top of page

Nádherný ostrov s krásnou přírodou, to je Fehendhoo


Fehendhoo, Baa atol, Maledivy

Klient: Adam a Viera, Česko/Slovensko, Termín: Prosinec 2016, Lokace: Tropical Village, Fehendhoo, Baa atol, Hulhumale

Adam a Viera nám napsali: "Dobry den Lucko, Maledivy jsme si vybrali spíše náhodou. Vzhledem k poněkud složitějšímu systému dopravy a množství nabídek hotelu a resortů, jsme se rozhodli požádat o pomoc právě agenturu Other Way Holiday. A nelitovali jsme ani na okamžik. Komunikace probíhala rychle a bez komplikací. Nabídka byla široká a reflektovala naše požadavky. A realita pak odpovídala přesně tomu, co bylo dohodnuto. Ostrov byl nádherný. Lidí minimum, krásný oceán a pěkná příroda.

Ubytování bylo moc pěkné a personál se opravdu snažil (uvítání na ostrově či večeře na pláži). Někdy jsme však měli pocit, že je vše až příliš strojené a tak trochu neupřímné. Přesto celkový dojem z hotelu byl výborný a hlavně jídlo bylo na jedničku.

Služeb cestovní agentury jsme využili dvakrát a to při příletu, kdy jsme měli zpoždění našeho příletu a poté při platbě, kdy došlo k drobným nejasnostem. Vždy jsme se dočkali skoro okamžité reakce a dobré pomoci, která nám pomohla situaci ihned vyřešit. Celkově jsme byli velmi spokojeni a budeme na svoji dovolenou dlouho vzpomínat."

S pozdravem Adam a Viera

OWH odpovídá: "Děkujeme za recenzi. Jsme moc rádi, že se vám na Fehendhoo líbilo a že jste s námi byli spokojeni."

bottom of page