top of page

Nádherný ostrov Dhigurah na Alif Dhaal atolu


Dhigurah, Alif Dhaal atol, Maledivy

Klient: Marek & Kristýna, Plzneňsko, Termín: Leden 2016, Lokace: TME Retreats na Dhigurah, Alif Dhaal atol

Marek nám napsal: "Zdravíme Lucku a celý tým OWH, chtěli bychom poděkovat za zorganizování cesty do ráje, který se v našem případě jmenoval Dhigurah a přilehlé okolí. Itinerář byl podrobný a skvěle připravený.

Veškeré transfery z letiště na ostrov klaply na výbornou, jak u letadla, tak u lodi na nás čekal doprovod a v přístavu si nás vyzvedli přímo kluci z TME. Pension byl pěkný s moderně zařízenými pokoji s úklidem 2x denně. Personál byl velice přátelský, milý, usměvavý a ochotný kdykoli se vším pomoc. Ostrov je poměrně velký a pláž, která se táhne v délce několika kilometrů v podstatě liduprázdná. Některé dny jsme nenarazili na živou duši. Písčiny, spojující Dhigurah s 5* resortem, po kterých se dá dojít až k němu jsou moc krásné. Po celé východní straně ostrova se táhne korálový útes s bohatým podmořským životem a západní strana ostrova vybízí k odpočinku ve stínu palem. Splnili jsme si sen a šnorchlovali s mantami a žralokem velrybím, což byl úžasný zážitek. Ještě jednou děkujeme a doufáme, že se na Maledivy znova podíváme a jak jinak než s OWH. :-)

Marek a Kristýna

OWH odpovídá: "Moc děkujeme za pár krásných řádků. Jsme rádi, že jste měli krásný pobyt a nezapomenutelné zážitky a budeme se těšit připravit pobyt i příště."

bottom of page