top of page

Dovolená jako v pohádce na resortu Kuramathi Maldives na Alif Alif atolu


Kuramathi Island Resort, Alif Alif atol, Maledivy

Klient: Monika se synem (12 let)

Termín: Únor 2021

Lokalita: Resort Kuramathi Maldives na Alif Alif atolu / Severním Ari atolu na Maledivách

Monika nám napsala: "Chtěla bych se podělit o recenzi k dovolené s otherwayholiday. Po oslovení k požadavku o výběru dovolené na Maledivách mě téměř ihned Lucka kontaktovala a probrala se mnou mé požadavky. Následně pomohla s výběrem resortu i s koupí letenek. Vše proběhlo uuuuuplně hladce.


Bohužel, doba covidi zasáhla a já začala pochybovat, zda jsem udělala dobře, že někam chci vycestovat. Takže jsem vše x krát s Luckou konzultovala a musím dodatečně poděkovat za bezmeznou trpělivost a neskutečnou ochotu vše se mnou probrat. Mohu říct, že takový přístup jsem nikdy nezažila, a to cestují hodně a ráda. Lucka je prostě neskutečná a opravdu člověk na svém místě, který ví moc dobře, co dělá a dokáže člověku nejen poradit, ale i psychicky podržet. 😊


Odletěla jsem se synem do Kuramathi resortu, ještě cestou jsem přemýšlela, jestli dělám dobře.... Po příletu se nás v Male ihned ujal pověřený pracovník a přišlo první překvapeni. Místo speed boat upgrade na hydroplán. No prostě pecka. Zážitek pro oba.


Po příletu do resortu jsem asi do dvou minut zapomněla, že nějaký covid existuje. Příjemný personál, opět upgrade na lepší ubytování v nádherné deluxe plážové vile. Vše bylo jako v pohádce. Nebyl jediný problém. Ubytování překrásné, jídlo vynikající, ostrov s překrásnou botanickou zahradou. Mohla bych psát hodinu o tom, jak bylo vše nej. Celou dovolenou jsme si užili plnými doušky. Přiznám se, že když jsme museli na testy před odletem, tak mi hlavou běželo, že by mi ten pozitivní test vuuuubec nevadil.😊


Kuramathi Island Resort, Alif Alif atol, Maledivy

Chtěla bych ještě jednou Lucce a celému jejímu týmu moc poděkovat za zprostředkování snové dovolené. Bohužel, museli jsme se z no covid a no stres vrátit zpět..... Ale už teď vím, že jsem tam nejela naposledy a určitě nepojedeme s nikým jiným.


Ještě jednou moc děkuji za Vaši vstřícnost, ochotu a neuvěřitelnou profesionalitu, která je v dnešní době velmi ojedinělá. Přeji Vám spoustu tak spokojených klientů, jako jsem byla já i můj syn. Přeji pevné zdraví a těším se na další dovolenou s Vámi. Monika."

Lucie aneb other way holiday odpovídá: "Dobrý den Moniko, moc děkujeme za krásnou recenzi a nádherné fotky. Jsme opravdu moc rádi, že jste s námi byli spokojeni a s resortem Kuramathi také. Přejeme, ať se daří a budeme nám potěšením i v budoucnu. Naši stálí klienti u nás mají malé věrnostní slevičky."

Comments


bottom of page