Recenze | Paradise Island Resort & Spa


Klient: Martin a Kristýna, Pardubice a Česká Třebová, Termín: Září/říjen 2016, Lokace: Paradise Island Resort & Spa, Hulhumale

Martin a Kristýna nám napsali: "Dobrý den Lucko, vše proběhlo v naprostém pořádku, pobyt byl super a užili jsme si ho na maximum. Moc nám pomohly zaslané informace a materiály a díky za vytipovaný resort - určitě jsme nelitovali. :-) Super bylo také to, že na nás na letišti čekal Kuba - nasměroval nás k lodi a byl nám k dispozici kdyby něco.

Na resortu všechno bez problémů, personál byl maximálně vstřícný a všechno profi, na pokoji na nás po příjezdu čekalo šampaňské. Pláže byly krásné a upravované, každý den několikrát denně uklízeli pláže od listí, z čehož jsme byli překvapení jak moc se starají o to, aby všechno bylo tak jak má. Jídlo bylo výborné, chutné - široký výběr a moc nám tam chutnala indická kuchyně. Každý večer probíhalo krmení žraloků a rejnoků - moc hezký zážitek. Při výletu na ponor u manta pointu jsem měl napoprvé smůlu, ale napodruhé se mi to vynahradilo a motalo se kolem nás 7 mant, což bylo úžasný. Povedl se nám i výlet za delfíny při západu slunce. Za nás tedy stručně a jednoduše pecka. ;-) Ani domů, do zimy se nám nechtělo. :-D

Poslední den jsme využili k návštěvě Hulhumale a Male', což je od resortu absolutně jiný svět, ale to sama víte nejlíp. Cesta lodí a samotná prohlídka města byla úplně v pohodě, je zajímavé vidět obyčejný život Maledivců mimo resorty. Ještě jednou tedy velké díky za komunikaci, tipy a všechno okolo - dovolenou jsme si užili na maximum a už jsme Vás i doporučovali našim známým. :-) Pokud budeme mít někdy zase v plánu výlet Maledivy, moc rádi se na Vás znovu obrátíme. Připojuji fotky v příloze. Mějte se fajn a ještě jednou díky. ;-)"

Martin a Kristýna

OWH odpovídá: "Moc děkuji Martinovi a Kristýně za recenzi a krásné fotky. Bylo radostí vám připravit dovču a bude i příště."

#ParadiseIsland #Hulhumale #H78

 • FB other way holiday
 • FB other way holidays
 • FB Lucie Mohelníková
 • Instagram other way holiday
 • Instagram other way holidays
 • Flickr other way holiday
 • LinkedIn Lucie Mohelníková
 • LinkedIn other way holiday
 • Twitter other way holiday
 • TikTok other way holiday
 • YouTube other way holiday
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv a Srí Lanky, stopu v Doha v Kataru nebo v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou nebo se stopoverem v Doha v Kataru? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

other way holiday, to jsou s láskou a péči vybrané lokality, ostrovy, cenově dostupné i luxusní resorty, vily, hotely i penziony na Maledivách, ale i v jiných destinacích. Maledivy známe jako nikdo jiný široko daleko. Již jsme je procestovali skoro celé. Vaši dovolenou snů na Maledivách připravujeme na základně našich osobních zkušeností, které čerpáme od roku 2009. Víme a známe to, co jiní ne! other way holiday, to jsou s láskou tvořené kolekce jenom toho nejlepšího!

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a reservation@otherwayholiday.com

Provozní doba

Pondělí - Neděle: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP