Dubai International Airport Hotel

Čekat několik hodin na nepohodlných letištních lavicích v hluku a chaosu nebo nečekat a vyzkoušet Dubai International Airport Hotel? Za mě rozhodně nečekat a spinkat v pohodlí.

Od roku 2011 létám na Maledivy přes Dubaj, a to s leteckou společností Emirates. Pokud nezůstávám na několik dní pracovně v Dubaji a po příletu nejedu hned do hotelu, z Malediv odlétám až posledním letem kolem 23:00 h. Z Dubaje do Prahy odlétají Emirates až ráno a já tak musím na dubajském letišti čekat 6 až 7 hodin, což je opravdu otrava. Napadá vás, proč nejdu ven? Protože je noc a nevyplatí se to.

 

Na dubajském letišti už jsem vyzkoušela právě „Dubai International Airport Hotel“salónky Marhaba a chystám se vyzkoušet také salónky Emirates

Stopover v letištním hotelu Dubai International Airport Hotel

Dubai International Airport Hotel je několik letištních hotelů, které se nachází přímo uvnitř terminálů obřího mezinárodního dubajského letiště „Dubai International Airport“. Mapa lokalit.

 

V případě, že přes Dubaj na Maledivy nebo vlastně kamkoliv poletíte s leteckou společností Emirates, máte možnost tento letištní hotel využít na krátké stopovery (krátké pobyty) za zvýhodněné ceny.  

 

Emirates ve spolupráci s Dubai International Airport Hotel nabízí 2 druhy stopoverů, a to na 6 hodin anebo na 12 hodin. Dále se zde nabízí také možnost rezervace na 24 hodin, tedy jednu noc.

 

Při stopoveru na 6 nebo 12 hodin není v ceně pokoje zahrnuta snídaně. Při stopoveru na 24 hodin ano. V pokoji na vás zdarma bude čekat voda, káva a čaj. Obsazenost jednoho dvoulůžkového pokoje Deluxe (viz oficiální foto hotelu výše) jsou maximálně 2 dospělí a 1 dítě do 12 let.

 

Po příletu do Dubaje na vás hned u rukávu, tedy u výstupu z letadla, bude čekat personál hotelu, buď s cedulí s vašimi jménem anebo s názvem hotelu, který vás vezme přes letištní ochranku a co nejrychleji vás dopraví do hotelu. Vše se odehrává pěšky. Procedura přihlášení je velice rychlá a vy se tak během plus mínus 15 min. po přistání letadla, můžete rozvalovat v pohodlné postýlce. Po odhlášení z hotelu se po svých dopravíte na gate / bránu, ze které odlétá vaše letadlo. Starší ročníky na gate občas dopraví letištním vozítkem. Tento způsob dopravy není na 100%.

 

Podmínky rezervace hotelu jsou jednoduché, a to že musíte mít letenku zakoupenou od letecké společnosti Emirates a rezervovat přes naší CA nebo CK other way holiday.

 

Klientům, kteří na Maledivy a Srí Lanku cestují s naší CA a CK, tedy s other way holiday, nabízíme tento hotel za zvýhodněné ceny.

 

Po porovnání služeb a cen salónku Marhaba, vstupu na 4 hodiny a 6 hodin strávených v příjemném 5* hotelu na kvalitním lůžku jsem zjistila, že se hotel „Dubai International Airport Hotel“ rozhodně vyplatí.

 

Dubai International Airport Hotel vším předčí i tzv. Snooze Cubes, které jsou opravdu nehorázně drahé a kde za pouhé 2 hodiny zaplatíte skoro to samé jako za 6 hodin v tomto luxusním hotelu.

 

V případě zájmu o letenky od Emirates nebo hotel Dubai International Airport Hotel za zvýhodněnou cenu nás neváhejte kontaktovat.

Dubai International Airport Hotel
Poptávka stopoveru v letištním hotelu Dubai International Airport Hotel.
Show More
 • FB other way holiday
 • FB other way holidays
 • FB Lucie Mohelníková
 • Instagram other way holiday
 • Instagram other way holidays
 • Flickr other way holiday
 • LinkedIn Lucie Mohelníková
 • LinkedIn other way holiday
 • Twitter other way holiday
 • TikTok other way holiday
 • YouTube other way holiday
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv a Srí Lanky, stopu v Doha v Kataru nebo v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou nebo se stopoverem v Doha v Kataru? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

other way holiday, to jsou s láskou a péči vybrané lokality, ostrovy, cenově dostupné i luxusní resorty, vily, hotely i penziony na Maledivách, ale i v jiných destinacích. Maledivy známe jako nikdo jiný široko daleko. Již jsme je procestovali skoro celé. Vaši dovolenou snů na Maledivách připravujeme na základně našich osobních zkušeností, které čerpáme od roku 2009. Víme a známe to, co jiní ne! other way holiday, to jsou s láskou tvořené kolekce jenom toho nejlepšího!

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a reservation@otherwayholiday.com

Provozní doba

Pondělí - Neděle: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP