top of page

Super pobyt užitý na maximum v resortu Paradise Island Resort & Spa


Paradise Island Resort & Spa, Maledivy

Klient: Martin a Kristýna, Pardubice a Česká Třebová, Termín: Září/říjen 2016, Lokace: Paradise Island Resort & Spa, Hulhumale

Martin a Kristýna nám napsali: "Dobrý den Lucko, vše proběhlo v naprostém pořádku, pobyt byl super a užili jsme si ho na maximum. Moc nám pomohly zaslané informace a materiály a díky za vytipovaný resort - určitě jsme nelitovali. :-) Super bylo také to, že na nás na letišti čekal Kuba - nasměroval nás k lodi a byl nám k dispozici kdyby něco.

Na resortu všechno bez problémů, personál byl maximálně vstřícný a všechno profi, na pokoji na nás po příjezdu čekalo šampaňské. Pláže byly krásné a upravované, každý den několikrát denně uklízeli pláže od listí, z čehož jsme byli překvapení jak moc se starají o to, aby všechno bylo tak jak má. Jídlo bylo výborné, chutné - široký výběr a moc nám tam chutnala indická kuchyně. Každý večer probíhalo krmení žraloků a rejnoků - moc hezký zážitek. Při výletu na ponor u manta pointu jsem měl napoprvé smůlu, ale napodruhé se mi to vynahradilo a motalo se kolem nás 7 mant, což bylo úžasný. Povedl se nám i výlet za delfíny při západu slunce. Za nás tedy stručně a jednoduše pecka. ;-) Ani domů, do zimy se nám nechtělo. :-D

Poslední den jsme využili k návštěvě Hulhumale a Male', což je od resortu absolutně jiný svět, ale to sama víte nejlíp. Cesta lodí a samotná prohlídka města byla úplně v pohodě, je zajímavé vidět obyčejný život Maledivců mimo resorty. Ještě jednou tedy velké díky za komunikaci, tipy a všechno okolo - dovolenou jsme si užili na maximum a už jsme Vás i doporučovali našim známým. :-) Pokud budeme mít někdy zase v plánu výlet Maledivy, moc rádi se na Vás znovu obrátíme. Připojuji fotky v příloze. Mějte se fajn a ještě jednou díky. ;-)"

Martin a Kristýna

OWH odpovídá: "Moc děkuji Martinovi a Kristýně za recenzi a krásné fotky. Bylo radostí vám připravit dovču a bude i příště."

Paradise Island Resort & Spa, Maledivy

bottom of page