Recenze | Krásný Dhigurah, Dhiguveli Maldives a Holiday Island


Klient: Daniela & Jarek, Zlínsko, Termín: Listopad 2019, Lokace: Hotel Dhiguveli Maldives na obydleném ostrově Dhigurah a Holiday Island Resort Spa na Alif Dhaal atolu

Daniela & Jarek nám napsali: "Dobrý den Lucie, od našeho návratu z Malediv již uplynul měsíc a teprve se dostávám k recenzi. Jsme zkušení cestovatelé a víme, že všude se najde něco co by mohlo být lepší, ale my zásadně vše i to negativní bereme jako součást místního koloritu. :-))

Komunikace s vaší agenturou probíhala k naší plní spokojenosti co do rychlosti i kvalifikovaných odpovědí na dotazy. Trošku mi vadilo, že námi vybraná kombinace dle vás již nebyla z kapacitních důvodů možná, ale dle rezervačních portálů bylo ještě ubytování volné. Díky tomuto upozornění z naší strany jsme získali ubytování, o které jsme nejvíc stáli.

Vámi doporučený ostrov Dhigurah naprosto splnil naše očekávání a velmi oceňujeme rozsah, kvalitu a naprostou objektivnost poskytnutých informací. Pobyt na Dhigurahu byl velmi krásný, příjemný a vřele doporučuji kombinaci domorodého ostrova a rezortu. Hotel Dhiguveli je nový, moderní, pohodlný a perfektně čistý. Všichni z personálu milí a ochotní.

Přesun na rezort Holiday island proběhl perfektně. Rezort je sice starší a dalo by se mu snad i něco vytknout. Ale moře, pláž, služby byly naprosto dokonalé. Měli jsme bungalov na straně mola, což bylo úžasné a pohled na moře byl jak z reklamy na ráj. Bohužel si myslím, že pokud by byl někdo ubytovaný v apartmánech směrem k letišti a zejména v číslech bungalovů 190 a výš, tak by měl zcela objektivně naprosto jiný dojem z Malediv než my. Výhled na starou rezavou loď, nedostavěnou stavbu u letiště a opravdu nehezkou zátoku za větrolamem byl opravdu hrozný a je potřeba na to upozornit , protože já osobně bych z toho byla naprosto zklamaná. Za nás však naprostá spokojenost, klid relax, dobré jídlo. Pokud by někdo chtěl na na výlet na žraloky či manty ceny v rezortu jsou neuvěřitelně přemrštěné - asi 3-4 x vyšší než na Dhigurah.

Vaše služby můžeme vřele doporučit a oceňujeme opravdu kvalitu poskytnutých informací. Vše fungovalo dle dohody a nedošlo žádným problémům.Děkujeme a přejeme krásné svátky. Daniela a Jarek .

Daniela & Jarek

OWH odpovídá: "Moc děkujeme za pár krásných řádků. Jsme moc rádi, že jste s námi byli spokojení, měli krásný pobyt a zažili nezapomenutelné zážitky. Za doporučení budeme opravdu moc rádi. Bude nám potěšením připravit pro vás perfektní dovolenou i příště. Co se týká Holiday Island, proto máme na Dropbox fotky z celého ostrova, aby na tyto skutečnosti byl klient připraven. Každopádně naši klienti nejsou do této části ubytováváni. Do této části jsou ubytovávání klienti z online rezervačních systémů nebo na last minute od různých zahraničních CK. Dostupnost se mění z minuty na minutu. V době, kdy my poptáváme dostupnost, může být vše vyprodané. Během několika minut se tato skutečnost může změnit, a to v případě, že někdo na online rezervačních systémech zruší. Stav dostupnosti se mění neustále. Rezervace jsou přijímány z celého světa. Ještě jednou děkujeme za recenzi a přejeme krásné svátky a vše nej do nového roku."

#Dhigurah #nejlepšíostrovy #DhiguveliMaldives #AlifDhaalatol #šnorchlování #relaxnapláži #rodinnádovolená #cestovánísdětmi #Maledivy #rychloloď #vnitrostátnílet #Emirates #HolidayIsland #VillaHotels #cenovědostupnéresorty #kombinaceobydlenýchostrovůaresortů

 • FB other way holiday
 • FB other way holidays
 • FB Lucie Mohelníková
 • Instagram other way holiday
 • Instagram other way holidays
 • Flickr other way holiday
 • LinkedIn Lucie Mohelníková
 • LinkedIn other way holiday
 • Twitter other way holiday
 • TikTok other way holiday
 • YouTube other way holiday
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv a Srí Lanky, stopu v Doha v Kataru nebo v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou nebo se stopoverem v Doha v Kataru? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

other way holiday, to jsou s láskou a péči vybrané lokality, ostrovy, cenově dostupné i luxusní resorty, vily, hotely i penziony na Maledivách, ale i v jiných destinacích. Maledivy známe jako nikdo jiný široko daleko. Již jsme je procestovali skoro celé. Vaši dovolenou snů na Maledivách připravujeme na základně našich osobních zkušeností, které čerpáme od roku 2009. Víme a známe to, co jiní ne! other way holiday, to jsou s láskou tvořené kolekce jenom toho nejlepšího!

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a reservation@otherwayholiday.com

Provozní doba

Pondělí - Neděle: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP