other way holiday a její maledivští partneři

Jak a s kým spolupracujeme na Maledivách a v dalších destinacích

Zajímá vás v jakých rukách při cestování s other way holiday jste? My vám to rádi prozradíme. Jedná se o velice pečlivě vybrané a prověřené partnery. 

Nabídka práce delegátky na Maledivách a průvodkyně na Srí Lance

Naše maledivská pobočka hledá delegátku na Maledivy a naše srílanská pobočka průvodkyni na Srí Lanku.

 

DELEGÁTKA NA MALEDIVÁCH

Požadujeme:

- Nástup je v březnu 2022.

- min. praxe delegátky nebo v cestovním ruchu: alespoň 2 roky

- jazyková vybavenost: čeština / slovenština a angličtina; ruština je velkou výhodou a další jazyky taktéž

- psychická odolnost vůči stresu, dobré organizační schopnosti, příjemné vystupování, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, rozhodnost, flexibilita

- trestní bezúhonnost

- vzhledem ke sdílenému ubytování s ženami hledáme pouze ženu

 

Nabízíme:

- ubytování na ostrově Hulhumale a s ním spojené náklady placené společností (výdaje za elektřinu a vodu, internet). Jedná se o nový, plně vybavený byt sdílený s dalšími kolegyněmi. Samostatný pokoj.

- služební telefon placený společností

- spolupráci ve fajn mezinárodním kolektivu

- občasné inspekční cesty na resorty

- základní měsíční plat 1 000 EUR dle předchozích zkušeností

- příspěvek na stravování ve výši 100 EUR na měsíc

- délka pracovního poměru je zatím na jeden rok

- po ukončení zkušební doby 3 měsíců uhradíme zpáteční letenku  

 

Náplň práce:

- uvítání klientů na letišti

- asistence na telefonu

- poskytování informací klientům

- řešení požadavků klientů

- komunikace s kolegy a partnery cestovní kanceláře

- nezbytné administrativní činnosti spojené s prací delegátky

- další aktivity na domluvě

 

 

PRŮVODKYNĚ NA SRÍ LANCE

Požadujeme:

- Nástup je v únoru 2022

- min. praxe průvodkyně / delegátky v cestovním ruchu: 2 roky

- jazyková vybavenost: čeština / slovenština a angličtina; ruština je velkou výhodou a další jazyky taktéž

- psychická odolnost vůči stresu, dobré organizační schopnosti, příjemné vystupování, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, rozhodnost, flexibilita

- trestní bezúhonnost

- vzhledem ke sdílenému ubytování s ženou hledáme pouze ženu

 

Nabízíme:

- ubytování v Colombu a s ním spojené náklady placené společností (výdaje za elektřinu a vodu, internet). Jedná se o plně vybavený byt o velikosti 2+1 sdílený s naší druhou kolegyní. Samostatný pokoj.

- služební telefon placený společností

- spolupráci ve fajn mezinárodním kolektivu

- občasné inspekční cesty do penzionů, hotelů a resortů

- měsíční plat 800 USD dle předchozích zkušeností

- příspěvek na stravování ve výši 80 USD na měsíc

- délka pracovního poměru je zatím na jeden rok

- po ukončení zkušební doby uhradíme zpáteční letenku  

 

Náplň práce:

- uvítání klientů na letišti

- průvodcovská činnost po Srí Lance

- asistence na telefonu

- poskytování informací klientům

- řešení požadavků klientů

- komunikace s kolegy a partnery cestovní kanceláře

- nezbytné administrativní činnosti spojené s prací průvodce / delegátky

- další aktivity na domluvě

 

V případě zájmu o více informací nebo o tyto pracovní pozice nám neváhejte zaslat své CV s fotografií v angličtině na lucie@otherwayholiday.com. Informace mohu poskytnout také telefonicky na +420 603 495 565.

 

Prvotní kontakt proběhne se mnou. V případě, že postoupíte do dalšího výběrového kola, další pohovory proběhnou online s našimi kolegy na Maledivách a na Srí Lance v anglickém jazyce či ruštině.

 

Lucie Mohelníková, e-mail: lucie@otherwayholiday.com a tel: +420 603 495 565

Naši partneři na Maledivách 

PENZIONY & HOTELY

Exkluzivní ubytovací kontrakty s vybranými penziony a hotely na obydlených lokálních ostrovech po celých Maledivách, uzavírá "other way holiday" přímo s majiteli penzionů a hotelů. Žádné penziony a hotely na obydlených lokálních ostrovech nepřekupujeme od jiné cestovní agentury ani kanceláře, pokud nejsou těmito maledivskými cestovkami vlastněny. Těchto ubytovacích kapacit je pouze zanedbatelné množství. Většina majitelů penzionů a hotelů jsou naši dobří dlouholetí přátelé. A nejen majitelé penzionů a hotelů, ale také i různých obchodů, restaurací, potápěčských center či vodních sportů atd. Nejsme jenom kdejaká tuctová a obyčejná česká cestovní agentura a cestovní kancelář, máme zázemí přímo na Maledivách.

RESORTY

​​Co se týká resortů, zastupujeme velkoobchodní maledivskou cestovní kancelář s maledivským majitelem, v minulosti i českým, která je na trhu od roku 2008, je oficiálně registrovaná na Maledivách, je členem maledivského oficiálního turistického boardu, patřícímu ministerstvu cestovního ruchu "Maldives Marketing & PR Corporation" a členem maledivské asociace cestovních kanceláří a agentur "MATATO". Tato cestovka na Maledivy vypravila již několik významných osobností z České a Slovenské republiky a dalších zemí. Čeští fotbalisté, Miss České republiky, zpěváci, herci, ředitelé významných společností a další VIP. S touto cestovní kanceláří tvoříme skupinu. Říkáte si, proč s někým spolupracuji a nedělám si to sama? Na spoustu resortů sice máme přímé kontrakty, ale důvodem jsou exkluzivní ceny na vybrané resorty, kontakty, delegát, o kterého já se na Maledivách nemusím starat a skvělý tým, se kterým nedělám jenom business, ale stala se z něj rodina. Tato původem maledivská společnost má pobočku také na Srí Lance a od roku 2021 také v Dubaji ve Spojených arabských emirátech.

 

LODĚ, JACHTY & KATAMARÁNY

Kontrakty má "other way holiday" přímo s majiteli lodí. Nepřekupujeme. Lodě máme pečlivě vybrané, jelikož to s jejich kvalitou není vůbec jednoduché. Pro pobyty na lodích preferujeme skupiny. 

V tomto tropickém ráji zajistíme kompletní servis "od A až do Ž", od ubytování, dopravy, symbolické svatby, vizážistů, fotografů, tematických pobytů, výletů a exkurzí... Jednoduše vše, na co si jen vzpomenete a budete to v rámci zákonů Malediv a vašeho finančního rozpočtu možné. 

Naši partneři na Srí Lance 

Na Srí Lance spolupracujeme s velkoobchodní srílanskou cestovní kanceláří, která patří do stejné skupiny jako maledivská cestovka. Srí Lanka a Maledivy jsou velice úzce propojeny. Na Srí Lance rovněž umíme zajistit kompletní servis od A až do Ž, poznávací okruhy, ubytování, dopravu a a další služby. Nicméně Srí Lanka není naši prioritní destinací. Jedná se o doplněk k Maledivám.  

Naši partneři ve Spojených arabských emirátech 

Ve Spojených arabských emirátech (SAE) spolupracujeme s leteckou společností Emirates a Emirates Holidays. A také s Čechy a Slováky, kteří v SAE již mnoho let žili nebo stále žijí. Rádi vás v případě zájmu o dovolenou v SAE propojíme. V SAE umíme zajistit kompletní servis od A až do Ž, ubytování, dopravu, vstupenky, české / slovenské průvodce a další služby. Byť SAE známe osobně velice dobře, není naší prioritní destinací, jedná se taktéž o doplněk k Maledivám.

Naši partneři v Doha v Kataru 

V emirátu Katar spolupracujeme s leteckou společností Qatar Airways a Qatar Holidays by Qatar Airways. V Emirátech zajišťujeme kompletní servis od A až do Ž, ubytování, dopravu, nádherné stopovery na cestě z Malediv nebo Srí Lanky, vstupenky a další služby. Jedná se o doplněk k Maledivám.  

Naši partneři v České republice a na Slovensku

Spolupráce B2B s českými nebo slovenskými cestovními kancelářemi či agenturami, které mají zájem přeprodávat naše produkty týkajících se Malediv nebo ubytování na Maledivách již nenabízíme!

 

Dlouhodobě spolupracujeme s opravdu pár pečlivě vybranými partnery, jelikož se spoluprací formou B2B s českými nebo slovenskými cestovkami nemáme dobrou zkušenost. Naše pověst je výborná a kazit si ji nehodláme. 

 

Zástupci cestovek, kteří na Maledivách nikdy nebyli nebo je navštívili jenom jednou, neumí klientům dostatečně vysvětlit, co znamená dovolená na Maledivách a o jakou destinaci se jedná. Často také zatajují kompletní informace, které jsme jim poskytli, a které měli klientům sdělit.

V případě, že jste cestovní agentura nebo cestovní kancelář a máte klienta, který by rád na Maledivy, jediná forma spolupráce je taková, že na nás klienta přesměrujete, my s ním uzavřeme smlouvu a vám poté vyplatíme provizi, na které se předem domluvíme. Provize vyplácíme dle aktuálních možností. U každé rezervace je výše jiná. 

 

Ohledně letenek a spojených služeb spolupracujeme s leteckou společností Emirates, Qatar Airways a prodejci letenek Letuška.czKrálovna.cz. a Zaleť si.cz

Dále spolupracujeme s různými českými kluby a spolky, například potápěčskými, různými medii a vybranými blogery. Jednou z našich partnerek je blogerka, modelka a fotografka Jana Vitoušková Hobson alias Miles & Smiles away. Koukněte na její příběhy ze života na Maledivách, v dalších destinacích!

Jedním z mediálních partnerů je časopis Travel Life by Hedvábná Stezka.