top of page

Svatební cesta na Royal Island Resort & Spa na Baa atolu na Maledivách


Royal Island Resorts & Spa, Maledivy

Klient: Ilona a Miloš

Termín: Únor 2021

Lokalita: Resort Royal Island Resort & Spa na Baa atolu na Maledivách

Ilona nám napsala: "Ahoj Luci, omlouváme se za naši pozdní reakci, ale nějak jsme to časově nestíhali. Níže zasíláme naši recenzi na Vámi poskytnuté služby.


Služeb other way holiday jsme využili v únoru 2021, resp. v tuto dobu jsme navštívili resort Royal Island na Maledivách. Jednalo se o naši svatební cestu, která se měla uskutečnit již v říjnu 2020, ale z důvodu koronavirové pandemie se náš resort v říjnu neotevřel. To, jak tým other way holiday zareagoval, bylo naprosto neuvěřitelné. Dostali jsme na výběr z vícero možností a vzhledem k tomu, že jsme nechtěli měnit námi původně vybraný resort, tak tým other way holiday vykomunikoval s resortem změnu termínu našeho pobytu do hlavní sezóny, a to vše bez poplatku, a ještě jsme si prodloužili a cenově výhodně doplatili prodloužení pobytu na 10 nocí.


Průběh samotného pobytu na Royal Island byl naprosto dokonalý! Resort je již postarší, ale hezky udržovaný, čistý, plný různých laviček, houpaček a romantických zákoutí. Služby personálu byly profesionální. Všichni, kdo se o nás starali, byli nesmírně milí, komunikativní a plnili nám vše, co na nám na očích viděli, včetně každodenního perfektního úklidu pokoje a květinové výzdoby postele dvakrát za pobyt (jednou při našem příjezdu a jednou naprosto nečekaně v průběhu pobytu v den, kdy jsme měli osmiměsíční výroční naší svatby).


Krmení žraloků Nurse Sharks na Royal Island na Baa atolu na Maledivách.

Royal Island můžeme jen a jen doporučit a CK other way holiday chválíme všude, kudy chodíme, jelikož jsou jejich služby od počátku komunikace naprosto jedinečné. Obzvláště musíme vyzdvihnout informační servis v období koronaviru, jelikož jsme vždy včas a přesně věděli, jak se změnily podmínky pro odjezd, příjezd, pojištění apod. Určitě bychom rádi Maledivy opět navštívili a jedinou volbou pro nás bude CK other way holiday!!!


Doufáme, že recenze není moc zdlouhavá či nudná, ale napsali jsme to tak, jak jsme to vnímali. :-)


Přejme Vám hezké a úspěšné dny, buďte zdraví a těšíme se na další spolupráci. S pozdravem, Ilona a Miloš."


Lucie aneb other way holiday odpovídá: "Ahoj Ilčo a Miloši, moc děkuji za krásnou recenzi a fotky. Jsem opravdu moc ráda, že se vám na Maledivách líbilo a že jste s námi byli spokojeni. Bylo moc milé se na letišti v Praze společně vidět. Třeba to dopadne i příště. Přejeme, ať se daří a budeme nám také potěšením i v budoucnu. Naši stálí klienti u nás mají malé věrnostní slevičky."

Comentários


bottom of page