top of page

Pohodová dovolená na resortu Atmosphere Kanifushi na Lhaviyani atolu


Atmosphere Kanifushi, Maledivy

Klient: Alice s rodinou, Praha, Termín: Únor 2019, Lokace: Resort Atmosphere Kaanifushi

Alice nám napsala: "Milá Lucie a OWH, ráda bych Vám poděkovala za zprostředkování naší dovolené v Atmosphere Kanifushi. Zpáteční cesta byla sice trochu hektická, protože jsme do Malé přiletěli hydroplánem později, než bylo plánováno. Pomohla nám však Anička, naše delegátka, která nás ohlásila na odbavení Emirates a předběhla s námi i frontu před vstupem na letiště, takže vše dobře dopadlo.

Pobyt na ostrově byl pohodový. Dokonce zdraví nás trápilo jen trochu, takže jsme si pobyt opravdu užily. Přidělili nám vilu číslo 119, která sice nebyla ve středu ostrova, jak jsem si přála, ale naopak na samém začátku, ale alespoň bylo blízko do restaurace. Starala se o nás slečna, která zařizovala rezervace, výlety, apod.

Vila byla elegantní, velmi prostorná, ale přesto útulná. Úklid vily byl příkladný, až mi toho hocha bylo někdy líto, když přestýlal postele, které stlal ráno a nikdo v nich do večera, než přišel podruhé, neležel. Navíc byl chlapec velmi milý a pozorný.

Jídlo i prostředí ve Spice bylo bezchybné a restaurace Just Veg je úchvatná. Bohužel jsme si s dcerou asi špatně vybraly nebo je to možná běžné, ale pro nás bylo jídlo příliš ostré.

Co se týká samotného ostrova, pláží a moře, tak se nemohu ubránit lehkému zklamání. Téměř po celé délce pláže se ve vodě rozrostla tráva, nebo jak se tomu říká, takže krásnou barvu moře jsme obdivovaly jen z kousků, kde zůstal písek.

Počasí si člověk prostě nevybere. Těšila jsem se ale na to úchvatné zakončení ostrova (za vilami s bazény), které bývá na fotografiích – mělká voda a všude spousta bílého písku, který se táhne daleko do moře – ale toto již neexistuje. Pouze „bazén s bahnem“, které v tom teple dost zapáchá, a pak kamení.

Ještě jednou moc děkuji za vše a budu doufat, že se mi snad podaří ušetřit a na Maledivy se vrátit. Pokud by se tak stalo, určitě bych tentokrát ráda zkusila nadvodní vilu. Mějte se krásně a opravdu děkuji za příkladnou péči."

Alice

OWH, Lucie odpovídá: "Dobrý den Alice, moc děkujeme za recenzi. Jsme rádi, že jste s našimi službami byli spokojeni. Rádi pro vás připravíme dovolenou i v budoucnu a doufám, že dáte na mé rady. :-)"

Poznámka: Při výběru resortu a před jeho rezervací jsem klientu upozorňovala, že tento resort má sice dobré služby, ale ostrov nepatří k těm, které doporučuji. Doporučovali jsme jiné ostrovy, nicméně rodině se resort i ostrov líbil..."

Comments


bottom of page