Recenze | Relax na Centara Grand a Lily Beach


Klient: Jiří s manželkou, Brno, Termín: Březen / Duben 2019, Lokace: Sunset Ocean Pool Villa (6 nocí) na resortu Centara Grand a Beach Villa (6 nocí) na resortu Lily Beach na Alif Dhaal atolu

Jiří nám napsal: "Dobrý den Lucie,vzpomínky jsou již ucelené po návratu do reality, a tak pár poznámek a postřehů, které nám zvolená destinace přinesla.

Náš první dojem z Malediv splnil naše očekávání. Byli jsme připraveni na exotiku, relax, což nám bylo dopřáváno od samého začátku dovolené. Užili jsme si 12 dní a vrátili se odpočatí, což se nám při aktivním cestování a poznávání nedařilo :-). Co hodnotím jako top, je teplá voda, šnorchlování a ten božský relax, kterého jsme si do syta užili na Centaře, byl to skvělý začátek dovolené, jen škoda, že to postrádalo " tu gradaci” Vámi zmiňovanou.

Sunset pool villa na Centaře se nám moc líbila, ostrov s korály na dosah z přímo z ložnice bylo super. Vyhovoval nám all inclusive ultimate, ale dávali jsem mnohdy přednost restauracím a la carte, větší výběr jídla byl na Lily Beach. Beach villa na Lily nic moc, prostorově malá, nevadil by nám starý nábytek, ale ten hluk od ventilátorů kuchyně byl hrozný, před vilou od 6ti hodin chodili uklízeči a mohl zde projít kdokoli, prostě chybělo soukromí. Přemýšleli jsme o výměně, ale byli nám nabídnuty vily, kde byly rodiny s dětmi, proto jsme to dál neřešili. Líbilo se nám rozdělení ostrova na klidnou zónu (only adult) na západě, kde jsme trávili každý západ slunce s pozornou obsluhou. Když chtěli při check outu porovnání s předchozím pobytem, upozornil jsem na negativa a bylo mi odpovězeno, že bude probíhat rekonstrukce, každá vila bude mít soukromí přístup na pláž, takže do další návštěvy bude vše ok :). Lily byla naše volba a vím, že jste nás upozorňovali. Takže příště. :)

Jako největší zážitek bylo setkání s žralokem velrybím.

S přepravou mezi rezorty nebyl žádný problém, vše bylo zajištěno k naší spokojenosti, jen nám chybělo trocha entuziasmu u delegátky, aspoň dotazu v průběhu pobytu, zda je vše ok, nebo info, jak je zorganizována přeprava. Dotaz sms, zda je vše v pořádku až jsme seděli v letadle nebyl na místě, proto jsem na něj nereagoval :-(.

Budeme se chtít vrátit a opět si užít pohody Malediv, ale je nám taky trochu smutno z umírajících korálů, které decimuje globální turismus a oteplování. Teplota vody byla vysoká, pro turisty super, pro korály katastrofa, bohužel. Díky Lucie.

Jiří

OWH odpovídá: "Dobrý den Jiří, děkujeme za perfektní feedback. Nás také mrzelo, že jsme museli nejdříve zvolit Centaru a poté Lily Beach, mělo to být opačně, jak jsme říkali, ale jak mají jednou plně obsazeno, tak mají obsazeno a nedá se dělat nic jiného než termíny prohodit. Oba resorty jsou poměrně dost vytížené. Velmi rádi pro vás připravíme dovolenou i příště. Jak už jsem říkala, mám pro Vás pár výborných tipů."

Poznámka: Delegátka byla v práci posledních pár dní a bohužel také se tak chovala. Je mi to opravdu líto, že naši tvrdou práci dokáže pokazit někdo jako je delegát. Najít dobrého delegáta, který si nebude myslet, že si každý den bude válet šunky na pláži, aby byl zodpovědný a milý, je opravdu velmi, velmi, velmi náročné. Každopádně jsem s klientem byla v průběhu jeho dovolená ve spojení a přejezd mezi resorty jsem koordinovala na dálku. O bělení, úmrtí a růstu korálů. .

#luxusníresorty #luxusnídovolená #relaxnapláži #hydroplán #AllInclusive #Maledivy #CentaraGrand #LilyBeach #AlifDhaalatol #rychloloď

 • FB other way holiday
 • FB other way holidays
 • FB Lucie Mohelníková
 • Instagram other way holiday
 • Instagram other way holidays
 • Flickr other way holiday
 • LinkedIn Lucie Mohelníková
 • LinkedIn other way holiday
 • Twitter other way holiday
 • TikTok other way holiday
 • YouTube other way holiday
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv a Srí Lanky, stopu v Doha v Kataru nebo v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou nebo se stopoverem v Doha v Kataru? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

other way holiday, to jsou s láskou a péči vybrané lokality, ostrovy, cenově dostupné i luxusní resorty, vily, hotely i penziony na Maledivách, ale i v jiných destinacích. Maledivy známe jako nikdo jiný široko daleko. Již jsme je procestovali skoro celé. Vaši dovolenou snů na Maledivách připravujeme na základně našich osobních zkušeností, které čerpáme od roku 2009. Víme a známe to, co jiní ne! other way holiday, to jsou s láskou tvořené kolekce jenom toho nejlepšího!

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a reservation@otherwayholiday.com

Provozní doba

Pondělí - Neděle: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP