top of page

Nejrkásnější dovolená od začátku až do konce na ostrovech Thoddoo a Ukulhas


Thoddoo, Alif Alif, Maledivy

Klient: Jana a Milan, Jičín, Termín: Listopad 2015, Lokace: Thoddoo a Ukulhas

Jana a Milan nám napsali: "Milá Lucko a teame OWH, za prvé bychom Vám chtěli vyjádřit velké díky za zprostředkování a organizaci naší nejkrásnější dovolené od začátku až do konce. Jsem ráda, že jsme dali na Vaše zkušenosti a tipy ohledně ostrovů, protože to bylo přesně to, co jsme hledali. Díky také za to, že kdykoliv jsem měla nějaké všetečné otázky, vždy jste v rychlosti odpovídali. ;-) Byla to naše první dovolená, kterou jsme absolvovali bez CK, měla jsem z toho nejprve obavy, ale musím říct, že to byla dovolená, na kterou jsem odjížděla naprosto v klidu. :-) S podrobným itinerářem "step by step" v ruce a nabytá informacemi, jsem vždy věděla, co dělat a kam zajít. Uplatnili jsme i pár slevových voucherů, které jste nám zaslala.

Ukulhas, Alif Alif atol, Maledivy

Poznali jsme 2 ostrovy, na kterých jsme strávili dovolenou a každý něčím jiný. Ukulhas je malý malebný ostrůvek (napočítali jsme tu možná tak 6 turistů), jako stvořený pro relaxaci a romantiku, na pláži každý den sami, každodenní šnorchlování se žraloky útesovými, přítel si i zarybařil z pláže s místními při nádherných západech slunce. Thoddoo je už zas větší ostrov, ale také nádherný, se skvělou péčí ze strany penzionu. Informace, které jsem od Vás získala, bych nikdy v životě od cestovní kanceláře nedostala. Díky tomu jsme si i dovolenou užili naplno. Je vidět, že víte, co děláte a děláte to dobře. Přejeme Vám, ať se Vám nadále daří a máte plno dalších spokojených zákazníků. Vaše služby můžu s klidným svědomím doporučit. Je pár věcí, které jsme na Maledivách nestihli, takže plánujem, že se tam musíme ještě vrátit. ;-) Zdraví"

Jana a Milan

OWH odpovídá: "Moc děkujeme za pár krásných řádků. Jsme rádi, že jste měla krásný pobyt a nezapomenutelné zážitky. Rádi připravíme dovolenou i příště."

bottom of page