Sun Island Resort & Spa, dovolená jako z časopisu


Klient: Olga & Marcel; Praha

Termín: Prosinec 2020

Lokace: Sun Island Resort & Spa na Alif Dhaal atolu / Jižním Ari atolu na Maledivách

Olga nám napsala: "Dobrý den Lucie, po příjezdu do resortu jsme byli unešení pohledem, který je srovnatelný s fotkami z časopisu. Celý resort je čistý a uspořádaný. Měli jsme bungalov na pláži s výhledem na moře. Bungalov byl čistý a i když byl mezi dalšími bungalovy, byl zde i dostatek soukromí.


I přes to, že díky covidu nebyl žádný večerní program, nevadilo nám to a ani na chvíli jsme se nenudili. Po večerech se dalo posedět v baru nebo v lobby.


Jídlo v resortu bylo výborný a každý si jistě vybere. Nechybělo zde nic podstatného. Měli jsme celý pobyt přiřazený jeden stůl a jednoho obsluhujícího, takže jsme vždy přesně věděli kam si máme sednout, což je super.


Moře v resortu je velmi teplé, tyrkysově modré a čisté. Pokud je někdo milovník různých živočichů a korálů, v tomto resortu je pouze jeden malý úsek, kde se dá vidět krásný podmořský svět a při troše štěstí i žraloka, jinak celý resort obklopuje laguna, která je bez jediného korálu a živočicha.


Malé poznatky, které by se dali vylepšit. V některých částech resortu, jsou u vstupu do moře mrtvé bílé korály, které jsou rozlámané a je velmi nepříjemné přes ně lézt do vody. Je možné se i pořezat. Obvykle se místní snaží vše čistit, bohužel však při covidové době nestíhají, a tak zbývá pouze jít o kousek dál, koupit si boty do vody, anebo si na to zvyknout.


Měli jsme zaplacený all inclusive light, jenže nikdo nám neoznámil, že v bungalovu v lednici se platí extra i obyčejná voda nebo Coca Cola, sprite atd. Pokud jsme si Colu přinesli z baru, měli jsme jí zdarma, ale pokud jsme si jí vytáhli z lednice, už byla placená. To považuji za nelogickou věc a samozřejmě na konci pobyt z toho vzniknul jeden velký chaos, kdy jsme vůbec nevěděli, co obsahoval účet přes 100 dolarů, do kterého nám připsali i pití, které jsme si do lednice přinesli z baru.


Celkově však tuto dovolenou považuji za úspěšnou a rozhodně naplnila naše očekávání. Doporučuji ji lidem, kteří si chtějí spíše odpočinout a doplnit to malým množstvím aktivit. Děkuji Lucii a jejímu týmu za bezproblémovou komunikaci a rychlou odezvu na zprávy vždy, když bylo potřeba.


Moc děkuji a jednou se zase ozveme."

Olga

OWH odpovídá: "Dobrý den Olgo, moc děkujeme za krásnou recenzi, jsme moc rádi, že se Vám na Sun Island líbilo. All Inclusive Lite je nový plán a je to s Coviďákem vše trošku chaotické. Ještě jednou moc děkuji a budeme se těšit na příště. Ať se daří Lucie a spol.."

 • FB other way holiday
 • FB other way holidays
 • FB Lucie Mohelníková
 • Instagram other way holiday
 • Instagram other way holidays
 • Flickr other way holiday
 • LinkedIn Lucie Mohelníková
 • LinkedIn other way holiday
 • Twitter other way holiday
 • TikTok other way holiday
 • YouTube other way holiday
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv a Srí Lanky, stopu v Doha v Kataru nebo v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou nebo se stopoverem v Doha v Kataru? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

other way holiday, to jsou s láskou a péči vybrané lokality, ostrovy, cenově dostupné i luxusní resorty, vily, hotely i penziony na Maledivách, ale i v jiných destinacích. Maledivy známe jako nikdo jiný široko daleko. Již jsme je procestovali skoro celé. Vaši dovolenou snů na Maledivách připravujeme na základně našich osobních zkušeností, které čerpáme od roku 2009. Víme a známe to, co jiní ne! other way holiday, to jsou s láskou tvořené kolekce jenom toho nejlepšího!

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a reservation@otherwayholiday.com

Provozní doba

Pondělí - Neděle: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP