Co nabízíme a proč s námi na Maledivy cestovat? 

Protože víme, co děláme! Vaše dovolená snů = vaše radost, naše starost! 

 • CK a CA other way holiday nabízí svým klientům přidanou hodnotu v podobě osobních zkušeností a detailní znalosti Malediv. Mnou, Lucií, procestovaných 119 ostrovů na 13 atolech z 20 a recenze jsou poměrně slušné důkazy. 

 • Osobní přístup, široké kontakty, znalost jednotlivých lokalit, znalost místního obyvatelstva, kultury, zvyků a pravidel chování, i zcela konkrétní rady a tipy, to všechno jsou atributy, které vám předáme v případě, že s námi budete cestovat. Poradíme vám a na míru připravíme podrobný itinerář cesty. Náš proslulý itinerář Step by Step, o kterém se zmiňuje spousta našich spokojených klientů na stránkách s RECENZEmi, je opravdu detailní a informace, které v něm naleznete vám opravdu žádný rezervační systém nebo jiná cestovka nedá a tím jsem si jistá! I konkurenční CK nás občas prosí o radu. 

       Itinerář obsahuje:

 1. Detailní instrukce, co a jak od výstupu z letadla, veškeré kontakty, kompletní přesuny na ostrovy, tipy, jak si Maledivy, co nejlépe užít, kde se najíst, co ochutnat, kde, co a jak nakoupit, kam se v dané lokalitě zajet podívat na výlet za pár dolarů či rufíí a exkurze atd., až po odlet. Pozn. Exkurze a aktivity vždy pořádá penzion, hotel, resort nebo loď, tam, kde jste ubytování či další stánky v dané lokalitě.

 2. Průvodce hlavním městem Male a také informace, čemu se na Maledivách vyhnout a čemu naopak ne. 

 3. Detailní mapy městských ostrovů Male a Hulhumale a mapu mezinárodního letiště Velana.

 4. Detailní informace, co si s sebou na Maledivy vzít a co ne a také informace takové, které vám standardní cestovka či rezervační systém v životě nesdělí, protože je neví. 

 5. Důležité a užitečné informace. Veškeré tyto informace obdržíte po podepsání smlouvy. Aktuální itinerář 7- 3 dny před odletem na Maledivy. Itinerář musí být vzhledem k dopravě aktuální.

 • Nabízíme širokou škálu kombinací ostrovů.

 • Dovolenou na míru plánujeme dle vašich požadavků a finančních možností. Budeme se snažit vám nabídnout dovolenou, za co nejlepší peníze, a to nejenom těm, kteří mají rozpočet bez letenek vyšší než 20 000 Kč na týden, ale i těm, kteří ho mají 500 000 Kč na týden, dovolenou takovou, aby pro vás byla nezapomenutelná, a to vám žádný rezervační systém nenabídne.

 • Všechny náklady pro koncového klienta jsou přehledně a transparentně uváděny v nabídce a za své služby si "other way holiday" účtuje úměrnou provizi. Jsme schopni nabídnout svým klientům nízké ceny, neboť jako internetová (online) cestovka nerozpouštíme do svých cen vysoké režijní náklady za kamenné pobočky se spoustou zaměstnanců. 

 • Nenakupujeme ubytování dopředu, tudíž nemůžeme neprodat a tím pádem "upadnout" aneb zkrachovat. Každopádně pojistku proti úpadku a další pojistky máme dobré a uzavřené u ERV Evropské pojišťovny.

 • Vše, co je v rámci sil našich nebo ubytovacích kapacit, přizpůsobujeme vaším požadavkům. Ovšem pokud jsou reálné a v rámci pravidel a předpisů ubytovacích kapacit a Malediv. Na Maledivách jsme schopni zajisti vše, co je v rámci vašich finančních možností, zákona Malediv a kromě zázraků, možné. Za 10 000 Kč pro dva na týden, ten "baráček na kůlech" z fotky, vážně mít nebudete!" Čarovat a ani ovládat počasí jsme se zatím nenaučili!

 • Snažíme se, aby jste se při cestování s námi cítili příjemně. Majitelé hotelů a penzionů se zase snaží, aby jste se u nich cítili jako doma. 

 • Komunikujeme přímo s majiteli penzionů a hotelů nebo s jejich "pravýma rukama". U vybraných partnerů máme nižší nebo maximálně stejné ceny jako rezervační systémy, avšak s mnohem větší přidanou hodnotou než rezervační systémy. Ceny, které na webu uvádíme, jsou pouze ceny orientační. Vždy záleží na kategorii ubytování, na sezóně a také na tom, zda nemá daný penzion na vámi žádaný termín speciální nabídky. Když nemá, občas jsme schopni nějakou tu speciální nabídku i vyčarovat, i když běžně zázraky a čarovat neumíme. I děti občas naskládáme tam, kam se běžně naskládat nedají. Denně dostáváme speciální ceny na veškeré ubytování. Jsme schopni s cenami pracovat, proto na webu nemáme pevné ceny ubytování. Za 25 USD za dvoulůžkový pokoj vám ubytování nenabídneme. Za 50 USD neočekávejte žádné luxusní ubytování, kromě občasných secret a special deals, ale naprosto obyčejné pokoje, mnohdy srovnatelné s našimi ubytovnami. Např. s okny do zdi a podobně. Lepší ubytování se pohybuje od 75 USD výš a krásné ubytování s výhledem na moře od 100 USD výš. Ceny jsou velice proměnlivé. Velmi záleží na sezóně. 

 • Nikdy vám nebudeme nabízet něco, čemu sami nevěříme a sami bychom tam dovolenou netrávili, jenom kvůli tomu, abychom prodali. Tzn. Nikdy, opravdu nikdy, vás nepošleme tam, kde sice bude nejlevnější ubytování, ale "ani smrt tam nebere", protože tam prostě nic není. Žádná nebo malá pláž, všude mořská tráva, hustě obydlené atd. a věřte, že je takových ostrovů spousta. Třeba Huraa, Himmafushi, Thulusdhoo, Maafushi, Guraidhoo...

 • ​Zdarma zařizujeme pronájem lodí, soukromý transfer, rezervaci jízdenek na veškeré druhy dopravy, kromě veřejných trajektů, zde je služba někdy zpoplatněna a letenky na Maledivách. Transfery zajišťujeme pouze tehdy, jste-li náš klient a máte přes nás zakoupené i ubytování! Transfery samostatně nezařizujeme!!! Nelze. Od transferů, pokud cestujete po obydlených ostrovech a netrávíte dovolenou na resortu, se odvíjí celý pobyt, pokud za ně nechcete vyhodit majlant. Transfery na Maledivách vůbec nejsou jednoduchou záležitostí. Je to poměrně složitý systém. DOPRAVA V RÁJI.

 • Jsme k dispozici "skoro" 24 hodin denně. Občas spíme.

 • Přivítáme, nasměrujeme nebo doprovodíme klienta do vybraného ubytování či přístavu. V některých případech zdarma a v některých za poplatek. V Male a na na letišti, máme k dispozici delegáty hovořící různými jazyky, a to i česky a slovensky hovořící, aktuálně 3. Pro klienty, kteří cestují na resorty, jsou tito delegáti v rámci ceny za resort a jsou povinní. Pro klienty, kteří cestují na obydlené lokální ostrovy nebo lodě, jsou tito delegáti volitelní. Máte tedy na výběr, zda si za delegáta připlatíte a nebo ne. Ceny se pohybují od 10 - 30 USD za osobu, dle jazyka. Samozřejmě ten česky nebo slovensky hovořící je nejdražší. Práce česky/slovensky hovořícího delegáta spočívá pouze v tom, že vás přivítá na letišti, zavede vás na molo nebo stánek, kde si vás převezme personál z resortu a bude po dobu vašeho pobytu k dispozici na telefonu, a to je vše. Z našeho pohledu je to zbytečné, jelikož jsme skoro 24 hodin denně online a itinerář dostanete tak podrobný a plný informací, že není třeba paniky. A vím, co povídám! Už jsme měli spoustu různých klientů, i neslyšících a také klienty starší věkové kategorie, a to přes 75 let, kteří nikdy nikam necestovali bez cestovní kanceláře, pouze na pobyty typu "přílet, jeden hotel, organizované výlety a odlet", vždy s česky hovořícím delegátem a i takové, kteří neuměli ani slůvko anglicky. Ve finále nikdo z nich delegáta nepotřeboval. Tito klienti se jen řídili dle mých/našich instrukcí a vrátili se nám v pořádku. Nikde se neztratili a hlavně s námi někteří cestují a nebo cestovali znovu. S námi se vážně neztratíte.  

 • Máme pro vás dárky v podobě slevových voucherů do vybraných restaurací, obchodů se suvenýry, různé aktivity, výlety a potápění. Exkurze a aktivity pořádají penziony/hotely i resorty samy nebo druhá varianta, dostanete od nás doporučení a kontakty na prověřené stánky, potápěčské školy atd. Vždy a všude, pokud jste náš klient a zmíníte naše jméno, dostane se vám speciální péče od místních. Občas také i lepší ceny, než které nabízí ostatním turistům. Na Maledivách nás všichni znají a váží si nás tam. Jsme jako jedna rodina. 

 • Pro skupiny nabízíme slevy a další bonusy.

 • Chcete-li se doma po návratu z dovolené před známými blýsknout anebo chcete jen tak, pro sebe, na památku, profesionální fotografie z dovolené, portréty na pláži atd., zařídíme, není problém. Známe nejen špičku, ale i obyčejnější místní fotografy a ateliéry. A nebo také, v případě, že zrovna budu v průběhu Vaší dovolené na Maledivách přítomna, mohu nabídnout mé foto služby také já. FOTOGRAFOVÁNÍ. • Potřebujete letenky anebo snad dokonce pronajmout soukromý tryskáč? I to vám můžeme zajistit. 

 • ​Nejste-li náš klient a už máte ubytování zarezervované, přemýšlejte, zda pobyt, který jste si na rezervačním systému zarezervovali, nezrušíte a nestanete se jím. Ptáte se proč? Aby jste si po návratu z dovolené nerval/a vlasy, že pláž na tomhle ostrově byla taková a maková, že tam byla hlava na hlavě jako v Chorvatsku a že jste vyházeli stovky dolarů za aktivity a exkurze a že to nebylo stejné jako na fotkách, že v tom či onom ubytování nebyly služby takové jaké slibovali atd...

 • Nezapomínejte, že má internet nejenom svá plus, ale také mínus a že tomu, co je na internetu napsané, se meze nekladou. Co vše je bloger, nespokojený klient či obchodník schopen vám napovídat, aby se stal známým, pomstil se anebo prodal! Sleduji diskuze a někdy se nestačím divit jaké hlouposti si lidé vymýšlí! Jsou i tací, kteří si sami vyberou špatné místo, dovolenou mají zkaženou, ale aby se neshodili před známými, budou všude tvrdit, že to bylo naprosto super... Na internetu prostě nesmíte věřit všemu!  

 • other way holiday na FB
 • other way holidays na FB
 • Lucie Mohelníková na FB
 • other way holiday na Instagramu
 • other way holidays na Instagramu
 • other way holiday na Flickru
 • other way holiday na LinkedIn
 • other way holiday na Twitter
 • other way holiday na You Tube

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou a Spojenými arabskými emiráty? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy, Srí Lanka a Emiráty by OWH

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday (OWH) 

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565, Skype: otherwayholiday 

E-mail: rezervace@owh.czinfo@otherwayholiday.com, Web: www.otherwayholiday.com

Otevírací doba: Pondělí - Sobota: 09:00 do 19:00 h. českého času, Neděle: Pouze pro VIP

Kompletní kontakty, koncese, pojistka, smluvní podmínky atd.

​​

 

Maledivy / Pouze v případě mé přítomnosti v ráji

Lucie / Tel: +960 997 64 81, Siraaj / Tel.: +960 742 24 22 (OWH Collection Pvt. Ltd., Maledivy)

© ​Design webu, text a fotografie, to vše dělané s láskou k práci a hlavně k Maledivám by Lucie Mohelníková (2009 - 2019​). 

Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí!