Recenze | Sun Island Resort & Spa - Opravdový ráj


Klient: Jitka s rodinou, Prachaticko, Termín: Prosinec 2019, Lokace: Sun Island Resort & Spa na Alif Dhaal atolu / Jižním Ari atolu

Jitka nám napsala: "Dobrý den Lucko, konečně jsem se dostala k tomu, abych Vám poslala recenzi. Od prvního kontaktu s Vámi a s kolegou byla komunikace na perfektní úrovni. Delegátka Jana na nás čekala na letišti v Male, kdy nás doprovodila na vnitrostátní letiště a řekla nám potřebné věci. Během dovolené nás kontaktovala, jestli je vše v pořádku a jestli něco nepotřebujeme.

Sun Island byl pro nás opravdový ráj. Všechno bylo super, měli jsme ubytování č. 227, což bylo na straně ostrova, jak jste nám doporučila. Byli jsme z pláže nadšení, protože byla opravdu jenom písčitá. Jak jsme zjistili, po obejití ostrova, byla naše pláž TOP. Ubytování bylo pěkné. Bylo fajn, že každý pokoj má svojí wifi. Což ocenil hlavně náš pubertální syn :-). Také jsme vyzkoušeli na 2 noci vilku na vodě. Jídlo bylo super. V restauraci se o nás staral sympatický číšník Thomas. Plná penze nám bohatě stačila. Úžasná byla manta u italské restaurace, která připlavala každý večer. Krmení žraloků a koupání se žraločími miminky neměla chybu.

Nevím, co ještě napsat, protože naše první návštěva Malediv, nebyla určitě poslední. Moc se nám tam líbilo. Byly to příjemně strávené vánoce a maximálně jsme si to užili. Mějte se hezky a za všechno děkujeme"

Jitka s rodinou

OWH odpovídá: "Dobrý den Jitko, moc Vám děkujeme za nádhernou recenzi. Jsme moc rádi, že se vám jak cestování s námi, tak na Maledivách líbilo. Moc rádi pro vás připravíme dovolenou i v budoucnu. Naši stálí klienti u nás mají maličké slevičky. Děkuji moc a ať se daří Lucie a spol.."

#nejlepšíostrovy #cenovědostupnéresorty #SunIsland #VillaHotels #AlifDhaalatol #relaxnapláži #resorty #rodinnádovolená #Maledivy #Plnápenze #AllInclusive #vnitrostátnílet #rychloloď #Emirates #JižníAriatol #Vánoce

 • FB other way holiday
 • FB other way holidays
 • FB Lucie Mohelníková
 • Instagram other way holiday
 • Instagram other way holidays
 • Flickr other way holiday
 • LinkedIn Lucie Mohelníková
 • LinkedIn other way holiday
 • Twitter other way holiday
 • TikTok other way holiday
 • YouTube other way holiday
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv a Srí Lanky, stopu v Doha v Kataru nebo v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou nebo se stopoverem v Doha v Kataru? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

other way holiday, to jsou s láskou a péči vybrané lokality, ostrovy, cenově dostupné i luxusní resorty, vily, hotely i penziony na Maledivách, ale i v jiných destinacích. Maledivy známe jako nikdo jiný široko daleko. Již jsme je procestovali skoro celé. Vaši dovolenou snů na Maledivách připravujeme na základně našich osobních zkušeností, které čerpáme od roku 2009. Víme a známe to, co jiní ne! other way holiday, to jsou s láskou tvořené kolekce jenom toho nejlepšího!

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a reservation@otherwayholiday.com

Provozní doba

Pondělí - Neděle: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP