Jak a s kým spolupracujeme

Maledivy a Srí Lanka 

PENZIONY & HOTELY

Ubytovací kontrakty, ve většině případů exkluzivní smlouvy pro Českou a Slovenskou republiku, s více jak se 100 penziony a hotely na zhruba 40 obydlených ostrovech po celých Maledivách, uzavírá "other way holiday" přímo s majiteli penzionů a hotelů. Žádné penziony a hotely na obydlených lokálních ostrovech nepřekupujeme od jiné cestovní agentury ani kanceláře, pokud nejsou těmito maledivskými cestovkami vlastněny. Těchto ubytovacích kapacit je pouze zanedbatelné množství. Brzy jednou z nich budeme i my, jelikož je náš vlastní penzion Atholhu Residence, právě ve výstavbě. Většina majitelů penzionů a hotelů jsou naši dobří dlouholetí přátelé anebo členové naší rodiny. A nejen majitelé penzionů a hotelů, ale také i různých obchodů, restaurací, potápěčských center či vodních sportů atd. Nejsme jenom obyčejná česká cestovní agentura, máme zázemí přímo na Maledivách.

RESORTY

​​Co se týká resortů, zastupujeme velkoobchodní maledivskou cestovní kancelář s českým, maledivským a srílanským majitelem, která je na trhu od roku 2008 a je oficiálně registrovaná na Maledivách, je členem maledivského oficiálního turistického boardu, patřícímu ministerstvu cestovního ruchu "Maldives Marketing & PR Corporation" a členem maledivské asociace cestovních kanceláří a agentur "MATATO". Tato CK jak na Maledivy, tak na Srí Lanku vypravila již několik významných osobností z České a Slovenské republiky a dalších zemí. Čeští fotbalisté, Miss České republiky, zpěváci, herci, ředitelé významných společností a další VIP. S touto cestovní kanceláří tvoříme skupinu. Říkáte si, proč s někým spolupracuji a nedělám si to sama? Na spoustu resortů sice máme přímé kontrakty, ale důvodem jsou exkluzivní ceny na některé resorty, kontakty, česky/slovensky hovořící delegát, o kterého já se na Maledivách nemusím moc starat a skvělý tým, se kterým nedělám jenom business, ale stala se z něj rodina. Tato původem maledivská společnost má pobočku také na Srí Lance, kde vám dovolenou snů rádi zajistíme také a v Mexiku. 

 

LODĚ, JACHTY & KATAMARÁNY

Kontrakty má "other way holiday" přímo s majiteli lodí. Nepřekupujeme. Lodě máme pečlivě vybrané, jelikož to s jejich kvalitou není vůbec jednoduché. Pro pobyty na lodích preferujeme skupiny. 

Na Maledivách máme k dispozici ČESKY A SLOVENSKY HOVOŘÍCÍ DELEGÁTY. V případě poznávacích pobytů také ČESKY HOVOŘÍCÍHO PRŮVODCE

V tomto tropickém ráji zajistíme kompletní servis "od A až do Ž", od ubytování, dopravy, symbolické svatby, vizážistů, fotografů, tématických pobytů, výletů a exkurzí... Jednoduše vše, na co si jen vzpomenete a budete to v rámci zákonů a vašeho finančního rozpočtu možné. 

Spojené arabské emiráty

Ve Spojených arabských emirátech spolupracujeme s dubajskou velkoobchodní společností věnující se cestovnímu ruchu, kterou vlastní Češi, žijící v Dubaji. V destinaci máme také další místní partnery. V Emirátech také umíme zajistit kompletní servis od A až do Ž, ubytování, dopravu, vstupenky a další služby, včetně česky hovořících delegátů a průvodců. 

Česká Republika a Slovensko

Spolupráci s námi navázaly také vybrané české a slovenské cestovní kanceláře a agentury, které prodávají naše vlastní produkty, letecká společnost Emirates, prodejci letenek Letuška.cz a Královna.cz. Dále spolupracujeme s různými českými kluby a spolky, například potápěčskými a vybranými blogery.

Jednou z našich partnerek je blogerka, modelka a fotografka Jana Vitoušková alias Miles & Smiles away. Koukněte na její příběhy ze života na Maledivách, v dalších asijských destinacích a z cest po světě!

  • other way holiday na FB
  • other way holidays na FB
  • Lucie Mohelníková na FB
  • other way holiday na Instagramu
  • other way holidays na Instagramu
  • other way holiday na Flickru
  • other way holiday na LinkedIn
  • other way holiday na Twitter
  • other way holiday na You Tube

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou a Spojenými arabskými emiráty? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy, Srí Lanka a Emiráty by OWH

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday (OWH) 

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565, Skype: otherwayholiday 

E-mail: rezervace@owh.czinfo@otherwayholiday.com, Web: www.otherwayholiday.com

Otevírací doba: Pondělí - Sobota: 09:00 do 19:00 h. českého času, Neděle: Pouze pro VIP

Kompletní kontakty, koncese, pojistka, smluvní podmínky atd.

​​

 

Maledivy / Pouze v případě mé přítomnosti v ráji

Lucie / Tel: +960 997 64 81, Siraaj / Tel.: +960 742 24 22 (OWH Collection Pvt. Ltd., Maledivy)

© ​Design webu, text a fotografie, to vše dělané s láskou k práci a hlavně k Maledivám by Lucie Mohelníková (2009 - 2019​). 

Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí!