other way holiday a její maledivští partneři

Jak a s kým spolupracujeme na Maledivách a v dalších destinacích

Zajímá vás v jakých rukách při cestování s other way holiday jste? My vám to rádi prozradíme. Jedná se o velice pečlivě vybrané a prověřené partnery. 

Naši partneři na Maledivách 

PENZIONY & HOTELY

Exkluzivní ubytovací kontrakty s vybranými penziony a hotely na obydlených lokálních ostrovech po celých Maledivách, uzavírá "other way holiday" přímo s majiteli penzionů a hotelů. Žádné penziony a hotely na obydlených lokálních ostrovech nepřekupujeme od jiné cestovní agentury ani kanceláře, pokud nejsou těmito maledivskými cestovkami vlastněny. Těchto ubytovacích kapacit je pouze zanedbatelné množství. Většina majitelů penzionů a hotelů jsou naši dobří dlouholetí přátelé. A nejen majitelé penzionů a hotelů, ale také i různých obchodů, restaurací, potápěčských center či vodních sportů atd. Nejsme jenom kdejaká tuctová a obyčejná česká cestovní agentura a cestovní kancelář, máme zázemí přímo na Maledivách.

RESORTY

​​Co se týká resortů, zastupujeme velkoobchodní maledivskou cestovní kancelář s maledivským majitelem, v minulosti i českým, která je na trhu od roku 2008, je oficiálně registrovaná na Maledivách, je členem maledivského oficiálního turistického boardu, patřícímu ministerstvu cestovního ruchu "Maldives Marketing & PR Corporation" a členem maledivské asociace cestovních kanceláří a agentur "MATATO". Tato cestovka na Maledivy vypravila již několik významných osobností z České a Slovenské republiky a dalších zemí. Čeští fotbalisté, Miss České republiky, zpěváci, herci, ředitelé významných společností a další VIP. S touto cestovní kanceláří tvoříme skupinu. Říkáte si, proč s někým spolupracuji a nedělám si to sama? Na spoustu resortů sice máme přímé kontrakty, ale důvodem jsou exkluzivní ceny na vybrané resorty, kontakty, delegát, o kterého já se na Maledivách nemusím starat a skvělý tým, se kterým nedělám jenom business, ale stala se z něj rodina. Tato původem maledivská společnost má pobočku také na Srí Lance.

 

LODĚ, JACHTY & KATAMARÁNY

Kontrakty má "other way holiday" přímo s majiteli lodí. Nepřekupujeme. Lodě máme pečlivě vybrané, jelikož to s jejich kvalitou není vůbec jednoduché. Pro pobyty na lodích preferujeme skupiny. 

V tomto tropickém ráji zajistíme kompletní servis "od A až do Ž", od ubytování, dopravy, symbolické svatby, vizážistů, fotografů, tematických pobytů, výletů a exkurzí... Jednoduše vše, na co si jen vzpomenete a budete to v rámci zákonů Malediv a vašeho finančního rozpočtu možné. 

Naši partneři na Srí Lance 

Na Srí Lance spolupracujeme s velkoobchodní srílanskou cestovní kanceláří, která patří do stejné skupiny jako maledivská cestovka. Srí Lanka a Maledivy jsou velice úzce propojeny. Na Srí Lance rovněž umíme zajistit kompletní servis od A až do Ž, poznávací okruhy, ubytování, dopravu a a další služby. Nicméně Srí Lanka není naši prioritní destinací. Jedná se o doplněk k Maledivám.  

Naši partneři ve Spojených arabských emirátech 

Ve Spojených arabských emirátech (SAE) spolupracujeme s leteckou společností Emirates a Emirates Holidays. V SAE také umíme zajistit kompletní servis od A až do Ž, ubytování, dopravu, vstupenky a další služby. Byť SAE známe osobně velice dobře, není naší prioritní destinací, jedná se taktéž o doplněk k Maledivám.

Naši partneři v Doha v Kataru 

V emirátu Katar spolupracujeme s leteckou společností Qatar Airways a Qatar Holidays by Qatar Airways. V Emirátech zajišťujeme kompletní servis od A až do Ž, ubytování, dopravu, nádherné stopovery na cestě z Malediv nebo Srí Lanky, vstupenky a další služby. Jedná se o doplněk k Maledivám.  

Naši partneři v České republice a na Slovensku

Spolupráce B2B s českými nebo slovenskými cestovními kancelářemi či agenturami, které mají zájem přeprodávat naše produkty týkajících se Malediv nebo ubytování na Maledivách již nabízíme!

 

Dlouhodobě spolupracujeme s opravdu pár pečlivě vybranými partnery, jelikož se spoluprací formou B2B s českými nebo slovenskými cestovkami nemáme dobrou zkušenost. Naše pověst je výborná a kazit si ji nehodláme. 

 

Zástupci cestovek, kteří na Maledivách nikdy nebyli nebo je navštívili jenom jednou, neumí klientům dostatečně vysvětlit, co znamená dovolená na Maledivách a o jakou destinaci se jedná. Často také zatajují kompletní informace, které jsme jim poskytli, a které měli sdělit klientům.

V případě, že jste cestovní agentura nebo cestovní kancelář a máte klienta, který by rád na Maledivy, jediná forma spolupráce je taková, že na nás klienta přesměrujete, my s ním uzavřeme smlouvu a vám poté vyplatíme provizi, na které se předem domluvíme. Provize vyplácíme dle aktuálních možností. U každé rezervace je výše jiná. 

 

Ohledně letenek a spojených služeb spolupracujeme s leteckou společností Emirates, Qatar Airways a prodejci letenek Letuška.czKrálovna.cz. a Zaleť si.cz

Dále spolupracujeme s různými českými kluby a spolky, například potápěčskými, různými medii a vybranými blogery. Jednou z našich partnerek je blogerka, modelka a fotografka Jana Vitoušková alias Miles & Smiles away. Koukněte na její příběhy ze života na Maledivách, v dalších asijských destinacích a z cest po světě!

Mediálním partnerem je časopis Travel Life by Hedvábná Stezka.