top of page

Dovolená v hotelu Plumeria Maldives na ostrově Thinadhoo a v resortu Adaaran Club Rannalhi


Plumeria Maldives, Boutique, Thinadhoo, Vaavu atol, Maledivy

Klient: Udlínkovi, Rychnov nad Kněžnou, Termín: Březen 2016, Lokace: Plumeria Boutique at Thinadhoo, Vaavu atol, Adaaran Club Rannalhi

Udlínkovi nám napsali: "Už nám není dvacet, ani třicet, ... jsme babička a děda. Podívali jsme se už do různých zemí, ale vždy to bylo s velkou cestovou a se vším komfortem. Tentokrát jsme se nechali „ukecat“ od dětí a vyrazili sami do neznáma, s Other Way Holiday na Maledivy. Byli jsme příjemně překvapeni. Zvolili jsme kombinaci obydleného ostrova a resortu. I přesto, že nám Emirates zrušili let, dostali jsme se na ten „náš“ ostrov Thinadhoo v pořádku. Z cestovky nám zařídili místo plánované cesty trajektem rychloloď. Děkujeme! Jasně, házelo to pořádně, ale přežili jsme. Hotel Plumeria byl příjemným překvapením. Skvěle se o nás starali, byli moc milí, pomohli nám s naladěním wi-fi a dalšími technickými hračkami. Strava byla na úrovni, pokoj pěkný, bazén čistý. Překvapilo nás, že pro těch „pár lidí“ jsou schopni připravit služby na úrovni čtyř hvězd. Dvakrát denně uklízeli a doplňovali lahve s vodou, přestože jsme měli jen polopenzi. Moře na Thinadhoo je živé a plné rybiček. I bez šnorchlu jsme viděli podmořský svět jak na dlani. Ještě co se týká moře, horším plavcům doporučujeme dát pozor na proud zleva na bikiny beach. Zejména při odlivu byl nepříjemný. Dojem z Thinadhoo kazil jen nepořádek mimo hlavní cesty.

Adaaran Club Rannalhi, Maledivy

Druhou část dovolené jsme strávili na resortu Adaaran Resort na ostrově Ranalhi. Adaaran Resort nabízí trochu větší pořádek a větší hojnost v jídle. Obsluha byla profesionální, ale ve srovnání s Plumerií ne tak přátelská. Moře na resortu bylo krásné, čisté a teplé, jen na dně byly vidět mrtvé korály – patrně daň za turistický ruch – boty do vody jsou zde potřebné.

Dovolenou na Maledivách s Other Way Holiday můžeme všem doporučit a děkujeme Lucii za péči. Měli jsme strach, jak celou dovolenou zvládneme, zda se neztratíme. Ale nakonec měla Lucie pravdu a zvládli jsme to „s přehledem“

Udlínkovi

OWH odpovídá: "Moc děkujeme za pár krásných řádků. Jsme rádi, že jste měli krásný pobyt a nezapomenutelné zážitky! A že toho strachu bylo, že se ztratíte. :-)"

bottom of page