top of page
Ocean Suites, Ozen Reserve Bolifushi
Villa s bazénem, Ozen Reserve Bolifushi

Ozen Reserve Bolifushi na jižním Male atolu na Maledivy - Perfektní stopover

Resort Jumeirah Vittaveli změnil v roce 2020 majitele a znovuotevřel své brány pod hlavičkou indické společnosti Atmoshpere. Resort nyní nese jméno Ozen Reserve Bolifushi. Přírodní ostrov Bolifushi se nachází na jižním Male atolu nebo-li Kaafu atolu. Jedná se o větší ostrov s pěkným šnorchlováním a výbornými službami.

Plusem ostrova může být to, že se nachází blízko mezinárodního letiště Velana, zároveň to ale může být mínusem. Na co je potřeba upozornit, že se nedaleko nachází skládka Thilafushi. 

Ozen Reserve Bolifushi, ještě jako Jumeirah Vittaveli a ostrov Bolifushi jsem velice detailně prozkoumala a strávila tu hned několik nocí. Kompletní informace a všechny fotografie z inspekce a mého pobytu vám aktuálně zašleme jako součást nabídky. Možnost telefonické konzultace.

© Informace a fotografie použité na této stránce o Ozen Reserve Bolifushi

Část informací použitých na této stránce jsou oficiální informace o luxusním resortu St. Regis Maldives Vommuli Resort, které jsou doplněné mým vlastními zkušenostmi z pobytu na tomto luxusním resortu. Fotografie resortu použité na této stránce jsou mé vlastní. Autorem koláží je other way holiday.

Cenová nabídka dovolené na resortu Ozen Reserve Bolifushi

Cenovou nabídku pobytu na resortu Ozen Reserve Bolifushi, včetně aktuálních slevových nabídek, pobyt na resortu (ubytování, strava a doprava z letiště na resort a zpět) nebo cenovou nabídku kompletního zájezdu (ubytování, strava, doprava z letiště na resort a zpět na letiště, letenky na Maledivy nebo dalších doplňkových služeb, jak jsou např. letištní hotely při přestupu nebo cestovní pojištění nebo pojištění storna zájezdu pro vás připravíme na míru. Stačí nám zaslat e-mail s poptávkou.

Další info a volitelné doplňující služby k dovolené na Ozen Reserve Bolifushi

bottom of page