Recenze | Krásný Ukulhas a nádherná Plumeria Maldives


Klient: Petra a Pavel Dvořákovi, Praha, Termín: Duben 2016, Lokace: Gunbaru Inn na Ukulhas, Plumeria Maldives, budova Boutique na Thinadhoo a H78 na Hulhumale

Petra nám napsala: "Moje recenze začne tím, že se s Lucií znám od malička. Dlouho mě ukecávala, až do toho zasáhl manžel a bylo rozhodnuto, stanovili jsme termín odletu a začali plánovat, cca 2 měsíce dopředu.

Jednalo se o moji první dalekou dovolenou a první zkušenost s létáním. 6 dnů před odletem zjistila, ze jsem těhotná a to ve třetím měsíci.

Letěli jsme s Turkish Airlines a byli jsme spokojeni. Lety probíhaly bez turbulencí, servis skvělý, zkrátka čekací doba v Istanbulu byla velkou výhodou.

Přílet na Maledivy je fascinující, hlavně když letíte přes noc a ráno/dopoledne se vám tak naskytne pohled na ostrovy z letadla.

Lucie na nás čekala na letišti a měla s námi v podstatě trávit skoro celou dovolenou, což se potvrdilo jako výhoda. To bylo nej přivítání.

V Male jsme se zdrželi chvilku, přejeli ho taxíkem na korbě na stojáka. Měli jsme ve 3 lidech hodně zavazadel na menší auto a řeknu vám to byl zážitek, projíždět ty krkolomné uličky, kde neexistuji žádná dopravní pravidla.

Na první ostrov Ukulhas jsme jeli rychlo lodí.

Krásný ostrov plný Maledivců, kteří vás pozdraví, nebojí se dát do řeči, nádherná dlouhá pláž, která se zdá být jenom vaše, restaurace kousek od penzionu a pokud máte na něco chuť tak můžete do večerky.

Manžel šnorchloval o sto šest, byl z toho čistého moře úplně nadšený. Za nás super, byli jsme velice spokojeni.

Na druhý ostrov, Thinadhoo, jsme se také, přes Male, přesunovali rychlo lodí.

Tam nás čekalo ubytování v nádherném hotelu Plumeria s plnou penzí, se skvělým servisem a výborným jídlem.

Využili jsme nabídky na noční rybolov, sice jsme nic nechytili, ale atmosféra byla skvělá. Večeře na lodi, pohodlné poležení na střeše s nádherným pohledem na měsíc a hvězdy.

I na Thinadhoo je dlouhá, čistá pláž. Pás korálů, který je od břehu, co by kamenem dohodil, rybičky… Taky komáři, repelent se mě hodil, ale myslím, že ti vás mohou potkat i na jiném ostrově.

Poslední noc a pak den jsme trávili na Hulhumale a prohlídkou Male. Na Hulhumale jsme se naposledy vykoupali, tady už jsem se musela koupat v kraťasech a tričku, ale to mě nevadilo. Maledivci jezdí nejvíc na skútrech, takže jsou všude a večer vyráží na Night Ride a zevlujou a jezdí po městě.

Při prohlídce Male jsme navštívili několik trhů a to ovocný, zeleninový a rybí. Tam pán porcoval tak velkýho tuňáka, že jsem s otevřenou pusou čekala jak to dopadne. Nakonec dobře, je to profík. Pár konzerv tuňáka jsme si. na doporučení Lucie, koupili domů. Lahůdka.

Za nás naprostá spokojenost a Lucii můžeme jen a jen doporučit.

Přesně nás odhadla na to, co nám sedne, jak s výběrem ostrovů, tak s instrukcemi na co se máme připravit. Všemožné léky na různé cestovní obtíže jsme ani nepotřebovali.

Dolary si měňte pouze za nové, ať nemate tu nemilou zkušenost jako my, že zjistíte až na letišti v Male, že vám 200USD staršího tisku, se kterými počítáte, nevezmou. Vše mělo šťastný začátek i konec a my doufáme, že se jednou vrátíme..."

Dvořákovi

OWH odpovídá: "JJ, s Peťkou se známe od malička, to je pravda, na společné "dovolené" jsme spolu ale nebyly nikdy. Na jejího manžela Pavla musím prásknout, že se živí jako fotograf a jeho fotky můžete skoro denně vidět v různých bulvárních denících jako je Aha, Blesk atd. Jsem moc ráda, že se vám cestování se mnou líbilo a už se těším, až si i s malou Emou, která už je na světě od listopadu 2016, uděláte další trip a to tentokrát k nám na Atholhu Residence."

#PlumeriaBoutique #PlumeriaMaldives #Thinadhoo #Vaavuatol #Ukulhas #GunbaruInn #AlifAllifatol #líbánky #relaxnapláži #MaledivysLucií #Maledivysprůvodcem #kombinaceobydlenýchostrovů #rychloloď #cestovánívtěhotenství #Hulhumale #severníMaleatol #H78 #prohlídkaMale

 • FB other way holiday
 • FB other way holidays
 • FB Lucie Mohelníková
 • Instagram other way holiday
 • Instagram other way holidays
 • Flickr other way holiday
 • LinkedIn Lucie Mohelníková
 • LinkedIn other way holiday
 • Twitter other way holiday
 • TikTok other way holiday
 • YouTube other way holiday
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv a Srí Lanky, stopu v Doha v Kataru nebo v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou nebo se stopoverem v Doha v Kataru? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

other way holiday, to jsou s láskou a péči vybrané lokality, ostrovy, cenově dostupné i luxusní resorty, vily, hotely i penziony na Maledivách, ale i v jiných destinacích. Maledivy známe jako nikdo jiný široko daleko. Již jsme je procestovali skoro celé. Vaši dovolenou snů na Maledivách připravujeme na základně našich osobních zkušeností, které čerpáme od roku 2009. Víme a známe to, co jiní ne! other way holiday, to jsou s láskou tvořené kolekce jenom toho nejlepšího!

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a reservation@otherwayholiday.com

Provozní doba

Pondělí - Neděle: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP