Nabídka našich služeb na Maledivách

Co nabízíme a proč s námi na Maledivy cestovat? 

Protože víme, co děláme! Vaše dovolená snů = vaše radost, naše starost! S námi se vaše dovolená snů nikdy nestane noční můrou! Maledivy známe naprosto dokonale! Jsme lidé, kteří vás nikdy a nikde nenechají ve štychu, jako například online rezervační systémy v době koronakrize. O všechny naše klienty se postaráme, ať se děje, co se děje, a je to v rámci našich sil, možností nejenom Malediv, ale také počasí a přírody! 

Důvody, proč na Maledivy cestovat s cestovkou "other way holiday"

 • CK a CA other way holiday nabízí svým klientům přidanou hodnotu v podobě osobních zkušeností a detailní znalosti Malediv. Mnou, Lucií, procestovaných přes 140 ostrovů na většině atolů a recenze jsou poměrně slušné důkazy. 

 • Osobní přístup, široké kontakty, znalost jednotlivých lokalit, znalost místního obyvatelstva, kultury, zvyků a pravidel chování, i zcela konkrétní rady a tipy, to všechno jsou atributy, které vám předáme v případě, že s námi budete cestovat
   

 • Víme a povíme vám o Maledivách to, co jiní ne.

 • Poradíme vám a na míru připravíme podrobný itinerář cesty při cestování na obydlené ostrovy nebo v případě kombinace ostrovů. Náš proslulý itinerář Step by Step, o kterém se zmiňuje spousta našich spokojených klientů na stránkách s RECENZEmi, je opravdu detailní a informace, které v něm naleznete vám opravdu žádný rezervační systém nebo jiná cestovka nedá a tím jsem si jistá! I konkurenční CA a CK nás občas prosí o radu. 

       Itinerář obsahuje:

 1. Detailní instrukce, co a jak od výstupu z letadla, veškeré kontakty, kompletní přesuny na ostrovy, tipy, jak si Maledivy, co nejlépe užít, kde se najíst, co ochutnat, kde, co a jak nakoupit, kam se v dané lokalitě zajet podívat na výlet za pár dolarů či rufií a exkurze atd., až po odlet. Pozn. Exkurze a aktivity vždy pořádá penzion, hotel, resort nebo loď, tam, kde jste ubytování či další stánky v dané lokalitě.

 2. Průvodce hlavním městem Male a také informace, čemu se na Maledivách vyhnout a čemu naopak ne. 

 3. Detailní mapy městských ostrovů Male a Hulhumale a mapu mezinárodního letiště Velana.

 4. Detailní informace, co si s sebou na Maledivy vzít a co ne, a také informace takové, které vám standardní cestovka či rezervační systém v životě nesdělí, protože je neví. 

 5. Důležité a užitečné informace. Veškeré tyto informace obdržíte po podepsání smlouvy. Aktuální itinerář 7 až 3 dny před odletem na Maledivy. Itinerář musí být vzhledem k dopravě aktuální.

 • Nabízíme širokou škálu KOMBINACÍ OSTROVŮ, jež je naším originálním produktem. Byli jsme první.

 • Zajišťujeme nejenom pouze ubytování, stravu a dopravu na Maledivách, ale také celé zájezdy na Maledivy nebo Maledivy v kombinaci se Srí Lankou a emiráty. 

 • Dovolenou na míru plánujeme dle vašich požadavků a finančních možností. Budeme se snažit vám nabídnout dovolenou, za co nejlepší peníze, a to nejenom těm, kteří mají rozpočet bez letenek vyšší než 20 000 Kč na týden, ale i těm, kteří ho mají neomezený, například 2 000 000 Kč a více na týden, dovolenou takovou, aby pro vás byla nezapomenutelná, a to vám žádný rezervační systém a ani gigantická cestovka nenabídne.

 •  Vše, co je v rámci sil našich nebo ubytovacích kapacit, přizpůsobujeme vaším požadavkům. Ovšem pokud jsou požadavky reálné a v rámci pravidel a předpisů ubytovacích kapacit a Malediv. Na Maledivách jsme schopni zajisti vše, co je v rámci vašich finančních možností, zákona Malediv a kromě zázraků, možné. Za 10 000 Kč pro dva na týden, ten "baráček na kůlech" z fotky, vážně mít nebudete!" Čarovat a ani ovládat POČASÍ jsme se zatím nenaučili! UBYTOVÁNÍ NA MALEDIVÁCH.

 • Všechny náklady pro koncového klienta jsou přehledně a transparentně uváděny v nabídce a za své služby si "other way holiday" účtuje úměrnou provizi. Jsme schopni nabídnout svým klientům nízké ceny, neboť jako internetová (online) cestovka nerozpouštíme do svých cen vysoké režijní náklady za kamenné pobočky se spoustou zaměstnanců. 

 • Nenakupujeme ubytování dopředu, tudíž nemůžeme neprodat a tím pádem "upadnout" aneb zkrachovat. POJISTKY máme uzavřené u špičky na našem trhu, a to u ERV Evropské pojišťovny.

 • Snažíme se, abyste se při cestování s námi cítili příjemně. Majitelé hotelů a penzionů se zase snaží, abyste se u nich cítili jako doma. 

 • Komunikujeme přímo s majiteli penzionů, hotelů a resortů nebo s jejich "pravýma rukama". U vybraných partnerů máme nižší nebo maximálně stejné ceny jako rezervační systémy, avšak s mnohem větší přidanou hodnotou než rezervační systémy. Ceny, které na webu uvádíme, jsou pouze ceny orientační. Vždy záleží na kategorii ubytování, na sezóně a také na tom, zda nemá daný penzion na vámi žádaný termín speciální nabídky. Když nemá, občas jsme schopni nějakou tu speciální nabídku i vyčarovat, i když běžně zázraky a čarovat neumíme. I děti občas naskládáme tam, kam se běžně naskládat nedají. Denně dostáváme speciální ceny na veškeré ubytování. Jsme schopni s cenami pracovat, proto na webu nemáme pevné ceny ubytování. Za 25 USD za dvoulůžkový pokoj vám ubytování nenabídneme. Za 50 USD neočekávejte žádné luxusní ubytování, kromě občasných secret a special deals, ale naprosto obyčejné pokoje, mnohdy srovnatelné s našimi ubytovnami. Např. s okny do zdi a podobně. Lepší ubytování se pohybuje od 75 USD výš a krásné ubytování s výhledem na moře od 100 USD výš. Ceny jsou velice proměnlivé. Velmi záleží na sezóně. S kým pracujeme?

 • Nikdy vám nebudeme nabízet něco, čemu sami nevěříme a sami bychom tam dovolenou netrávili, jenom kvůli tomu, abychom prodali. Tzn. Nikdy, opravdu nikdy, vás nepošleme tam, kde sice bude nejlevnější ubytování, ale "ani smrt tam nebere", protože tam prostě nic není. Žádná nebo malá pláž, všude mořská tráva, hustě obydlené atd. a věřte, že je takových ostrovů spousta. Třeba Huraa, Himmafushi, Thulusdhoo, Maafushi, Guraidhoo, Gulhi... RESORTY velice pečlivě vybíráme. Z aktuálního počtu 160 resortů doporučíme pouze zhruba polovinu. 

 • ​Zdarma zajišťujeme pronájem lodí, soukromý transfer, rezervaci jízdenek na veškeré druhy dopravy, kromě veřejných trajektů a letenky na Maledivách. Transfery zajišťujeme pouze tehdy, jste-li náš klient a máte přes nás zakoupené i ubytování! Transfery samostatně nezajišťujeme!!! Od transferů, pokud cestujete po obydlených ostrovech a netrávíte dovolenou na resortu, se odvíjí celý pobyt, pokud za ně nechcete vyhodit majlant. Transfery na Maledivách vůbec nejsou jednoduchou záležitostí. Je to poměrně složitý systém. DOPRAVA V RÁJI.

 • Jsme k dispozici na telefonu nebo e-mailu "skoro" 24 hodin denně. Občas spíme.

 • V době KORONAKRIZE jsme byli první, kdo o situaci na Maledivách informoval a denně přinášel podrobné informace, a i nadále v tom pokračujeme. Ani jednoho našeho klienta jsme nenechali ve štychu a se všemi ihned komunikovali a řešili vzniklou situaci. Nehráli jsme žádné špinavé hry s vouchery jako ostatní cestovky. Většina klientů si dovolenou ráda přerezerovala na pozdější termín anebo jim byly peníze po dohodě individuálních podmínek vráceny. My jsme prostě jiní. 

 • Přivítáme, nasměrujeme nebo doprovodíme klienta do vybraného ubytování či přístavu. V některých případech zdarma a v některých za poplatek. V Male a na letišti, máme k dispozici delegáty hovořící různými jazyky.  DELEGÁTI NA MALEDIVÁCH. S námi se vážně neztratíte!

 • Máme pro vás malé dárky v podobě slevových voucherů do vybraných restaurací ve městě, do obchodů se suvenýry, na různé aktivity, výlety a potápění. EXKURZE A AKTIVITY na Maledivách pořádají penziony / hotely i resorty samy nebo druhá varianta, dostanete od nás doporučení a kontakty na prověřené stánky, potápěčské školy atd. Vždy a všude, pokud jste náš klient a zmíníte naše jméno, dostane se vám speciální péče od místních. Občas také i lepší ceny, než které nabízí ostatním turistům. Na Maledivách nás všichni znají a váží si nás tam. Jsme jako jedna rodina.  

 •  Pro skupiny nabízíme slevy a další bonusy.

 • Chcete-li se doma po návratu z dovolené před známými blýsknout anebo chcete jen tak, pro sebe, na památku, profesionální fotografie z dovolené, portréty na pláži atd., zařídíme, není problém. Známe nejen špičku, ale i obyčejnější místní fotografy a ateliéry. A nebo také, v případě, že zrovna budu v průběhu Vaší dovolené na Maledivách přítomna, mohu nabídnout mé foto služby také já. FOTOGRAFOVÁNÍ. • Rádi byste se na Maledivách zasnoubili, oženili / vdaly nebo zažili ty nejkrásnější líbánky? Není problém, na míru vám "ušijeme" cokoliv. ZÁSNUBY, SVATBA, LÍBÁNKY

 • Nejste-li náš klient a už máte ubytování zarezervované, přemýšlejte, zda pobyt, který jste si na rezervačním systému zarezervovali, nezrušíte a nestanete se otherwayholiďákem. Pořád se ptáte proč? Abyste si po návratu z dovolené nerval/a vlasy, že pláž na tomhle ostrově byla taková a maková, že tam byla hlava na hlavě jako v Chorvatsku, a že jste vyházeli stovky dolarů za aktivity a exkurze, a že to nebylo stejné jako na fotkách, že v tom či onom ubytování nebyly služby takové jaké slibovali atd... Nezapomínejte, že internet má nejenom svá plus, ale také mínus, a že tomu, co je na internetu napsané, se meze nekladou. Co vše je bloger schopen napsat, protože ubytování dostal zdarma, co vše je schopen napsat nespokojený klient, i když spokojený byl (i tací jsou mezi námi) anebo, co je schopen vám napovídat obchodník, aby prodal. Často čtu hodnocení a recenze a někdy se nestačím divit jaké hlouposti si lidé vymýšlí! Jsou i tací, kteří si sami vyberou špatné místo, dovolenou mají zkaženou, ale aby se neshodili před známými, všude budou tvrdit, že to bylo naprosto super... Na internetu prostě nesmíte věřit všemu! Já vím, nemuseli byste věřit ani tomu, co tady píšu já, ale upřímně, myslíte, že bychom měli tolik super recenzí, kdybych na tomhle webu lhala, jako když tiskne?!

 • Pokud jsem vás přesvědčila s námi cestovat, tak

"Maledivy luxusně nebo za rozumné peníze, s other way holiday můžete obojí!"