top of page

Suprová dovolenka na Plumeria Maldives a Sun Island Resort & Spa


Plumeria Maldives, Boutique, Thinadhoo, Vaavu atol, Maledivy

Klient: Ivan & spol., 5 osob, Slovensko, Termín: Únor / Březen 2019, Lokace: Plumeria Maldives, hotel Boutique na Thinadhoo na Vaavu atolu a Sun Island Resort & Spa na Alif Dhaal atolu

Ivan a spol nám napsali: "Ahoj Lucie, chceme sa čo najsrdečnejšie poďakovať celému tímu other way holiday za profesiálny, bezproblémový prístup a vybavenie celej 13 dňovej dovolenky podľa našich prianí a želaní.

Zo službama OWH sme boli nadmieru spokojní, všetko od začiatku až po posledný moment bolo vynikajúco naplánované a klaplo to ako hodinky. Je vidieť že si tu ako doma a skúseností máš na rozdávanie neúrekom. Užitočné informácie, komunikácia, rady a tipy sme do bodky využili.

Ubytovanie, strava, personál, pláže, oceán nádherne upravené. Oceán, korály, podmorský život, rybolov, aktivity volnočasové úžasné. Počasie po celú dobu krásne azúro. Dovolenka suprová, tešíme sa na další dovolenku a služby OWH. Určite Vás rád budem odporúčať."

Ivan & Miška & Nellinka a Peťa & Lenka

Sun Island Resort & Spa, Maledivy

OWH odpovídá: "Milý Ivan a spol., moc děkujeme za krásnou recenzi, která nám udělala opravdu velkou radost. Jsem moc rádi, že se vám na Maledivách líbilo a byli jste s námi spokojeni. Velmi rádi pro vás připravíme dovolenou i v budoucnu. Za doporučení předem děkujeme. Ať se daří."

Comments


bottom of page