top of page
Gangehi Island Resort & Spa, severní Ari atol, Alif Alif atol, Maledivy
Fodhdhoo, Maledivy, osobně navštíveno

Gangehi Island Resort & Spa 3,5* na severním Ari atolu na Maledivách

Resort Gangehi, který se nachází na severním Ari atolu nebo také na Alif Alif atolu je pěkný malý ostrůvek provozovaný Italy. Ostrov je vhodný především pro milovníky šnorchlování, potápění a dobrého italského jídla.

Gangehi jsem osobně prozkoumala a strávila tu několik nocí. Kompletní informace a všechny fotografie z inspekce a mého pobytu vám aktuálně zašleme jako součást nabídky. Možnost telefonické konzultace.

© Informace a fotografie použité na této stránce o Gangehi Island Resort & Spa

Část informací použitých na této stránce jsou oficiální informace o resortu Gangehi Island Resort & Spa a část pochází z mých vlastních zkušeností. Fotografie v koláži použité na této stránce jsou oficiální fotografie resortu Gangehi Island Resort & Spa. Další fotografie resortu s naší webovou adresou jsou mé vlastní. Více mých vlastních fotografií již brzy. Autorem koláží je rovněž other way holiday.

Cenová nabídka dovolené na Gangehi Island Resort & Spa

Cenovou nabídku pobytu na resortu Gangehi Isaland Resort & Spa, včetně aktuálních slevových nabídek, pobyt na resortu (ubytování, strava a doprava z letiště na resort a zpět) nebo cenovou nabídku kompletního zájezdu (ubytování, strava, doprava z letiště na resort a zpět na letiště, letenky na Maledivy nebo dalších doplňkových služeb, jak jsou např. letištní hotely při přestupu nebo cestovní pojištění nebo pojištění storna zájezdu pro vás připravíme na míru. Stačí nám zaslat e-mail s poptávkou.

Další info a volitelné doplňující služby k dovolené na Gangehi Island Resort & Spa

bottom of page