other way holiday a její maledivští partneři

Jak a s kým spolupracujeme na Maledivách a v dalších destinacích

Zajímá vás v jakých rukách při cestování s other way holiday jste? My vám to rádi prozradíme. Jedná se o velice pečlivě vybrané a prověřené partnery. 

Naši partneři na Maledivách 

PENZIONY & HOTELY

Exkluzivní ubytovací kontrakty s vybranými penziony a hotely na obydlených lokálních ostrovech po celých Maledivách, uzavírá "other way holiday" přímo s majiteli penzionů a hotelů. Žádné penziony a hotely na obydlených lokálních ostrovech nepřekupujeme od jiné cestovní agentury ani kanceláře, pokud nejsou těmito maledivskými cestovkami vlastněny. Těchto ubytovacích kapacit je pouze zanedbatelné množství. Brzy jednou z nich budeme i my, jelikož je náš vlastní penzion Atholhu Residence, právě ve výstavbě. Většina majitelů penzionů a hotelů jsou naši dobří dlouholetí přátelé anebo členové naší rodiny. A nejen majitelé penzionů a hotelů, ale také i různých obchodů, restaurací, potápěčských center či vodních sportů atd. Nejsme jenom kdejaká tuctová a obyčejná česká cestovní agentura a cestovní kancelář, máme zázemí přímo na Maledivách.

RESORTY

​​Co se týká resortů, zastupujeme velkoobchodní maledivskou cestovní kancelář s maledivským majitelem, v minulosti i českým, která je na trhu od roku 2008, je oficiálně registrovaná na Maledivách, je členem maledivského oficiálního turistického boardu, patřícímu ministerstvu cestovního ruchu "Maldives Marketing & PR Corporation" a členem maledivské asociace cestovních kanceláří a agentur "MATATO". Tato cestovka na Maledivy vypravila již několik významných osobností z České a Slovenské republiky a dalších zemí. Čeští fotbalisté, Miss České republiky, zpěváci, herci, ředitelé významných společností a další VIP. S touto cestovní kanceláří tvoříme skupinu. Říkáte si, proč s někým spolupracuji a nedělám si to sama? Na spoustu resortů sice máme přímé kontrakty, ale důvodem jsou exkluzivní ceny na vybrané resorty, kontakty, delegát, o kterého já se na Maledivách nemusím starat a skvělý tým, se kterým nedělám jenom business, ale stala se z něj rodina. Tato původem maledivská společnost má pobočku také na Srí Lance a v Mexiku. 

 

LODĚ, JACHTY & KATAMARÁNY

Kontrakty má "other way holiday" přímo s majiteli lodí. Nepřekupujeme. Lodě máme pečlivě vybrané, jelikož to s jejich kvalitou není vůbec jednoduché. Pro pobyty na lodích preferujeme skupiny. 

V tomto tropickém ráji zajistíme kompletní servis "od A až do Ž", od ubytování, dopravy, symbolické svatby, vizážistů, fotografů, tématických pobytů, výletů a exkurzí... Jednoduše vše, na co si jen vzpomenete a budete to v rámci zákonů Malediv a vašeho finančního rozpočtu možné. 

Naši partneři na Srí Lance 

Na Srí Lance spolupracujeme s velkoobchodní srílanskou cestovní kanceláří s českým a srílanským majitelem, která dříve patřila do skupiny výše zmíněné maledivské cestovky. Srílanský majitel pracoval mnoho let jako generální ředitel řetězce srílanských resortů na Maledivách. Dalším partnerem je maledivská, výše zmíněná cestovka s pobočkou na Srí Lance. Srí Lanka a Maledivy jsou velice úzce propojeny. Na Srí Lance rovněž umíme zajistit kompletní servis od A až do Ž, poznávací okruhy, ubytování, dopravu, vstupenky a další služby. Nicméně Srí Lanka není naši prioritní destinací. Jedná se o doplněk k Maledivám.  

Naši partneři v Doha v Kataru 

V emirátu Doha v Kataru spolupracujeme s leteckou společností Qatar Airways a Qatar Holidays by Qatar Airways. V Emirátech zajišťujeme kompletní servis od A až do Ž, ubytování, dopravu, nádherné stopovery na cestě z Malediv nebo Srí Lanky, vstupenky a další služby, včetně česky hovořících delegátů a průvodců. 

Naši partneři ve Spojených arabských emirátech 

Ve Spojených arabských emirátech (SAE) spolupracujeme s leteckou společností Emirates a dubajskou velkoobchodní společností věnující se cestovnímu ruchu. V SAE také umíme zajistit kompletní servis od A až do Ž, ubytování, dopravu, vstupenky a další služby, včetně česky hovořících delegátů a průvodců. byť SAE známe velice dobře, není naší prioritní destinací.

Naši partneři v České republice a na Slovensku

V Česku na Slovensku spolupracujeme s vybranými cestovními agenturami a kancelářemi, leteckou společností Emirates, a Qatar Airways, prodejci letenek Letuška.cz a Královna.cz.

 

Dále spolupracujeme s různými českými kluby a spolky, například potápěčskými a vybranými blogery. Jednou z našich partnerek je blogerka, modelka a fotografka Jana Vitoušková alias Miles & Smiles away. Koukněte na její příběhy ze života na Maledivách, v dalších asijských destinacích a z cest po světě!

Mediálním partnerem je časopis Travel Life a Hedvábná Stezka.

Možnost spolupráce formou B2B pro cestovky.