top of page

Safari Trip s potápěním a relax na obydlených ostrovech na MalediváchKlient: Lucka a Jirka (profesionální potápěči); Náchod

Termín: Září / Říjen 2015

Lokace: Safari Trip - Ari atol aneb Alif Alif atol a Alif Dhaal atol a obydlené ostrovy Rasdhoo, Gulhi a Hulhumale

Lucka a Jirka nám napsali: "Ahoj Lucko, Maledivy jsou jedním z mořských rájů na světě a vysněnou metou všech zapálených potápěčů. A my měli možnost tenhle ráj, kde moře má neskutečnou barvu navštívit, ponořit se a na vlastní oči vidět všechno ty žraloky, manty, rejnoky a stovky rybiček různých tvarů a barev. Kombinace pobytu na potápěčské lodi a následně na lokálních ostrovech byla dobrá kombinace, užít si maximálně pod vodu a pak už jenom lenošit na liduprázdných plážích, což je přesně to co jsme chtěli a díky Tvému doporučení a výběru i dostali. Člověk prožil řadu krásných dovolených, ale k téhle se stále vracíme a vzpomínáme nad hromadou fotografií, které jsme si přivezli a už teď s jistotou můžeme říci, že se na Maledivy a pod vodu vrátíme."

Lucka + Jirka

OWH říká: "Moc děkujeme za pár krásných řádků. Jsme rádi, že jste měla krásný pobyt a nezapomenutelné zážitky. Ráda jsem vás poznala osobně. Moc děkuji za nádherné fotky z podmořského života."

Comments


bottom of page