top of page

Nádherné Vánoce strávené na ostrově Thinadhoo v hotelu Plumeria Maldives


Maledivy

Klient: Sommříci, Olomoucko, Termín: Prosinec, Vánoce 2016, Lokace: Plumeria Maldives, Sea View, Thinadhoo, Vaavu atol

Sommříci nám napsali: "Zdravím Lucie, moooc děkujeme za nádherné Vánoce strávené na ostrově Thinadhoo Vaavu Atoll v hotelu Plumeria Sea View.

Vše fungovalo přesně podle zaslaného itineráře, což je při cestování s malými dětmi dobrá zpráva, od vyzvednutí na letišti až po organizaci všech výletů a zábavy pro hotelové hosty.

Hotel Sea View byl super a neuvěřitelně čistý s úklidem 2x denně včetně doplňování pitné vody.

Plumeria Sea View, Thinadhoo, Vaavu atol, Maledivy

Objednaná polopenze byla opravdu dostačující a pokud na nás náhodou přišla mlsná, tak jsme si skočili do místního bufetu nebo lokálního „Penny marketu“, kde jsme si vždy koupili něco dobrého na zub.

Obchod na Thinadhoo, Vaau atol, Maledivy

Personál Plumerie a Diving Centra byl ochotný a přátelský a šéfkuchaři patří náš velký dík za úžasnou Štědrovečerní večeři. Všichni členové naši rodiny budou na tyto vánoce dlouho vzpomínat a každému utkvěla v paměti jiná vzpomínka. Mě na krvavé šrámy od korálů, které jsem si způsobil vlastní šikovností. Dětem na úžasný podmořský život a Crab Race a mojí drahé polovičce na pohodově strávené vánoční svátky bez zbytečného stresu a přejídání.

Plumeria Maldives, Thinadhoo, Vaavu atol, Maledivy

Byla to prostě úžasná dovolená a snad se ještě někdy na Maledivách potkáme, zdraví Sommříci :-*, www.armaturygroup.cz

Thinadhoo, Vaavu atol, Maledivy

OWH odpovídá: "Milí Sommříci, moc děkuji za recenzi a jsem moc ráda, že jste měli pohodové Vánoce a hlavně jsem vás ráda poznala osobně a doufám, že jsme se neviděli naposledy. Budu se těšit na viděnou i příště..."


bottom of page