top of page

Nádherný ostrov Dhigurah a málem zapomenutá večeře na pláži


Dhigurah, Alif Dhaal atol, Maledivy

Klient: Hanka & Michal, Praha Termín: Leden 2016, Lokace: TME Retreats na Dhigurah, Alif Dhaal atol

Hanka nám napsala: "Zdravím Vás Luci, tímto bychom Vám chtěli s mým mužem moc poděkovat za splnění neočekáváného snu. :) Neočekávaného proto, že jsem myslela, že nic hezčího než Srí Lanka neexistuje. Po návštěvě Malediv však vím, že jsem se spletla. :)

Vaše služby a Váš přístup k práci je absolutně profesionální a zasloužíte si být chválena přes všechny komunikační kanály oprávněně. Přístup obyvatel na ostrově Dhigurah byl fantastický, starali se o nás jako o vlastní, hotel TME Retreats je opravdu špičkový. :) Sice zapomněli na naše překvapení pro mého muže (i jsem s tím počítala, když jste nám psala jací jsou pohodáři :)), ale během chvilky vše potvrdili a večeře na pláži byla nezapomenutelným zážitkem. Na ostrově jsme se seznámili a vlastně prožili naši dovolenou s dalšími vašimi spřízněnci (s Markem a Kristýnou) a musím uznat, že máte čuch na skvělé lidi :).

Takže Luci ještě jednou děkujeme, na facebook si Vás přidávat nebudu, protože bych musela plakat u každého Vašeho nového příspěvku :)) a už teď začínám pomaličku šetřit na další cestu s Vámi :).

Hanka a Michal

OWH odpovídá: "Moc děkujeme za pár krásných řádků. Jsme rádi, že jste měli krásný pobyt a nezapomenutelné zážitky a budeme se těšit připravit pobyt i příště. Docela mě mrzelo, že jsem tam v dobu vašeho pobytu nemohla být s vámi. Třeba příště..."

bottom of page