjemných situací byla dovolená super a nelitujeme, že jsme si Vás vybrali, děkujeme za všechno."

Krystýna & David

OWH odpovídá: "Dobrý den Kristýno, moc děkuji za fotky a recenzi. Local Adventure na Dhiffushi pokulhává, ale je to tam spíše o ceně, než o kvalitě. Ostatní penziony jsou na tom lépe a Rashu Hiyaa je profi. Je mě líto, že jste museli čekat, my vždy hlásíme vše tak jak má být. Když má ale penzion ten den více příletů, počká na všechny hosty a po té se náklady na loď sdílí, tím to po té vyjde levněji. Jóóó veřejná doprava – trajekty, to že si kapitáni dělají, co chtějí, je standard, zvláště kapitán, který jezdí na Dhiffushi a dost často i kapitán a linka na Alif Alif Atolu. Tam to jezdí dle toho, jak se Kapi ráno probudí. Někdy fakt masakr. Ještě, že máme rychlo lodě. Hold jsou trajekty veřejná doprava a nikdo za ní neručí. Je to jakýsi risk. Mohu ale říct, že za ta léta, co cestovku provozuji, trajekty jely, tak jak měly, v 90% případů. Občas se stane, že trajekt zrušen, protože jsou svátky nebo je špatné počasí, občas, když je trajekt plný, odjede dřív, protože už stejně nikoho nepobere. Jsem ráda, že jste na Maledivy, po zkušenostech s transfery nezanevřela a ráda pro Vás připravím pobyt i příště. Máme spoustu novinek."

#Dhiffushi #Male #Hulhumale #WhiteSandBeachatDhiffushi #SereneSky #Thoddoo

 • FB other way holiday
 • FB other way holidays
 • FB Lucie Mohelníková
 • Instagram other way holiday
 • Instagram other way holidays
 • Flickr other way holiday
 • LinkedIn Lucie Mohelníková
 • LinkedIn other way holiday
 • Twitter other way holiday
 • TikTok other way holiday
 • YouTube other way holiday
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv a Srí Lanky, stopu v Doha v Kataru nebo v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou nebo se stopoverem v Doha v Kataru? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

other way holiday, to jsou s láskou a péči vybrané lokality, ostrovy, cenově dostupné i luxusní resorty, vily, hotely i penziony na Maledivách, ale i v jiných destinacích. Maledivy známe jako nikdo jiný široko daleko. Již jsme je procestovali skoro celé. Vaši dovolenou snů na Maledivách připravujeme na základně našich osobních zkušeností, které čerpáme od roku 2009. Víme a známe to, co jiní ne! other way holiday, to jsou s láskou tvořené kolekce jenom toho nejlepšího!

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a reservation@otherwayholiday.com

Provozní doba

Pondělí - Neděle: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP