Dubai International Hotel, Deluxe

Dubai International Airport Hotel

Čekat několik hodin na nepohodlných letištních lavicích v hluku a chaosu nebo nečekat a vyzkoušet Dubai International Airport Hotel? Za mě rozhodně nečekat a spinkat v pohodlí. Od roku 2011 na Maledivy létám přes Dubaj s leteckou společností Emirates. Dobře, přiznám se, od roku 2021 Emirates střídám také s Qatar Airways. A pokud zrovna nezůstávám na několik dní pracovně v Dubaji, kdy hned po příletu mířím do hotelu mimo letiště, z Malediv odlétám až posledním letem kolem 23:00 h., což znamená, že v Dubaji musím čekat 6 až 7 hodin na další spoj do Prahy, což je opravdu otrava. Hold už mám ráda nějaké to pohodlí, a tak už nějaký ten rok využívám letištní hotel Dubai International Airport Hotel. Ono opravdu není nad to, si na pár hodin schrupnout v pohodlné postýlce než se krčet v křesle v křesle v salónku nebo mezi lidmi na nepohodlných lavicích či lehátkách v letištní hale.  Napadá vás také, proč nejdu ven, do Dubaje? Protože je noc a nevyplatí se to. 

Stopover v letištním hotelu Dubai International Airport Hotel

V případě, že přes Dubaj na Maledivy nebo z Malediv nebo vlastně kamkoliv poletíte s leteckou společností Emirates, máte možnost tento letištní hotel využít na krátké stopovery (krátké pobyty) za zvýhodněné ceny. Emirates ve spolupráci s Dubai International Airport Hotel nabízí 2 druhy stopoverů, a to na 6 hodin anebo na 12 hodin. Dále se zde nabízí také možnost rezervace na 24 hodin, tedy jednu noc.

Lokalita letištního hotelu Dubai International Airport Hotel

Dubai International Airport Hotel je několik letištních hotelů, které se nachází přímo uvnitř terminálů obřího mezinárodního dubajského letiště „Dubai International Airport“. Mapa lokalit.

Obsazenost pokojů v letištním hotelu Dubai International Airport Hotel

Obsazenost jednoho dvoulůžkového pokoje Deluxe (viz oficiální foto hotelu výše) jsou maximálně 2 dospělí a 1 dítě do 12 let. Hotel v obsazenosti razí poměrně striktní podmínky a do pokoje Deluxe nedovoluje ubytovat více jak 3 osoby nehledě na věk. 

Check-in a check-out v letištním hotelu Dubai International Airport Hotel

Po příletu do Dubaje na vás hned u rukávu, tedy u výstupu z letadla, bude čekat personál hotelu, buď s cedulí s vašimi jménem anebo s názvem hotelu, který vás vezme přes letištní ochranku a co nejrychleji vás dopraví do hotelu. Vše se odehrává pěšky. Procedura přihlášení je velice rychlá a vy se tak během plus mínus 15 min. po přistání letadla, můžete rozvalovat v pohodlné postýlce. Po odhlášení z hotelu se po svých dopravíte na gate / bránu, ze které odlétá vaše letadlo. Starší ročníky na gate občas dopraví letištním vozítkem. Tento způsob dopravy není na 100%.

Stravování v letištním hotelu Dubai International Airport Hotel

Při stopoveru na 6 nebo 12 hodin není v ceně pokoje zahrnuta snídaně. Při stopoveru na 24 hodin ano. V pokoji na vás zdarma bude čekat voda, káva a čaj. 

Podmínky rezervace stopoveru v letištním hotelu Dubai International Airport Hotel

Podmínky rezervace hotelu jsou jednoduché, a to že musíte mít letenku zakoupenou od letecké společnosti Emirates a rezervovat přes naší CA nebo CK other way holiday.

 

Klientům, kteří na Maledivy a Srí Lanku cestují s naší CA a CK, tedy s other way holiday, nabízíme tento hotel za zvýhodněné ceny.

 

Po porovnání služeb a cen salónku Marhaba, vstupu na 4 hodiny a 6 hodin strávených v příjemném 5* hotelu na kvalitním lůžku jsem zjistila, že se hotel „Dubai International Airport Hotel“ rozhodně vyplatí.

 

V případě zájmu o letenky od Emirates nebo hotel Dubai International Airport Hotel za zvýhodněnou cenu nás neváhejte kontaktovat.

Dubai International Airport Hotel vs. salónky Marhaba vs. salónky Emirates

Na dubajském letišti už jsem vyzkoušela právě „Dubai International Airport Hotel“salónky Marhaba a chystám se vyzkoušet také salónky Emirates

© Informace a fotografie použité na této stránce o hotelu Dubai International Airport Hotel

Část informací použitých na této stránce jsou oficiální informace o hotelu Dubai International Airport Hotel a část informací jsou informace z mé vlastní zkušenosti trávení stopoverů v tomto hotelu na mých cestách z Malediv zpět do Prahy. Úvodní fotografie hotelu jsou oficiální fotografie hotelu a další koláž je z mých vlastních fotografií z pobytu v DIAH. Další oficiální informace a fotografie je možné najít na oficiálním webu hotelu Dubai International Airport Hotel.