Dubai International Airport Hotel

Čekat několik hodin na nepohodlných letištních lavicích v hluku a chaosu nebo nečekat a vyzkoušet Dubai International Airport Hotel? Za mě rozhodně nečekat a spinkat v pohodlí.

Od roku 2011 létám na Maledivy přes Dubaj, a to s leteckou společností Emirates. Pokud nezůstávám na několik dní pracovně v Dubaji a po příletu nejedu hned do hotelu, z Malediv odlétám až posledním letem kolem 23:00 h. Z Dubaje do Prahy odlétají Emirates až ráno a já tak musím na dubajském letišti čekat 6 až 7 hodin, což je opravdu otrava. Napadá vás, proč nejdu ven? Protože je noc a nevyplatí se to.

 

Na dubajském letišti už jsem vyzkoušela právě „Dubai International Airport Hotel“salónky Marhaba a chystám se vyzkoušet také salónky Emirates

Stopover v letištním hotelu Dubai International Airport Hotel

Dubai International Airport Hotel je několik letištních hotelů, které se nachází přímo uvnitř terminálů obřího mezinárodního dubajského letiště „Dubai International Airport“. Mapa lokalit.

 

V případě, že přes Dubaj na Maledivy nebo vlastně kamkoliv poletíte s leteckou společností Emirates, máte možnost tento letištní hotel využít na krátké stopovery (krátké pobyty) za zvýhodněné ceny.  

 

Emirates ve spolupráci s Dubai International Airport Hotel nabízí 2 druhy stopoverů, a to na 6 hodin anebo na 12 hodin. Dále se zde nabízí také možnost rezervace na 24 hodin, tedy jednu noc.

 

Při stopoveru na 6 nebo 12 hodin není v ceně pokoje zahrnuta snídaně. Při stopoveru na 24 hodin ano. V pokoji na vás zdarma bude čekat voda, káva a čaj. Obsazenost jednoho dvoulůžkového pokoje Deluxe (viz oficiální foto hotelu výše) jsou maximálně 2 dospělí a 1 dítě do 12 let.

 

Po příletu do Dubaje na vás hned u rukávu, tedy u výstupu z letadla, bude čekat personál hotelu, buď s cedulí s vašimi jménem anebo s názvem hotelu, který vás vezme přes letištní ochranku a co nejrychleji vás dopraví do hotelu. Vše se odehrává pěšky. Procedura přihlášení je velice rychlá a vy se tak během plus mínus 15 min. po přistání letadla, můžete rozvalovat v pohodlné postýlce. Po odhlášení z hotelu se po svých dopravíte na gate / bránu, ze které odlétá vaše letadlo. Starší ročníky na gate občas dopraví letištním vozítkem. Tento způsob dopravy není na 100%.

 

Podmínky rezervace hotelu jsou jednoduché, a to že musíte mít letenku zakoupenou od letecké společnosti Emirates a rezervovat přes naší CA nebo CK other way holiday.

 

Klientům, kteří na Maledivy a Srí Lanku cestují s naší CA a CK, tedy s other way holiday, nabízíme tento hotel za zvýhodněné ceny.

 

Po porovnání služeb a cen salónku Marhaba, vstupu na 4 hodiny a 6 hodin strávených v příjemném 5* hotelu na kvalitním lůžku jsem zjistila, že se hotel „Dubai International Airport Hotel“ rozhodně vyplatí.

 

Dubai International Airport Hotel vším předčí i tzv. Snooze Cubes, které jsou opravdu nehorázně drahé a kde za pouhé 2 hodiny zaplatíte skoro to samé jako za 6 hodin v tomto luxusním hotelu.

 

V případě zájmu o letenky od Emirates nebo hotel Dubai International Airport Hotel za zvýhodněnou cenu nás neváhejte kontaktovat.

Dubai International Airport Hotel
Poptávka stopoveru v letištním hotelu Dubai International Airport Hotel.
Show More
  • other way holiday na FB
  • other way holidays na FB
  • Lucie Mohelníková na FB
  • other way holiday na Instagramu
  • other way holidays na Instagramu
  • other way holiday na Flickru
  • other way holiday na LinkedIn
  • other way holiday na Twitter
  • other way holiday na You Tube
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou a Emiráty? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv, Srí Lanky, stopu v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a reservation@otherwayholiday.com

Provozní doba

Pondělí - Sobota: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP