top of page

Opravdový maledivský život na ostrově Omadhoo


Bikini pláž, Omadhoo, Maledivy

Klient: Monika & Matěj, Brno, Termín: Říjen 2017, Lokace: Scuba Inn, Omadhoo, Alif Dhaal atol

Monika nám napsala: "Milá Lucie, jsme velice šťastní, že jsme mohli cestovat na Maledivy právě s vámi. Vybrat si z tolika atolů, ostrovů a ubytování není nic lehkého, ale díky OWH jsme měli výběr ulehčený.

Omadhoo, Maledivy

Ostrov Omadhoo odpovídal zcela našim představám. Zde zažijete opravdový maledivský život. Ostrov je nepolíben turisty, z čehož jsme byli nadšení (za celý pobyt jsme potkali jen 6 turistů). Dále pak z bikini pláže, kterou jsme měli jen pro sebe.

Bikini pláž, Omadhoo, Maledivy

Personál penzionu Scuba inn se o nás skvěle staral. Nabízí krásné čisté ubytování, skvělé jídlo a velký výběr výletů. Podrobný itinerář od vás nám ušetřil spoustu času a nervů. Oceňujeme individuální přístup, rychlou komunikaci a včasnou informaci o jakékoliv změně než je uvedena v itineráři. Děkujeme za zprostředkování pro nás té nejkrásnější dovolené v našem životě."

Monika a Matěj

OWH odpovídá: "Moc děkujeme za krásnou recenzi. Jsem moc ráda, že se vám na Omadhoo a Scuba Inn líbilo, patří mezi mých 10 nejoblíbenějších ostrovů a menších rodinných penzionů. Třeba někdy příště na viděnou."

bottom of page