top of page

Naše dovolená v Plumeria Maldives na Thinadhoo a v resortu Sun Island Resort & Spa


Plumeria Maldives, Boutique, Thinadhoo, Vaavu atol, Maledivy

Klient: Michal & Alex, Ostrava, Termín: Červenec / Srpen 2018, Lokace: Plumeria Maldives, hotel Boutique na Thinadhoo na Vaavu atolu a Sun Island Resort & Spa (plážová vila a vodní vila) na Alif Dhaal atolu

Michal & Alex nám napsali: "Dobrý den, na úvod bychom rádi poděkovali Vám i celému týmu za zprostředkování naší dovolené. Od prvního kontaktu, až po zaslání závěrečných informací před odletem jsme s Vámi byli naprosto spokojeni. Musíme ocenit rychlou a srozumitelnou komunikaci, doplňující informace a doporučení. Nyní k samotnému hodnocení naší dovolené.

Thinadhoo, Vaavu atol, Maledivy

Let byl velice příjemný. Se společností Emirates jsme byli spokojeni. Po příletu na Maledivy nás zastihl silný déšť a cesta lodí na Thinadhoo byla skvělým zážitkem pro odvážné. Po příjezdu na ostrov nás čekali velmi milí a ochotní zaměstnanci hotelu Plumeria. I díky nim jsme poznali ten pravý a bezstarostný relax. Obecně lidé na ostrově byli přátelští, usměvaví a jejich pozitivní nálada se brzy přenesla i na nás. Následující dny jsme si už užívali slunečného počasí, šnorchlování a plávání, včetně nočního šnorchlování se žraloky.

Plumeria Maldives, Boutique, Thinadhoo, Vaavu atol, Maledivy

Pro druhou část dovolené jsme zvolili resort Sun Island Resort and Spa. Zatímco na prvním ostrově byla hrstka turistů, tak na resortu to byl pravý opak. S tím jsme však počítali a i na resortu jsme si našli pěkná místa. Určitě bychom měli zdůraznit výborné Spa, navštívili jsme dokonce několikrát. Dovolenou jsme si dokonale užili, máme v plánu se určitě vrátit, například v kombinaci se Srí Lankou. V příloze posílám pár fotek. Hezký den.

Michal a Alex

OWH odpovídá: "Milý Michale a Alex, moc děkujeme za krásnou recenzi. Jsme moc rádi, že jste s námi byli spokojeni a že se vám na mých oblíbených ostrovech líbilo. JJ, dobrodrůžo na vlnách také bohužel znám. Kombinace Malediv se Srí Lankou je našimi klienty velmi oblíbená v poslední době také žádána. Bude nám potěšením vám dovolenou připravit i příště. Naši stálí klienti u nás mají věrnostní slevičky. Ať se daří!"

Comentários


bottom of page