• Kristýna

Recenze | Thoddoo & Dhiffushi


Klient: Kristýna & David, ČR/VB (Birmingham), Termín: Leden 2016, Lokace: Thoddoo a Dhiffushi

Kristýna nám napsala: "Dobrý den Lucie, zde je recenze, kterou jsem slíbila. Náš pobyt proběhl v pořádku, bylo fajn, že jsme měli vše zařízené od Vás a k tomu spoustu užitečných informací, které se opravdu hodily. Moc se mi líbil výlet na sand bank, tak krásnou barvu moře jsem nikdy neviděla. Sice jsem se tam hodně spálila, ale ta krása za to stála. Počasí nám vyšlo, párkrát sprchlo, ale nic hrozného. Zkusili jsme vodní lyže, viděli létající ryby při večerním rybaření, zelený plankton v moři, krásnou noční oblohu, kamarád byl nadšený ze šnorchlování a na Dhiffushi se mi líbila pláž s výhledem na resort. Na Thodoo se o nás personál hotelu pěkně staral, ale na Dhiffushi to už bylo horší, asi s turisty ještě nemají tolik zkušeností, aspoň tedy v našem penzionu. Staly se nám i dvě nepříjemnosti, první den po příletu jsme čekali asi 6 hodin na odjezd směr ostrov Thodoo. Bylo to dost náročné, unavení po dlouhé cestě a ještě svátek, takže všechno ve městě zavřené. Druhá komplikace se přihodila při cestě na Dhiffushi. Přestupovali jsme v Male a ujel nám trajekt. Pan kapitán nejspíš nechtěl čekat, a tak odjel o půl hodiny dříve. I přes pár nepříjemných situací byla dovolená super a nelitujeme, že jsme si Vás vybrali, děkujeme za všechno."

Krystýna & David

OWH odpovídá: "Dobrý den Kristýno, moc děkuji za fotky a recenzi. Local Adventure na Dhiffushi pokulhává, ale je to tam spíše o ceně, než o kvalitě. Ostatní penziony jsou na tom lépe a Rashu Hiyaa je profi. Je mě líto, že jste museli čekat, my vždy hlásíme vše tak jak má být. Když má ale penzion ten den více příletů, počká na všechny hosty a po té se náklady na loď sdílí, tím to po té vyjde levněji. Jóóó veřejná doprava – trajekty, to že si kapitáni dělají, co chtějí, je standard, zvláště kapitán, který jezdí na Dhiffushi a dost často i kapitán a linka na Alif Alif Atolu. Tam to jezdí dle toho, jak se Kapi ráno probudí. Někdy fakt masakr. Ještě, že máme rychlo lodě. Hold jsou trajekty veřejná doprava a nikdo za ní neručí. Je to jakýsi risk. Mohu ale říct, že za ta léta, co cestovku provozuji, trajekty jely, tak jak měly, v 90% případů. Občas se stane, že trajekt zrušen, protože jsou svátky nebo je špatné počasí, občas, když je trajekt plný, odjede dřív, protože už stejně nikoho nepobere. Jsem ráda, že jste na Maledivy, po zkušenostech s transfery nezanevřela a ráda pro Vás připravím pobyt i příště. Máme spoustu novinek."

#Dhiffushi #Male #Hulhumale #WhiteSandBeachatDhiffushi #SereneSky #Thoddoo

  • other way holiday na FB
  • other way holidays na FB
  • Lucie Mohelníková na FB
  • other way holiday na Instagramu
  • other way holidays na Instagramu
  • other way holiday na Flickru
  • other way holiday na LinkedIn
  • other way holiday na Twitter
  • other way holiday na You Tube

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou a Spojenými arabskými emiráty? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy, Srí Lanka a Emiráty by OWH

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday (OWH) 

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565, Skype: otherwayholiday 

E-mail: rezervace@owh.czinfo@otherwayholiday.com, Web: www.otherwayholiday.com

Otevírací doba: Pondělí - Sobota: 09:00 do 19:00 h. českého času, Neděle: Pouze pro VIP

Kompletní kontakty, koncese, pojistka, smluvní podmínky atd.

​​

 

Maledivy / Pouze v případě mé přítomnosti v ráji

Lucie / Tel: +960 997 64 81, Siraaj / Tel.: +960 742 24 22 (OWH Collection Pvt. Ltd., Maledivy)

© ​Design webu, text a fotografie, to vše dělané s láskou k práci a hlavně k Maledivám by Lucie Mohelníková (2009 - 2019​). 

Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí!