top of page
Maldives Borders Miles.jpg

Maldives Border Miles Loyalty Program 

Maldives Border Miles Loyalty Program je speciální věrnostní program na podporu cestovního ruchu, který byl vyvinut a představen maledivským imigračním úřadem Maldives Immigration s podporou ministerstva cestovního ruchu Tourism Ministry of Maldives, marketingového boardu MMPRC - Maldives Marketing and Public Relations Corporation a společností provozující letiště MACL - Maldives Airports Company Limited, dne 27. září 2020 ke svátku celosvětového cestovního ruchu - World Tourism Day 2020. 

 

Jedná se o speciální benefity pro věrné návštěvníky Malediv aneb Repeaters. Při každé návštěvě Malediv bude každý turista sbírat body, za které si postupně bude moc vybírat různé benefity z resortů. Program Maldives Border Miles Loyalty Program má tři úrovně, a to Bronze - bronzový program Aida, Silver - stříbrný program Antara a Gold - zlatý program Abaarana. Program bude spuštěn 1. prosince 2020.

 

Program Maldives Border Loyalty Program je unikátní a jediný na celém světě. Maledivy tak opět mají v něčem prvenství.

 

Jsem opravdu ráda, že se tento tropický ráj stal mým druhým domovem a moje práce travel designerky, specialistky a expertky na Maledivy posláním.

 

Informaci o programu Maldives Border Loyalty Program jsme po maledivských úřadech a médiích dne 28. září 2020 publikovali jako první cestovka a zahraniční medium na světě.

Maldives Border Miles.jpg

Věrnostní program Maldives Border Miles Loyalty Program

Jak už bylo zmíněno, program Maldives Border Miles Loyalty mát tři kategorie, a to Aida (bronzový), Antara (stříbrný) a Abaarana (zlatý). Názvy programů pochází z maledivského jazyka Dhivehi a každý má svůj osobitý význam.

Turisté, kteří se zaregistrují do programu Maldives Border Loyalty přihlásí, budou sbírat body na základě počtu návštěv a délky pobytu. Další body budou udělovány za návštěvy k oslavě zvláštních příležitostí, jako například oslava výročí, symbolické svatby atd.. 

 

Každá úroveň bude bodována a při dosažení určitého počtu bohů odměňována různými službami nebo výhodami. Jedná se o podobným program jako je sbírání mílí u leteckých společností.

Překročení maledivských hranic: 50 bodů

Oslava líbánek: 30 bodů 

Oslava výročí svatby: 30 bodů

Oslava narozenin: 30 bodů

Návštěva Malediv během maledivskách svátků: 10 bodů

Sezónní návštěva / mezinárodí svátky (Vánoce, Nový rok, velikonoce...): 20 bodů

Za každou noc strávenou na Maledivách: 5 bodů

Za předem definované služby získané od partnerů (Výlety, aktivity, exkurze...Bude upřesněno): 5 bodů

Bronzový program Aida

Bronzová úroveň členství se nazývá Aida. Slovem Aida je označována jasná hvězda na obloze. Pro dosažení na bronzový program musíte nasbírat 500 bodů.

Stříbrný program Antara

Stříbrná úroveň členství se nazývá Antara. Slovo Antara znamená atraktivní nebo prestižní. Pro dosažení na stříbrný program musíte nasbírat 2 000 bodů.

Zlatý program Abaarana

Zlatá úroveň členství se nazývá Abaarana. Slovem Abaarana se čestně označovali panovníci. Pro dosažení na zlatý program musíte nasbírat 4 000 bodů.

© Informace a fotografie použité na této stránce o Maldives Border Miles

Veškeré informace použité na této stránce o Maldives Borders Mile pochází z oficiálního webu programu a z webu maledivského ministerstva cestovního ruchu. Všechny fotografie použité na této stránce, mimo západu slunce, jsou oficiální fotografie programu. 

Pojeďte s námi na Maledivy, zažijte dovolenou v tropickém ráji!

bottom of page