Recenze | Fehendhoo


Klient: Jana & David, Hodonínsko, Termín: Duben 2018, Lokace: Tropical Village, Fehendhoo, Baa atol

Jana & David nám napsali: "Zdravím, chtěla bych Lucce moc poděkovat za úžasnou dovolenou v ráji, kterou nám zorganizovala.

S CK již roky nejezdím, ale když jsme našli v hledáčku Maledivy s Luckou, byla to jasná volba a to už v roce 2015, kdy jsme na lokální ostrov cestovaly s kamarádkou a využily tak možnost vidět Maledivy i z jiného pohledu, než z toho, který zná většina z nás z CK a internetu - tedy luxusní privátní ostrovy s rezorty. Já zkusila na Maledivách obě možnosti a variantu lokální ostrov sem si zamilovala. To byl taky důvod, proč sem se na Lucku obrátila znovu, tentokrát s požadavkem honeymoon. :-)

Vybrali jsme si ostrov Fehendhoo. A naprosto splnil naše očekávání. Klidný, krásný zelený ostrov s nádhernými plážemi bez lidí, kde se opravdu cítíte jak v zapomenutým ráji. Místní lidi jsou tady velmi milí, usměvaví a přátelští. Celý ostrov má takovou krásnou atmosféru pohody, takže kdo vyhledává klid a málo lidí, rozhodně TOP. Navíc bonus pro nás měli jsme možnost vidět na vlastní oči nový penzion, který zde Lucka staví, a do kterého se rozhodně příští rok chystáme.

Co se týká ubytování v Tropical village, též musím hodnotit jako moc fajn a v podstatě nemám co bych vytkla. Velké, čisté pokoje denně uklízené s venkovní sprchou. Kladně hodnotím taky blízkost bikini beach od hotelu, navíc moc příjemnou cestou džunglí.

Ostrov a okolí nabízí taky spoustu aktivit, takže koho nebaví pouze ležet na pláži jako nás, určitě si vybere. Z mezinárodního letiště z Male jsme zvolili letadlo cestou tam a rychloloď cestou zpět. Obojí moc fajn, ale z důvodu větší pohodlnosti a rychlosti bych už příště určitě volila na vzdálenější ostrov pouze letadlo.

Letenky z ČR nám Lucie nezajišťovala a určitě je možností hodně. Za nás Qatar Airways a Emirates.

Zřejmě bych se tu mohla rozepsat na několik stránek a kladně hodnotit nejen Maledivy s Lucií a celkově pobyt, ale ve zkratce Lucie je naprosto spolehlivá, úžasná, akční a milá ženská, která opravdu dokáže nemožný do tří dnů a zázraky na počkání. :-) Co já oceňuji asi nejvíc, je její přístup, který je velmi osobní a se kterým se rozhodně nikdy v žádné CK nesetkáte. Ačkoliv jsme neměli zaplacenou službu delegáta, kdykoliv jsem cokoliv potřebovala, mně Lucka ochotně pomohla a poradila.

Touhle cestou ještě jednou i s manželem moc děkujeme za úžasnou dovolenou a pevně věřím, že příští rok se spolu na Fehendhoo potkáme zase osobně."

Jana a David

OWH odpovídá: "Jani a Davide, moc děkujeme za nádhernou recenzi. Jsme moc rádi, že se vám na Fehendhoo líbilo a že jste s námi byli spokojeni. Na 100% se na naší Atholhu Residence příští rok potkáme a už se na to moc těším."

Poznámka: Jana byla v roce 2012 na resortu Kuramathi 4* a v roce 2015, to už s námi, na Thinadhoo a Plumeria Maldives.

#TropicalVillage #Fehendhoo

 • FB other way holiday
 • FB other way holidays
 • FB Lucie Mohelníková
 • Instagram other way holiday
 • Instagram other way holidays
 • Flickr other way holiday
 • LinkedIn Lucie Mohelníková
 • LinkedIn other way holiday
 • Twitter other way holiday
 • TikTok other way holiday
 • YouTube other way holiday
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv a Srí Lanky, stopu v Doha v Kataru nebo v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou nebo se stopoverem v Doha v Kataru? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

other way holiday, to jsou s láskou a péči vybrané lokality, ostrovy, cenově dostupné i luxusní resorty, vily, hotely i penziony na Maledivách, ale i v jiných destinacích. Maledivy známe jako nikdo jiný široko daleko. Již jsme je procestovali skoro celé. Vaši dovolenou snů na Maledivách připravujeme na základně našich osobních zkušeností, které čerpáme od roku 2009. Víme a známe to, co jiní ne! other way holiday, to jsou s láskou tvořené kolekce jenom toho nejlepšího!

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a reservation@otherwayholiday.com

Provozní doba

Pondělí - Neděle: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP