top of page

Nádherná dovolená na obydleném ostrově Ukulhas


Island Vista Inn, Ukulhas, Alif Alif, Maledivy

Klient: Petra & Marek, Ostrava, Termín: Srpen/Září 2017, Lokace: Island Vista Inn na Ukulhas, Alif Alif atol

Petra & Marek nám napsali: "Dobrý den Lucie. Děkujeme Vám za vstřícnost, kladné vyřízení a nádhernou dovolenou Je to právě týden, co jsme se vrátili z naší nej, nej dovolené. Do teď jsme ještě vstřebávali zážitky. Chvíli nám to trvalo, než jsme se z myšlenek vrátili do reality, tak snad prominete zpožděnou reakci.

Recenze: Chtěli bychom Vám poděkovat za zprostředkování naši zatím nejkrásnější dovolené, kterou jsme zažili. Vše do detailu naplánované, komunikace perfektní, profesionální přístup. Váš itinerář Step by Step byl špičkový, velké Díky za něj. Za informaci z něj "jen několik málo místních ví co znamená 5 minut " jsme byli rádi hned po příletu do Male a to když loď nestála na místě kde měla.😁😁 Nakonec samozřejmě dorazila za maledivských 5 minut.

Výběr ostrova Ukulhas přesně odpovídal našim představám o klidné dovolené s krásnými plážemi, bílým pískem a možnosti pozorovat pestrý podmořský život. Velké díky také patří našemu hostiteli Edamovi z penzionu Island Vista Inn-manager, výborný kuchař, průvodce a stále usměvavý člověk.

Na Maledivy pokud bychom se ještě v budoucnu chtěli podívat, tak jedině s Lucii a OWH. Závěrem ještě jednou díky a přejeme spousty spokojených klientů."

Petra a Marek

OWH odpovídá: "Moc děkujeme za krásnou recenzi. Jsem moc ráda, že se vám na Ukulhas líbilo, patří mezi mých 10 nejoblíbenějších. Rádi vám dovolenou připravíme i příště."

bottom of page