Maldives Border Miles Loyalty Program 

Maldives Border Miles Loyalty Program je speciální věrnostní program na podporu cestovního ruchu, který byl vyvinut a představen maledivským imigračním úřadem Maldives Immigration s podporou ministerstva cestovního ruchu Tourism Ministry of Maldives, marketingového boardu MMPRC - Maldives Marketing and Public Relations Corporation a společností provozující letiště MACL - Maldives Airports Company Limited, dne 27. září 2020 ke svátku celosvětového cestovního ruchu - World Tourism Day 2020. (České úřady se mají ještě hodně, co učit.)

 

Jedná se o speciální benefity pro věrné návštěvníky Malediv aneb repeaters. Při každé návštěvě Malediv bude každý turista sbírat body, za které si postupně bude moc vybírat různé benefity z resortů. Program Maldives Border Miles Loyalty Program má tři úrovně, a to Bronze - bronzový program Aida, Silver - stříbrný program Antara a Gold - zlatý program Abaarana. Program bude spuštěn 1. prosince 2020.

 

Program Maldives Border Loyalty Program je unikátní a jediný na celém světě. Maledivy tak opět mají v něčem prvenství.

 

Jsem opravdu ráda, že se tento tropický ráj stal mým druhým domovem a moje práce travel designerky a specialistky na Maledivy posláním. Informaci o programu Maldives Border Loyalty Program jsme po maledivských úřadech a médiích dne 28. září 2020 publikovali jako první cestovka a zahraniční medium na světě.

Věrnostní program Maldives Border Miles Loyalty Program

Jak už bylo zmíněno, program Maldives Border Miles Loyalty mát tři kategorie, a to Aida (bronzový), Antara (stříbrný) a Abaarana (zlatý). Názvy programů pochází z maledivského jazyka Dhivehi a každý má svůj osobitý význam.

Turisté, kteří se zaregistrují do programu Maldives Border Loyalty přihlásí, budou sbírat body na základě počtu návštěv a délky pobytu. Další body budou udělovány za návštěvy k oslavě zvláštních příležitostí, jako například oslava výročí, symbolické svatby atd.. 

 

Každá úroveň bude bodována a odměňována různými službami nebo výhodami. Jedná se o podobným program jako je sbírání mílí u leteckých společností.

Bronzový program Aida

Bronzová úroveň členství se nazývá Aida. Slovem Aida je označována jasná hvězda na obloze.

Stříbrný program Antara

Stříbrná úroveň členství se nazývá Antara. Slovo Antara znamená atraktivní nebo prestižní.

Zlatý program Abaarana

Zlatá úroveň členství se nazývá Abaarana. Slovem Abaarana se čestně označovali panovníci.

Oficiální informace o věrnostním programu Maldives Border Miles.

Více informací o programu by mělo být dostupných již brzy. Sledujte nás!

  • other way holiday
  • other way holidays
  • Lucie Mohelníková
  • other way holiday
  • other way holidays
  • other way holiday
  • Lucie Mohelníková
  • other way holiday
  • other way holiday
  • other way holiday
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv a Srí Lanky, stopu v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a reservation@otherwayholiday.com

Provozní doba

Pondělí - Sobota: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP