top of page

Výjimečná dovolená na Sun Island Resort & Spa


Sun Island Resort & Spa na Alif Dhaal atolu na Maledivách

Klient: Ľubomír s rodinou, Praha, Termín: Září / Říjen 2019, Lokace: Sun Island Resort & Spa na Alif Dhaal atolu / Jižním Ari atolu

Ľubomír nám napsal: "Dobrý deň Lucie, Zdravím Vás, po novom roku si čistím agendu čo som všetko nestihol minulý rok. Tak som narazil na to, že som Vám sľúbil recenziu. Recenziu posielam a pripájam pár fotiek.

Strávili sme na Maledivách výnimočné 2 týždne. K mimoriadnemu zážitku prispela príprava a organizácia od cestovnej spoločnosti other way holiday. Detailná znalosť prostredia na základe osobnej skúsenosti nám pomohla pripraviť program presne na mieru. Mali sme špeciálne požiadavky vďaka tomu, že s nami cestovala naša 2 ročná dcéra.

Celý pobyt prebehol bez najmenších komplikácii a užila si naša dcéra i my dospelí. Lucie z cestovnej kancelárie nám pomohla naplánovať výhodnú kombináciu dopravy a doporučiť vhodný ostrov. Služby Lucie a celej cestovnej kancelárie určite môžem doporučiť. Som si istý, že tieto služby využijeme aj v budúcnosti. S pozdravom"

Ľubomír s rodinou

OWH odpovídá: "Dobrý den Ľubomír, moc Vám děkujeme za krásné fotky a recenzi. Velice rádi pro vás připravíme dovolenou i v budoucnu. Celý tým OWH přeje ať se daří."

Comments


bottom of page