Recenze | Paradise Island Resort & Plumeria Maldives


Klient: Roman & Šárka, Liberec, Termín: Leden 2018, Lokace: Paradise Island Resort & Spa & Plumeria Boutique at Thinadhoo, Vaavu atol

Roman nám napsal: "Dobrý den Lucie, konečně jsem se dostal k napsání emailu ohledně našeho pobytu na Maledivách. Po příjemném letu trvajícím pouze necelou hodinu a půl s korejskou společností, můžu jen doporučit, jsme se ocitli v ráji, na letišti na nás už čekala delegátka Vaší cestovní agentury, která byla velice ochotná a milá, se vším nám pomohla.

Po celkem náročném cestování po Srí Lance jsme měli před sebou týden, o kterém jsme zatím jen snili. Po příjezdu do Paradise Island Resortu v brzkých ranních hodinách, jsme dostali celkem rychle náš plážový bungalov, řekl bych snad největší na ostrově. Musím konstatovat, že krásnější místo jsem zatím asi nikde neviděl, jedním slovem bomba, milý personál, úžasné ubytování, krásné a teplé moře, jídlo v resortu to byl úplný festival chutí, vše co jsme ochutnali nám moc chutnalo.

Další naše cesta vedla na ostrov Thinadhoo do Hotelu Plumeria. Na tomto lokálním ostrově to zase bylo úplně něco jiného, ale i tady bylo nádherné moře, plno milých lidí, prostě naprostá pohoda. Nedá se to srovnávat s resortem, dost nás překvapil celkem velký nepořádek, který tady na některých místech byl. Moc si toho ráje tady místní neváží, ale rádi jsme poznali i něco jiného z Malediv. Jinak hotel byl příjemný, čistý a večeře podávané přímo na pláži moc hezký zážitek.

Závěrem bych chtěl poděkovat Lucii a jejímu kolektivu za super organizaci a možnost navštívit tak krásné místo na zemi. Rádi zase někdy zavítáme. S pozdravem a přáním pěkného dne"

Roman & Šárka.

OWH odpovídá: "Moc vám děkuji za recenzi. Jsme rádi, že se Vám na Maledivách líbilo a byli jste s námi spokojeni. Lokální obydlený ostrov a resort jsou bohužel dva odlišné světy. A nebo bohu dík?! Ano, je to velký rozdíl, to být na obydleném ostrově a na resortu, obydlené ostrovy jsou na tom hůř s úklidem :-/ a právě proto doporučujeme nejdříve pobyt na obydleném ostrově a o po té až na resortu. I když je pravdou, že i na některých resortech občas úklid pláží a prostředku ostrova pokulhává..."

#ParadiseIsland #PlumeriaTreeIslandView #PlumeriaMaldives #PlumeriaBoutique #Thinadhoo

 • FB other way holiday
 • FB other way holidays
 • FB Lucie Mohelníková
 • Instagram other way holiday
 • Instagram other way holidays
 • Flickr other way holiday
 • LinkedIn Lucie Mohelníková
 • LinkedIn other way holiday
 • Twitter other way holiday
 • TikTok other way holiday
 • YouTube other way holiday
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv a Srí Lanky, stopu v Doha v Kataru nebo v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou nebo se stopoverem v Doha v Kataru? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

other way holiday, to jsou s láskou a péči vybrané lokality, ostrovy, cenově dostupné i luxusní resorty, vily, hotely i penziony na Maledivách, ale i v jiných destinacích. Maledivy známe jako nikdo jiný široko daleko. Již jsme je procestovali skoro celé. Vaši dovolenou snů na Maledivách připravujeme na základně našich osobních zkušeností, které čerpáme od roku 2009. Víme a známe to, co jiní ne! other way holiday, to jsou s láskou tvořené kolekce jenom toho nejlepšího!

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a reservation@otherwayholiday.com

Provozní doba

Pondělí - Neděle: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP