Recenze | Thoddoo a Ukulhas


Klient: Jana a Milan, Jičín, Termín: Listopad 2015, Lokace: Thoddoo a Ukulhas

Jana a Milan nám napsali: "Milá Lucko a teame OWH, za prvé bychom Vám chtěli vyjádřit velké díky za zprostředkování a organizaci naší nejkrásnější dovolené od začátku až do konce. Jsem ráda, že jsme dali na Vaše zkušenosti a tipy ohledně ostrovů, protože to bylo přesně to, co jsme hledali. Díky také za to, že kdykoliv jsem měla nějaké všetečné otázky, vždy jste v rychlosti odpovídali. ;-) Byla to naše první dovolená, kterou jsme absolvovali bez CK, měla jsem z toho nejprve obavy, ale musím říct, že to byla dovolená, na kterou jsem odjížděla naprosto v klidu. :-) S podrobným itinerářem "step by step" v ruce a nabytá informacemi, jsem vždy věděla, co dělat a kam zajít. Uplatnili jsme i pár slevových voucherů, které jste nám zaslala.

Poznali jsme 2 ostrovy, na kterých jsme strávili dovolenou a každý něčím jiný. Ukulhas je malý malebný ostrůvek (napočítali jsme tu možná tak 6 turistů), jako stvořený pro relaxaci a romantiku, na pláži každý den sami, každodenní šnorchlování se žraloky útesovými, přítel si i zarybařil z pláže s místními při nádherných západech slunce. Thoddoo je už zas větší ostrov, ale také nádherný, se skvělou péčí ze strany penzionu. Informace, které jsem od Vás získala, bych nikdy v životě od cestovní kanceláře nedostala. Díky tomu jsme si i dovolenou užili naplno. Je vidět, že víte, co děláte a děláte to dobře. Přejeme Vám, ať se Vám nadále daří a máte plno dalších spokojených zákazníků. Vaše služby můžu s klidným svědomím doporučit. Je pár věcí, které jsme na Maledivách nestihli, takže plánujem, že se tam musíme ještě vrátit. ;-) Zdraví"

Jana a Milan

OWH odpovídá: "Moc děkujeme za pár krásných řádků. Jsme rádi, že jste měla krásný pobyt a nezapomenutelné zážitky. Rádi připravíme dovolenou i příště."

#Male #Thoddoo #Ukulhas #GunbaruInn

 • FB other way holiday
 • FB other way holidays
 • FB Lucie Mohelníková
 • Instagram other way holiday
 • Instagram other way holidays
 • Flickr other way holiday
 • LinkedIn Lucie Mohelníková
 • LinkedIn other way holiday
 • Twitter other way holiday
 • TikTok other way holiday
 • YouTube other way holiday
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv a Srí Lanky, stopu v Doha v Kataru nebo v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou nebo se stopoverem v Doha v Kataru? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

other way holiday, to jsou s láskou a péči vybrané lokality, ostrovy, cenově dostupné i luxusní resorty, vily, hotely i penziony na Maledivách, ale i v jiných destinacích. Maledivy známe jako nikdo jiný široko daleko. Již jsme je procestovali skoro celé. Vaši dovolenou snů na Maledivách připravujeme na základně našich osobních zkušeností, které čerpáme od roku 2009. Víme a známe to, co jiní ne! other way holiday, to jsou s láskou tvořené kolekce jenom toho nejlepšího!

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a reservation@otherwayholiday.com

Provozní doba

Pondělí - Neděle: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP