Recenze | Atmosphere Kanifushi


Klient: Alice s rodinou, Praha, Termín: Únor 2019, Lokace: Resort Atmosphere Kaanifushi

Alice nám napsala: "Milá Lucie a OWH, ráda bych Vám poděkovala za zprostředkování naší dovolené v Atmosphere Kanifushi. Zpáteční cesta byla sice trochu hektická, protože jsme do Malé přiletěli hydroplánem později, než bylo plánováno. Pomohla nám však Anička, naše delegátka, která nás ohlásila na odbavení Emirates a předběhla s námi i frontu před vstupem na letiště, takže vše dobře dopadlo.

Pobyt na ostrově byl pohodový. Dokonce zdraví nás trápilo jen trochu, takže jsme si pobyt opravdu užily. Přidělili nám vilu číslo 119, která sice nebyla ve středu ostrova, jak jsem si přála, ale naopak na samém začátku, ale alespoň bylo blízko do restaurace. Starala se o nás slečna, která zařizovala rezervace, výlety, apod.

Vila byla elegantní, velmi prostorná, ale přesto útulná. Úklid vily byl příkladný, až mi toho hocha bylo někdy líto, když přestýlal postele, které stlal ráno a nikdo v nich do večera, než přišel podruhé, neležel. Navíc byl chlapec velmi milý a pozorný.

Jídlo i prostředí ve Spice bylo bezchybné a restaurace Just Veg je úchvatná. Bohužel jsme si s dcerou asi špatně vybraly nebo je to možná běžné, ale pro nás bylo jídlo příliš ostré.

Co se týká samotného ostrova, pláží a moře, tak se nemohu ubránit lehkému zklamání. Téměř po celé délce pláže se ve vodě rozrostla tráva, nebo jak se tomu říká, takže krásnou barvu moře jsme obdivovaly jen z kousků, kde zůstal písek.

Počasí si člověk prostě nevybere. Těšila jsem se ale na to úchvatné zakončení ostrova (za vilami s bazény), které bývá na fotografiích – mělká voda a všude spousta bílého písku, který se táhne daleko do moře – ale toto již neexistuje. Pouze „bazén s bahnem“, které v tom teple dost zapáchá, a pak kamení.

Ještě jednou moc děkuji za vše a budu doufat, že se mi snad podaří ušetřit a na Maledivy se vrátit. Pokud by se tak stalo, určitě bych tentokrát ráda zkusila nadvodní vilu. Mějte se krásně a opravdu děkuji za příkladnou péči."

Alice

OWH, Lucie odpovídá: "Dobrý den Alice, moc děkujeme za recenzi. Jsme rádi, že jste s našimi službami byli spokojeni. Rádi pro vás připravíme dovolenou i v budoucnu a doufám, že dáte na mé rady. :-)"

Poznámka: Při výběru resortu a před jeho rezervací jsem klientu upozorňovala, že tento resort má sice dobré služby, ale ostrov nepatří k těm, které doporučuji. Doporučovali jsme jiné ostrovy, nicméně rodině se resort i ostrov líbil..."

#AtmosphereKanifushi

 • FB other way holiday
 • FB other way holidays
 • FB Lucie Mohelníková
 • Instagram other way holiday
 • Instagram other way holidays
 • Flickr other way holiday
 • LinkedIn Lucie Mohelníková
 • LinkedIn other way holiday
 • Twitter other way holiday
 • TikTok other way holiday
 • YouTube other way holiday
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv a Srí Lanky, stopu v Doha v Kataru nebo v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou nebo se stopoverem v Doha v Kataru? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

other way holiday, to jsou s láskou a péči vybrané lokality, ostrovy, cenově dostupné i luxusní resorty, vily, hotely i penziony na Maledivách, ale i v jiných destinacích. Maledivy známe jako nikdo jiný široko daleko. Již jsme je procestovali skoro celé. Vaši dovolenou snů na Maledivách připravujeme na základně našich osobních zkušeností, které čerpáme od roku 2009. Víme a známe to, co jiní ne! other way holiday, to jsou s láskou tvořené kolekce jenom toho nejlepšího!

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a reservation@otherwayholiday.com

Provozní doba

Pondělí - Neděle: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP