top of page

Relax a šnorchlovačka na resortech Centara Grand a Lily Beach


Centara Grand na Alif Dhaal atolu na Maledivách

Klient: Jiří s manželkou, Brno, Termín: Březen / Duben 2019, Lokace: Sunset Ocean Pool Villa (6 nocí) na resortu Centara Grand a Beach Villa (6 nocí) na resortu Lily Beach na Alif Dhaal atolu

Jiří nám napsal: "Dobrý den Lucie,vzpomínky jsou již ucelené po návratu do reality, a tak pár poznámek a postřehů, které nám zvolená destinace přinesla.

Náš první dojem z Malediv splnil naše očekávání. Byli jsme připraveni na exotiku, relax, což nám bylo dopřáváno od samého začátku dovolené. Užili jsme si 12 dní a vrátili se odpočatí, což se nám při aktivním cestování a poznávání nedařilo :-). Co hodnotím jako top, je teplá voda, šnorchlování a ten božský relax, kterého jsme si do syta užili na Centaře, byl to skvělý začátek dovolené, jen škoda, že to postrádalo " tu gradaci” Vámi zmiňovanou.

Sunset pool villa na Centaře se nám moc líbila, ostrov s korály na dosah z přímo z ložnice bylo super. Vyhovoval nám all inclusive ultimate, ale dávali jsem mnohdy přednost restauracím a la carte, větší výběr jídla byl na Lily Beach. Beach villa na Lily nic moc, prostorově malá, nevadil by nám starý nábytek, ale ten hluk od ventilátorů kuchyně byl hrozný, před vilou od 6ti hodin chodili uklízeči a mohl zde projít kdokoli, prostě chybělo soukromí. Přemýšleli jsme o výměně, ale byli nám nabídnuty vily, kde byly rodiny s dětmi, proto jsme to dál neřešili. Líbilo se nám rozdělení ostrova na klidnou zónu (only adult) na západě, kde jsme trávili každý západ slunce s pozornou obsluhou. Když chtěli při check outu porovnání s předchozím pobytem, upozornil jsem na negativa a bylo mi odpovězeno, že bude probíhat rekonstrukce, každá vila bude mít soukromí přístup na pláž, takže do další návštěvy bude vše ok :). Lily byla naše volba a vím, že jste nás upozorňovali. Takže příště. :)

Jako největší zážitek bylo setkání s žralokem velrybím.

Žra

S přepravou mezi rezorty nebyl žádný problém, vše bylo zajištěno k naší spokojenosti, jen nám chybělo trocha entuziasmu u delegátky, aspoň dotazu v průběhu pobytu, zda je vše ok, nebo info, jak je zorganizována přeprava. Dotaz sms, zda je vše v pořádku až jsme seděli v letadle nebyl na místě, proto jsem na něj nereagoval :-(.

Budeme se chtít vrátit a opět si užít pohody Malediv, ale je nám taky trochu smutno z umírajících korálů, které decimuje globální turismus a oteplování. Teplota vody byla vysoká, pro turisty super, pro korály katastrofa, bohužel. Díky Lucie.

Jiří

OWH odpovídá: "Dobrý den Jiří, děkujeme za perfektní feedback. Nás také mrzelo, že jsme museli nejdříve zvolit Centaru a poté Lily Beach, mělo to být opačně, jak jsme říkali, ale jak mají jednou plně obsazeno, tak mají obsazeno a nedá se dělat nic jiného než termíny prohodit. Oba resorty jsou poměrně dost vytížené. Velmi rádi pro vás připravíme dovolenou i příště. Jak už jsem říkala, mám pro Vás pár výborných tipů."

Poznámka: Delegátka byla v práci posledních pár dní a bohužel také se tak chovala. Je mi to opravdu líto, že naši tvrdou práci dokáže pokazit někdo jako je delegát. Najít dobrého delegáta, který si nebude myslet, že si každý den bude válet šunky na pláži, aby byl zodpovědný a milý, je opravdu velmi, velmi, velmi náročné. Každopádně jsem s klientem byla v průběhu jeho dovolená ve spojení a přejezd mezi resorty jsem koordinovala na dálku. O bělení, úmrtí a růstu korálů. .

Comments


bottom of page