top of page
Gangehi Island Resort & Spa, severní Ari atol, Alif Alif atol, Maledivy
Fodhdhoo, Maledivy, osobně navštíveno

Gangehi Island Resort & Spa 3,5* na severním Ari atolu na Maledivách - Pohoda

Gangehi Island Resort & Spa je starší (2008) italský resort vystavěn na menším přírodním ostrově Gangehi na severním Ari atolu aneb Alif Alif atolu na Maledivách, který lemuje korálový útes i menší lagunka. Sezónně se u ostrova vyskytuje dlouhý sandbank aneb písečná mělčina, která doslova láká k romantickým procházkám. Nedaleko ostrova je potopený vrak, který milují šnorchlisté i potápěči. V lokalitě Gangehi se se nachází několik potápěčských spotů, korálový útes a laguna, kde se vyskytují manty.

 

I přesto, že je Gangehi maličký, najdeme tu kompletní zázemí, do něhož patří recepce, zahradní, plážové a vodní vilky, 2 restaurace a 1 bar, lázně Ginger Spa s klasickými masážemi i s ayurveda medicínou, centrum vodních sportů a aktivit, potápěčské centrum a ostrovní butique.

Na Gangehi je možné se ubytovat v pouze 45 vilkách, a to v základních kategoriích Club Room, která je vhodná pro potápěče a Garden Villa, v plážové vile Beach Villa a ve vodních vilách Overwater Villa a Overwater Villa Deluxe.

 

Stravování je na Gangehi možné formou bufetu v hlavní restauraci Veli Restaurant, která servíruje maledivskou, italskou a mezinárodní kuchyni. Západ slunce a à la carte mezinárodní kuchyni je možné zažít v restauraci Thari Restaurant. Dostanete-li chuť na drink, je tu pro vás Kandu Bar, který se nachází hned vedle hlavní restaurace Veli. Resort Gangehi nabízí ubytování s polopenzí, plnou penzí a Soft All Inclusive nebo Premium All Inclusive.

 

Gangehi Island Resort je vhodný pro nenáročnou klientelu, která miluje pohodu, klid, šnorchlování, potápění a italskou kuchyni. Hodí se také do kombinace s obydlenými ostrovy. Gangehi není vhodné pro rodiny s dětmi.

 

Přímo na Gangehi Island Resort & Spa se z mezinárodního letiště Velana International Airport / Male dostanete hydroplánem za zhruba 25 až 30 min. dle počasí.

 

Gangehi Island Resort jsme osobně navštívili a strávili tu celý den. Lokalitu resortu jsme navštívili mnohokrát. Ostrůvek je moc pěkný a vaří tu opravdu skvělé italské pokrmy. Resortu by si zasloužil rekonstrukci. Mít tak pár miliard, koupím ho a udělám z něho krásný boutique resort.

 

Kompletní informace, fotografie resortu Gangehi Island Resort, menu, ceny atd. vám sdělíme spolu s nabídkou ubytování.

© Informace a fotografie použité na této stránce o Gangehi Island Resort & Spa

Část informací použitých na této stránce jsou oficiální informace o resortu Gangehi Island Resort & Spa a část pochází z mých vlastních zkušeností. Fotografie v koláži použité na této stránce jsou oficiální fotografie resortu Gangehi & Island Resort & Spa. Mé vlastní fotografie budou na web přidány již brzy. Autorem koláží je other way holiday.

Cenová nabídka dovolené na Gangehi Island Resort & Spa severním Ari atolu na Maledivách

Cenovou nabídku pobytu na resortu Gangehi Isaland Resort & Spa, včetně aktuálních slevových nabídek, pobyt na resortu (ubytování, strava a doprava z letiště na resort a zpět) nebo cenovou nabídku kompletního zájezdu (ubytování, strava, doprava z letiště na resort a zpět na letiště, letenky na Maledivy nebo dalších doplňkových služeb, jak jsou např. letištní hotely při přestupu nebo cestovní pojištění nebo pojištění storna zájezdu pro vás připravíme na míru. Stačí nám zaslat e-mail s poptávkou.

Další info a volitelné doplňující služby k dovolené na Gangehi Island Resort & Spa

bottom of page