Recenze | Plumeria Maldives na Thinadhoo a Sun Island Resort & Spa


Klient: Michal & Alex, Ostrava, Termín: Červenec / Srpen 2018, Lokace: Plumeria Maldives, hotel Boutique na Thinadhoo na Vaavu atolu a Sun Island Resort & Spa (plážová vila a vodní vila) na Alif Dhaal atolu

Michal & Alex nám napsali: "Dobrý den, na úvod bychom rádi poděkovali Vám i celému týmu za zprostředkování naší dovolené. Od prvního kontaktu, až po zaslání závěrečných informací před odletem jsme s Vámi byli naprosto spokojeni. Musíme ocenit rychlou a srozumitelnou komunikaci, doplňující informace a doporučení. Nyní k samotnému hodnocení naší dovolené.

Let byl velice příjemný. Se společností Emirates jsme byli spokojeni. Po příletu na Maledivy nás zastihl silný déšť a cesta lodí na Thinadhoo byla skvělým zážitkem pro odvážné. Po příjezdu na ostrov nás čekali velmi milí a ochotní zaměstnanci hotelu Plumeria. I díky nim jsme poznali ten pravý a bezstarostný relax. Obecně lidé na ostrově byli přátelští, usměvaví a jejich pozitivní nálada se brzy přenesla i na nás. Následující dny jsme si už užívali slunečného počasí, šnorchlování a plávání, včetně nočního šnorchlování se žraloky.

Pro druhou část dovolené jsme zvolili resort Sun Island Resort and Spa. Zatímco na prvním ostrově byla hrstka turistů, tak na resortu to byl pravý opak. S tím jsme však počítali a i na resortu jsme si našli pěkná místa. Určitě bychom měli zdůraznit výborné Spa, navštívili jsme dokonce několikrát. Dovolenou jsme si dokonale užili, máme v plánu se určitě vrátit, například v kombinaci se Srí Lankou. V příloze posílám pár fotek. Hezký den.

Michal a Alex

OWH odpovídá: "Milý Michale a Alex, moc děkujeme za krásnou recenzi. Jsme moc rádi, že jste s námi byli spokojeni a že se vám na mých oblíbených ostrovech líbilo. JJ, dobrodrůžo na vlnách také bohužel znám. Kombinace Malediv se Srí Lankou je našimi klienty velmi oblíbená v poslední době také žádána. Bude nám potěšením vám dovolenou připravit i příště. Naši stálí klienti u nás mají věrnostní slevičky. Ať se daří!"

#PlumeriaMaldives #PlumeriaBoutique #Thinadhoo #PlumeriaTreeIslandView #SunIsland #VillaHotels #nejlepšíostrovy #cenovědostupnéresorty #Vaavuatol #Baaatol #relaxnapláži #kombinaceobydlenýchostrovůaresortů #resorty #Maledivy #rychloloď #vnitrostátnílet #Emirates

 • FB other way holiday
 • FB other way holidays
 • FB Lucie Mohelníková
 • Instagram other way holiday
 • Instagram other way holidays
 • Flickr other way holiday
 • LinkedIn Lucie Mohelníková
 • LinkedIn other way holiday
 • Twitter other way holiday
 • TikTok other way holiday
 • YouTube other way holiday
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv a Srí Lanky, stopu v Doha v Kataru nebo v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou nebo se stopoverem v Doha v Kataru? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

other way holiday, to jsou s láskou a péči vybrané lokality, ostrovy, cenově dostupné i luxusní resorty, vily, hotely i penziony na Maledivách, ale i v jiných destinacích. Maledivy známe jako nikdo jiný široko daleko. Již jsme je procestovali skoro celé. Vaši dovolenou snů na Maledivách připravujeme na základně našich osobních zkušeností, které čerpáme od roku 2009. Víme a známe to, co jiní ne! other way holiday, to jsou s láskou tvořené kolekce jenom toho nejlepšího!

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a reservation@otherwayholiday.com

Provozní doba

Pondělí - Neděle: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP