top of page

Nádherný resort s krásnou pláží, lagunou i korálovým útesem, to je Anantara Kihavah Maldives Villas na Baa atolu na Maledivách

Skvělá dovolená na luxusním resortu Anantara Kihavah Maldives Villas na Baa atolu na Maledivách.

Klient: D. a spol. (Klienti patří do naší privátní skupiny "Top Secret Community")

Termín: Červen 2024

Lokalita: Beach Pool Villa na luxusním resortu Anantara Kihavah na Baa atolu na Maledivách; Plná penze

Letecká společnost: Etihad Airways (Business Class)

 

D a spol. nám napsali: "Zdravím Lucie, nebudu psát slohové práce, tak snad to bude věcné a použitelné.

 

1. Spolupráce s other way holiday je vždy plynulá, efektivní a věcná. Lucie i její tým mě zásobují hodnověrnými tipy na vhodné hotely (znají moje potřeby a přání) a zatím jsem nikde nešlápnul vedle. Po přistání v Male na nás vždy čeká usměvavá delegátka a ta se o nás stará jako o malé děti. Transfer k hydroplánu je velmi rychlý, pohodlný (klimatizovaný moderní van), salonek v novém terminálu s hydroplány je bezvadný. U Lucie a jejího týmu mohu s klidným svědomím prohlásit, že tu pro mě jsou 24/7.


2. Anantara Kihavah (nebo-li malý kokos) – nádherný resort na menším ostrově s nádhernou lagunou, blízkým korálem. Resort je perfektní pro někoho, kdo na dovolené nechce být nikým rušen a chce jen tak splynout s okolím. Plážové vilky jsou situované prakticky v pralese, na ostrově je hodně přírodní zeleně, což pomáhá klimatu a celý resort působí hodně envi friendly.


Po příletu (45minut – měl jsem jedné stop po cestě), mě vyložili na takovém mole kousek od ostrova, kde už na mě čekala speed boat a za minutu (skutečně jedna minuta) jsem byl na mole, kde už bylo celé procesí vč. ředitele resortu, mého vlastního butlera, trenérů z gymu a hudebníků. Celé uvítání je velmi poklidné, až skoro obřadní. A celý pobyt se vlastně nese v takovém klidném, odpočinkovém duchu. Vilky jsou prostorné, dostávají svému 5***** standardu. Koupelna je snad až moc velká, vířivka snad zbytečná. Vilka je přímo na písčité pláži, za celý pobyt jsem na pláži nepotkal prakticky nikoho. Laguna je božská. Není třeba víc dodávat.


3. Stravování – několik restaurací, kdy v každé restauraci jsem si užíval mimořádné pohostinnosti hotelového staffu. Největší dojem na mě udělala indická restaurace a asijskou-arabské večery. Indičtí kuchaři jsou opravdu na mimořádné úrovni. Kapitolou sama o sobě je podmořská restaurace. Doporučuji navštívit za svitu denního světla. S jídlem je asi spojeno jedno zklamání – měl jsem plnou penzi, ale v plné penzi prakticky nejsou žádné nápoje. Tudíž každý večer je potřeba počítat s 100 - 200USD extra jako náklad na jakékoliv pití. Stejně tak i během dne k obědu. Navíc tedy v plné penzi jsou jen 2 restaurace z 5ti, kdy na zbývající 3 restaurace jsem dostával kredit 50 USD, za které si koupíte tak 1 předkrm. A protože stravování v těch lepších restauracích je vlastně MUST, tak ty náklady za stravování vlastně rostou i počtem navštívených restaurací. Co je ovšem naprosto božské je roof top bar s nabídkou vodních dýmek a fantastickým koktejlovým menu.


4. Hotel Facilities – mimořádně krásné SPA s over see looking vilami, relax zonou a výborným servisem. Toto místo je skutečně MUST SEE a kdyby šlo, trávil bych tam každý den.

 

Ufff…lépe to asi neumím."


Lucie aneb other way holiday odpovídá: "Dobrý den D. a spol., moc děkuji za nádhernou recenzi. Jsem moc ráda, že se vám s námi na Maledivách znovu líbilo a vše proběhlo tak, jak mělo. Vážíme si vaší přízně. Přejeme, ať se daří a bude nám potěšením pro vás připravit dovolenou i příště."

Comentarios


Los comentarios se han desactivado.
bottom of page