Recenze | Pohádková dovolená na Hulhumale a Sun Island Resort & Spa


Klient: Ivana a spol. (dámská jízda), Střední Čechy, Termín: Březen 2019, Lokace: H78 na Hulhumale na severním Male atolu a Sun Island Resort & Spa na Alif Dhaal atolu

Ivana nám napsala: "Dobré odpoledne Luci, ještě pořád tak trochu rozdýcháváme návrat do kruté reality. :-D Dovolená byla jedním slovem pohádková, ani nevím, kde začít.

Cesta tam i zpět, až na prodloužení čekací doby na letišti Istanbul - Malé ze strany Turkish airlines, proběhla úplně hladce. Aerolinky můžeme jen doporučit.

Na letišti v Malé jsme byly o chvilinku dřív, než zástupkyně hotelu h78, ale bylo to opravdu jen v řádu pár minut. Doprava a ubytování proběhlo naprosto hladce. Vše bylo připraveno pro tři. V hotelu jsme si dávaly i večeři a byla fakt hodně luxusní. Všechny tři jsme se nechaly pohostit tamní kořeněnou kuchyní a nic lepšího jsme nemohly dostat. Neuvěřitelně jsme si pochutnaly na tuňákovém a kuřecím kari a mashuni. Zřejmě jsme byly za exoty, protože si nás i kuchaři po jednom přišli okouknout, jak se tím vynikajícím ostrým jídlem cpeme, ani nemrkneme. :-D

I náš výlet do Malé se povedl. Náš taxíkář nám nabídl, že nás v Malé za malý příplatek provede. Využily jsme toho a bylo to super. Nikde jsme se nezdržovaly čtením mapy. :-)

Jen nás taxík z Hulhumale do Malé nedovezl za max. 5 dolarů, jak jsme měly uvedeno v itineráři, ale za 10. Tuto cenu nám poté potvrdil jak zaměstnanec hotelu, tak delegátka. Tak možná informujte i další cestovatele. ;-) :-D

Jelikož jsme měly namířeno na resort, dolary za rufie jsme nesměňovaly. V Malé na Fruit marketu, jsme s tím neměly žádný problém, takže jsme si s nadšením nakoupily vynikající kokosové tyčinky. I při nákupu suvenýrů bylo vše v pohodě. Bohužel jsme ale narazily v Enzi obchodě na Hulhumale, když jsme chtěly nakoupit zásoby tuňáka. Že neakceptují dolary byla i novinka pro delegátku Annu, která nám řekla, že tam normálně za dolary nakupovala. Z toho jsem byla velice zklamaná, protože tuňáka mají na Maledivách opravdu vynikajícího.

Přesun z Hulhumale na resort byl taky v pohodě. Připadaly jsme si dost VIP. :-) :-). V letadle asi deset lidí.....loďka na resort byla v tuto ranní dobu jen pro nás. :-D Takže kolem deváté ráno jsme už pobíhaly po pláži.

Na resortu s námi zacházeli jako s princeznami. Ráno uklizeno, ustláno, večer rozestláno......vynikající jídlo, modré nebe a teplý oceán. Prostě parádička! Vypravily jsme se na šnorchlování rychlolodí, takže jsme viděly znovu mantu (jinak jsme se chodily dívat na manty k it. restauraci), měly jsme štěstí na žraloka obřího a krásně jsme si zašnorchlovaly i se želvami. Absolvovaly jsme i sunset fishing...... Přivezly jsem si neskutečně moc zážitků a fotek. :-D

Delegátka Anna byla OK, vždy k dispozici a připravena řešit problémy. Jelikož jsme se anglicky celkem domluvily, třetí lehátko a židli na pláž jsme si zvládly vykomunikovat samy..... ;-)

Prostě služby resortu, delegáta i vaše byly perfektní. Nestalo se, že by něco nebylo připravené nebo o nás někdo nevěděl. OWH nám zajistila krásnou dovolenou, na kterou budeme vzpomínat do té doby, než odletíme na další maledivskou výpravu! :-) A že už od posledního odpoledne na Sun Islandu plány máme!! Ještě jednou děkujeme za nezapomenutelný týden v tropech. S pozdravem"

Ivana, Naďa a Gabča

PS: Ubytko v požadované řadě bungalovů klaplo perfektně a tuňákový steak v restauraci na ostrově byl L U X U S N Í! :-)

OWH, Lucie odpovídá: "Dobrý den Ivano, Naďo a Gabčo, moc děkuji za perfektní feedback. Jsem opravdu moc moc moc ráda, že se líbilo a že se na Maledivy chcete vrátit. Taxík 5 USD stál, než se ustálily ceny po otevření mostu. V březnu 2019 jsem po návratu z Malediv aktualizovala itineráře, doplňovala nové informace a zřejmě jsem to zapomněla opravit na 10 USD. Malá a bezvýznamná chybička se občas vloudí. Moc se za to omlouvám.

Je divné, že vám nechtěli vzít USD v obchodě s tuňáky, protože i já tu normálně v USD nakupuji, když už nemám rufky. Je ale pravdou, že oficiální maledivskou měnou jsou maledivské rufie, takže na neakceptování USD mají nárok.

Velmi rádi pro vás dovču připravíme i příště. Naši stálí klienti u nás mají malé slevičky. Přeji vám, ať se daří a budeme se těšit na příště."

#Hulhumale #H78 #severníMaleatol #AlifDhaalatol #nejlepšíostrovy #cenovědostupnéresorty #SunIsland #VillaHotels #relaxnapláži #dámskájízda #resorty #rychloloď #vnitrostátnílet #Maledivy #prohlídkaMale #kombinaceobydlenýchostrovůaresortů #TurkishAirlines

 • FB other way holiday
 • FB other way holidays
 • FB Lucie Mohelníková
 • Instagram other way holiday
 • Instagram other way holidays
 • Flickr other way holiday
 • LinkedIn Lucie Mohelníková
 • LinkedIn other way holiday
 • Twitter other way holiday
 • TikTok other way holiday
 • YouTube other way holiday
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv a Srí Lanky, stopu v Doha v Kataru nebo v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou nebo se stopoverem v Doha v Kataru? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

other way holiday, to jsou s láskou a péči vybrané lokality, ostrovy, cenově dostupné i luxusní resorty, vily, hotely i penziony na Maledivách, ale i v jiných destinacích. Maledivy známe jako nikdo jiný široko daleko. Již jsme je procestovali skoro celé. Vaši dovolenou snů na Maledivách připravujeme na základně našich osobních zkušeností, které čerpáme od roku 2009. Víme a známe to, co jiní ne! other way holiday, to jsou s láskou tvořené kolekce jenom toho nejlepšího!

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a reservation@otherwayholiday.com

Provozní doba

Pondělí - Neděle: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP