Recenze | Maafushi


Klient: Lucka & Tom, Praha, Termín: Březen 2015, Lokace: Maafushi

Lucka nám napsala: "Ahoj Luci, jak se máš? Podle fotek na FB to vypadá, že úžasně, to je dobře, i když maličko závidíme. Ještě jednou bychom Ti moc rádi poděkovali za naši úžasnou dovolenou. Od začátku jsi se o nás výborně starala a i komunikace byla perfektní. Děkujeme za detailní itineráře, podle kterých se snad nikdo nemůže ztratit. Je vidět, že všechna místa dokonale znáš.

Jsme rádi, že jsme se rozhodli pro lokální ostrov a měli možnost vidět i něco z místní kultury a potkat místní obyvatele. Hotel Arena Beach, který jsi nám doporučila, můžeme také hodnotit jen v superlativech - moc hezký, výhled na moře, čistý, hned u bikini beach, milý personál a především výborná kuchyně. Určitě všem doporučujeme večerní bufet a i jídla z menu, která jsme vyzkoušeli, byla nejlepší na ostrově. Šnorchlovací výlety se také vyvedly a viděli jsme skutečně mnoho - žraloka, delfíny, rejnoky, želvy, miliony barevných rybek atd.

A v závěru musím opět poděkovat za focení, které bylo velmi příjemné. Trošku jsem se bála, že se bude fotit jen na přeplněné pláži, všichni budou vejrat a bude to velká nuda, ale opak byl pravdou. Jsi profík, protože jsme si to pravdu užili a moc se těšíme na fotky.

Abych to shrnula, doufám, že se na Maledivy ještě vrátíme. Líbilo by se mi příště navštívit několik dalších lokálních ostrovů, možná i ten výlet do resortu a hlavně výlet za whale sharks. Příště určitě zase jen a jen s Tebou. Už se nás několik lidí ptalo, tak předáváme kontakt. Měj se moc hezky, jen tak dál a přejeme mnoho spokojených zákazníků."

Luca a Tom

OWH odpovídá: "Moc děkujeme za pár krásných řádků. Jsme rádi, že jste měla krásný pobyt a nezapomenutelné zážitky. Moc ráda jsem vás poznala osobně. Při focení jsem si užili spoustu srandy. Doufám, že zase někdy příště na viděnou."

#Maafushi

 • FB other way holiday
 • FB other way holidays
 • FB Lucie Mohelníková
 • Instagram other way holiday
 • Instagram other way holidays
 • Flickr other way holiday
 • LinkedIn Lucie Mohelníková
 • LinkedIn other way holiday
 • Twitter other way holiday
 • TikTok other way holiday
 • YouTube other way holiday
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv a Srí Lanky, stopu v Doha v Kataru nebo v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou nebo se stopoverem v Doha v Kataru? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

other way holiday, to jsou s láskou a péči vybrané lokality, ostrovy, cenově dostupné i luxusní resorty, vily, hotely i penziony na Maledivách, ale i v jiných destinacích. Maledivy známe jako nikdo jiný široko daleko. Již jsme je procestovali skoro celé. Vaši dovolenou snů na Maledivách připravujeme na základně našich osobních zkušeností, které čerpáme od roku 2009. Víme a známe to, co jiní ne! other way holiday, to jsou s láskou tvořené kolekce jenom toho nejlepšího!

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a reservation@otherwayholiday.com

Provozní doba

Pondělí - Neděle: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP