Recenze | Huraa & Gulhi


Klient: Aneta & Ondra, Praha, Termín: Leden 2015, Lokace: Huraa, severní Male atol & Gulhi, jižní Male atol

Aneta nám napsala: "Dobrý den! No začnu tím jakoby negativním. První týden jsme byli na Huraa v Surf Campu. Fajn bylo, že jsme tam byli úplně sami. Ubytování bylo opravdu velmi "normální", ale zvykli jsme si. Škoda, že se Sukey nepustí do menších oprav, které by celý pokoj jistě zútulnili. Na druhou stranu bylo vše, jak jste měla nafocené na webu. Jediné, co nás trochu vylekalo a nepříjemně překvapilo bylo, že i přes to, že jste nás Vy i Sukey upozorňovali jak je to mírumilovný ostrov, tak se nám hned druhou noc někdo sápal do pokoje oknem, i když jsme byli uvnitř. Ale pak už jsme se zamykali vchodovou branku a neopakovalo se nic podobného.

Přechod do Tropic Tree byl pro nás samozřejmě jak do ráje. Jediné co bylo nepříjemné, bylo trávit jakýkoliv čas navíc na ostrově Male'. Ano bylo úžasné a fascinující to vidět jednou, jak jste psala, ale více už to bylo spíše trápení. Ty několikahodinové prodlevy byly moc náročné. Naštěstí, pro nás poslední den zařídil šéf Tropic Tree sdílenou speed boat přímo k letišti, takže jsme si užili den navíc a na letiště jsme frčeli "taxíkem" za svitu měsíce....no může být snad krásnější způsob odjezdu? :-) Dokonce ani po nás nechtěl ten půl den zaplatit, což bylo velmi milé gesto.Nicméně totálně mě pohltila Maledivská atmosféra....lidé, prostředí, příroda, ten klid a pohoda!!!! To bylo neuvěřitelné, takový relax, nic není problém a všichni byli tak vstřícní a ochotní. Sukey to je takové slunce ostrova a všichni v Tropic Tree byli naprosto vynikající, snažili se, pořád se usmívali a bylo nám tam zkrátka fajn. Všichni vždycky přišli, zeptali se jak se máme, jestli je vše v pořádku. Dokonce, když jsme jedno odpoledne seděli v TT dole na zmrzce a džusu a asi jsme vypadali, že se nudíme (což nebyla pravda :-) ), tak nás Yaan z vzal na soukromou prohlídku skrytých krás Gulhi - akvárium, papoušek a malé karety. No mi byli nadšení! Všichni nás vítali s úsměvem. Moc jsme si to užili!

Byli jsme na výletě na dvou resortech: Anantara a Biadoo (nebo tak nějak se to píše). Tam jsme pochopili (nebo především na Anantara), že "Maledivy" a "Maledivy" jsou dvě různé věci, a jsme moc rádi, že jsme poznali stránku z obou dvou. Opravdu ráj na zemi. Každé místo má něco do sebe.

Jediné co doufám, že rozrůstající turismus nezkazí mentalitu místních. Zažili jsme tam několik Rusů a prostě jsme si říkali, že to snad ti kluci nemůžou vydržet zůstat tak úžasní jak jsou....V to budu doufat a budu jim to hrozně přát, aby je neomalení zákazníci (nemyslím tím jen Rusy) nezkazili. Přijeli jsme nabytí, odpočatí, spokojení, s úsměvem na tváři a s neopakovatelnýma vzpomínkama. Bylo to úžasné. :-) Děkujeme."

Aneta a Ondra

OWH odpovídá: "Moc děkuji za krásnou recenzi. Hold, ani v ráji se to neobejde od zloduchů... :-( Jsem moc ráda, že jste si to, i přes "malé noční dobrodružství", pořádně užili a máte nezapomenutelné zážitky."

#Huraa #Gulhi

 • FB other way holiday
 • FB other way holidays
 • FB Lucie Mohelníková
 • Instagram other way holiday
 • Instagram other way holidays
 • Flickr other way holiday
 • LinkedIn Lucie Mohelníková
 • LinkedIn other way holiday
 • Twitter other way holiday
 • TikTok other way holiday
 • YouTube other way holiday
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv a Srí Lanky, stopu v Doha v Kataru nebo v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou nebo se stopoverem v Doha v Kataru? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

other way holiday, to jsou s láskou a péči vybrané lokality, ostrovy, cenově dostupné i luxusní resorty, vily, hotely i penziony na Maledivách, ale i v jiných destinacích. Maledivy známe jako nikdo jiný široko daleko. Již jsme je procestovali skoro celé. Vaši dovolenou snů na Maledivách připravujeme na základně našich osobních zkušeností, které čerpáme od roku 2009. Víme a známe to, co jiní ne! other way holiday, to jsou s láskou tvořené kolekce jenom toho nejlepšího!

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a reservation@otherwayholiday.com

Provozní doba

Pondělí - Neděle: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP