Recenze | Dhiffushi


Klient: Petra & Zdeněk s dětmi (6 a 8 let), Praha-Východ, Termín: Prosinec 2017, Lokace: White Sand Beach & Bibee at Dhiffushi

Petra nám napsala: "Milé OWH, je to už nějaký ten pátek (hodně pátků :-)), co jsme se vrátili z Malediv (konkrétně prosinec 2017). Na Maledivách jsme byli po čtvrté (2x Bandos, 1x Fihalhohi), ale na lokálním ostrově poprvé a úžasné! Bylo to poprvé, co jsme při odjezdu domů na lodi brečeli.

Moc děkujeme za zajištění dovolené, za opravdu podrobný itinerář a největší dík patří kolegovi, který nám v opravdu šibeničním čase zjistil obsazenost guesthousů a zabookoval ubytování. Do odletu totiž zbýval pouze měsíc a letenky každým dnem zdražovaly, tak jsme potřebovali zjistit, jestli náš vybraný Dhiffushi je schopen nás ještě ubytovat (2 dospělí a 2 děti). Díky moc! :-) Sice jsme museli pobyt rozdělit do 2 ubytování (3 noci White Sand a 7 nocí Bibee), ale to nám vůbec nevadilo, protože byly od sebe jen pár kroků.

Letěli jsme s Aeroflotem, protože nabízeli nejlepší poměr cena/letová doba. Let byl fajn, moderní letadlo, super servis... Horší to bylo v příletové hale, když jsme čekali na kufry, pás se zastavil a naše kufry stále nikde... Letadlo ČSA v Moskvě totiž zaparkovalo na vzdálené noční stojánce a kufry nestihli přeložit do letadla Aeroflotu. Naštěstí se domluvíme anglicky. Na reklamaci zavazadel nám řekli, že kufry přiletí za 3 dny a že nám je dovezou do ubytování (chyba lávky :-)) Naštěstí nám v Praze po návratu nabídli kompenzaci, že se nám cena jedné letenky skoro vrátila. Tak jsme se převlíkli do náhradního oblečení z příručního zavazadla, nasedli do autobusu a jeli se vykoupat na Hulhumale, protože loď nám jela až odpoledne a dali si první fried rice. Mňam!

Speed boat v pohodě, dostali jsme welcome drink a šli se ubytovat. Bikini pláž je od ubytování pár kroků a je fakt krásná a výhled na protější Meeru je úžasný! Ubytování super, i když v koupelnách to bylo občas docela cítit. Večeře bohaté, dětem ochotně dělali kontinentální snídaně, protože jim nechutnala ta maledivská. Kluci v Bibee byli fajn, ale udělali tak nějak co měli, ale o víc se už nestarali. Naši kluci (6 a 8 let)si moc oblíbili číšníka Amina z Bangladéše. Kluci z White Sand byli naprosto úžasní, milí, kamarádští, nápomocní.

Kufry nám samozřejmě Aeroflot nedoručil až do ubytování, zůstaly na letišti. Na recepci mi půjčili jejich telefon, abych si zavolala na letiště, tam jsem se s nima pohádala, ale bylo to k ničemu, jenom řekli, že službu doručení na hotel nenabízejí (na letišti tvrdili opak) a že si je máme vyzvednout sami. Recepční z WS sehnal kamaráda, který nám kufry na letišti celý den hlídal a zařídil, aby se dostaly na speed boat, co jela na ostrov (snad se k němu ta obálka od nás jako poděkování dostala :)). 3. den jsem se tam ošklivě osypala a ten kluk, co byl podobný tomu, co měl na recepci to ptáčátko (bohužel jsem zapomněla jméno) mě na motorce odvezl na kliniku a celou dobu tam na mě čekal a nic za to nechtěl.

Byli jsme na delfínech, za želvama, půjčili jsme si paddleboard, udělali si výlet na Thulusdhoo a hlavně šnorchlovali a odpočívali. 10 dní uteklo jako voda. Dhiffushi nám přirostl k srdci, nádherná pláž a velmi milí lidé.

Chtěli jsme jet i tuto zimu, ale letenky byly moc drahé. Tak snad příště! Děkujeme moc a přejeme spoustu spokojených klientů.

Petra + Zdeněk + kluci

OWH odpovídá: "Děkujeme za recenzi a krásné fotky. Jsme moc rádi, že vám na Maledivách a obydlených ostrovech líbilo a že jste si to užili. Bude nám potěšením i kdykoliv v budoucnu. Aeroflot je tímto bohužel znám, proto klientům přikládáme seznam, co si zabalit do jakého zavazadla."

#LocalAdventureatDhiffushi #Dhiffushi #Male #WhiteSandBeachatDhiffushi #Bibee

 • FB other way holiday
 • FB other way holidays
 • FB Lucie Mohelníková
 • Instagram other way holiday
 • Instagram other way holidays
 • Flickr other way holiday
 • LinkedIn Lucie Mohelníková
 • LinkedIn other way holiday
 • Twitter other way holiday
 • TikTok other way holiday
 • YouTube other way holiday
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv a Srí Lanky, stopu v Doha v Kataru nebo v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou nebo se stopoverem v Doha v Kataru? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

other way holiday, to jsou s láskou a péči vybrané lokality, ostrovy, cenově dostupné i luxusní resorty, vily, hotely i penziony na Maledivách, ale i v jiných destinacích. Maledivy známe jako nikdo jiný široko daleko. Již jsme je procestovali skoro celé. Vaši dovolenou snů na Maledivách připravujeme na základně našich osobních zkušeností, které čerpáme od roku 2009. Víme a známe to, co jiní ne! other way holiday, to jsou s láskou tvořené kolekce jenom toho nejlepšího!

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a reservation@otherwayholiday.com

Provozní doba

Pondělí - Neděle: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP