Recenze | Thoddoo


Klient: Katka (single cestovatelka), Česko, Termín: Únor 2015, Lokace: Retreat Thoddoo na Thoddoo

Katka nám napsala: "Dobrý den Lucie, konečně jsem se trošku aklimatizovala, tak jsem se rozhodla Vám napsat. Ostrov Thoddoo byl pro mě tím nejlepším výběrem. Je to opravdu ostrov plný zeleně, s minimem turistů a velice příjemnými obyvateli. Celých cca 14 dní jsem proflákla přesně tak, jak jsem to měla v plánu. Jen jídlo, odpočinek a spánek. V téhle fofr době je potřeba jednou za čas vypadnout pryč od lidí a totálně vypnout a to se mi zde podařilo. Na pláži nás nebylo snad nikdy víc než 10 a když někomu ukazuji fotky, nevěří mi. :-)

Penzion Retreat Thoddhoo je úplně normální, čistý a vkusně vybavený penzion, jehož atmosféru nedělá vybavení a poloha, ale jeho majitel společně s bratrem. Mohamed i Abdullah se o mě starali jako o vlastní, denně mě vozili na pláž a museli být hrozně nešťastní, že nic nechci, nic nepotřebuji a nic nepodnikám. Jediným mým požadavkem byl vlastní slunečník a ten jsem měla k dispozici během celého pobytu.

Obyvatelé ostrova jsou všichni neskutečně milí a přátelští a nestalo se mi, že by mě někdo nepozdravil nebo neporadil, když jsem potřebovala s něčím pomoct. Je zde samozřejmě úplně jiná atmosféra než v hlavním městě a díky moc za ni. Dokonce i místní ženy se všechny usmívaly a prohodily pár slov. 3 restaurace, které jsem objevila jsou plně dostačující, protože každá má úplně jinou atmosféru, jinou obsluhu a v každé si najdete něco, co vás osloví.

Podnikla jsem i výlet na ostrov Rasdhoo a přilehlé dva menší a to mě to popravdě zklamalo. Ale každému z nás se může líbit něco jiného. Poslední den v Male jsem si neskutečně užila, protože na mě v přístavu čekal Mohamed, seznámil mě s kamarády a protáhli mě celým Male, včetně místních trhů. Navíc mi pomohli při nákupu místních pochoutek, takže jsem nebyla "obrána" jako většina turistů.

Co se týče mého prvního dojmu z Malediv, je to opravdu ráj jako z katalogu. Lidé jsou přátelští a snaží se, aby si zde každý našel to svoje. Nikdy se mi nestalo, že by mě někdo obtěžoval prodejem nějakých cetek, vtíravou nabídkou výletů apod., jak jsme zvyklí v jiných destinacích. Doufám, že jim jejich skvělé povahy a vstřícnost zůstanou a turismus je nezkazí. Jedinou chybičkou je jejich nevyřešené nakládání s odpadem, které si ovšem budou muset uvědomit sami.

Teď Vy! Jste neskutečná. :-)) Máte neuvěřitelně perfektně propracované webové stránky, na nic si nehrajete a komunikace s Vámi je prostě skvělá. Takovou spolupráci a péči bych si představovala u všech cestovek, agentur a obchodních partnerů. Dokážete uznat chybu a když je někdo debil, čte itinerář asi milionkrát a nevšimne si věty, že ho bude někdo čekat na letišti (velká omluva a úklon až k zemi:)), tak to přejdete úplně v klidu. Až pojedu zase někdy na Maledivy, tak jedině s Vámi. Ještě jednou za všechno moc děkuji a přeji Vám, ať se daří v soukromí i v práci."

Katka

OWH odpovídá: "Moc děkuji za krásnou recenzi. Jsme moc rádi, že jste měli krásný pobyt a nezapomenutelné zážitky. Budeme se těšit na viděnou."

#Dhiffushi #Male #Hulhumale #WhiteSandBeachatDhiffushi #SereneSky #Thoddoo

 • FB other way holiday
 • FB other way holidays
 • FB Lucie Mohelníková
 • Instagram other way holiday
 • Instagram other way holidays
 • Flickr other way holiday
 • LinkedIn Lucie Mohelníková
 • LinkedIn other way holiday
 • Twitter other way holiday
 • TikTok other way holiday
 • YouTube other way holiday
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv a Srí Lanky, stopu v Doha v Kataru nebo v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou nebo se stopoverem v Doha v Kataru? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

other way holiday, to jsou s láskou a péči vybrané lokality, ostrovy, cenově dostupné i luxusní resorty, vily, hotely i penziony na Maledivách, ale i v jiných destinacích. Maledivy známe jako nikdo jiný široko daleko. Již jsme je procestovali skoro celé. Vaši dovolenou snů na Maledivách připravujeme na základně našich osobních zkušeností, které čerpáme od roku 2009. Víme a známe to, co jiní ne! other way holiday, to jsou s láskou tvořené kolekce jenom toho nejlepšího!

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a reservation@otherwayholiday.com

Provozní doba

Pondělí - Neděle: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP