top of page

Krásná dovolená na resortu Paradise Island Resort & Spa


Paradise Island Resort & Spa, sevení Male atol, Maledivy

Klient: Ivana & Oskar, Pardubice, Termín: Únor 2018, Lokace: Paradise Island Resort & Spa ****, severní Male atol

Ivana nám napsala: "Dobrý den Lucie, posílám recenzi na náš pobyt na Maledivách a přikládám pár fotek. Také Vám chceme poděkovat za zprostředkování krásné dovolené.

Náš pobyt v rezortu Paradise Island byl krásný a nemáme žádnou výtku. Jídlo skvělé, moře naprosto úžasné, pláž skoro pro sebe....prostě samé superlativy. Večerní program byl příjemný, každý den něco jiného.V jídelně jsme měli přidělený stůl, takže nikdy nehledáte místo, kam byste se posadili, také obsluhující číšník je celý pobyt stejný. Výběr jídel byl docela velký, myslím, že si vybere každý. Některá jídla byla docela pálivá, ale byly tam i těstoviny pro děti, rýže, různě upravené brambory, zelenina, ryby....... Velmi jsme si pochutnávali na ovoci - meloun červený i žlutý, papája (vynikající!), pomeranče, malé banány, jablka a pak ještě některé druhy ovoce, které jsme vůbec neznali.

Pro sportovní nadšence posilovna, ping-pong, kulečník, badminton - k All Inclusive zdarma. Na pláži windsurfing a canoe zdarma, pak mnoho dalších vodních sportů za poplatek. Šnorchlování u mola bylo pěkné, ale asi by se našla i lepší místa. Pokoje čisté, každý den čisté ručníky a osušky. Každý pokoj (chatička) má přidělená lehátka, mají stejné číslo. . My měli chatičku na pláži a byli jsme naprosto spokojeni, vodní chatky jsou sice dražší, ale nemají pláž s bílým pískem, a to by nám chybělo. Celkové shrnutí - krásná romantická dovolená.

Paradise Island Resort & Spa, sevení Male atol, Maledivy

Teď ta méně příjemná část, a to je cestování. Vybrali jsme si leteckou společnost Aeroflot s přestupem v Moskvě. Cenově byla celkem výhodná, ale největší roli sehrál celkový čas cesty. S přestupem v Moskvě trvala cesta celkem 11,5 hodiny, což je naprosto skvělý čas. Čekání v Moskvě 1,5 hodiny. Cestou tam mělo letadlo z Prahy hodinu zpoždění a přestup v Moskvě jsme stíhali stylem běh na 2 km chodbami ruského letiště. Bylo to jen tak tak. Ovšem zpátky by ani běh nepomohl. Letadlo z Male do Moskvy kroužilo více jak hodinu nad letištěm Šeremetěvo, po přistání jsem čekali ve frontě, kde vládli ruští úředníci. Do odletu do Prahy zbývalo 5 minut a my pořád doufali, že na nás počkají, přece jen nás bylo devět Čechů. Kdepak, úřednice před nás plácla letenku na další den s tím, že nám letiště zajistí hotel na přespání a poletíme do Prahy ráno. Když to zkrátím, v osm večer přistálo letadlo a ve čtvrt na dvě v noci jsme byli ubytovaní, v půl šesté ráno byl budíček formou bouchání na dveře. Dnes se vzpomínáním na pobyt v Moskvě bavíme, ale tam nám do smíchu rozhodně nebylo.Shrnutí - přes Moskvu s Aeroflotem již nikdy.

Negativní zážitky se ale týkaly jen letecké přepravy, cesta z letiště v Male na ostrov proběhla naprosto v pohodě. Delegátka nás čekala na letišti, předala nás pracovníkům cestovky, kteří nás nasměrovali na loď. Ta stála v přístavu hned před východem z letiště, takže žádné složité přesuny. Cesta na ostrov trvala cca 15 - 20 minut a bylo to úžasné - slunce, tyrkysové moře a krásné výhledy."

Ivana & Oskar

OWH odpovídá: "Dobrý den Ivano, moc děkuji za krásnou recenzi. Jsem moc ráda, že se vám u nás na Maledivách líbilo a užili jste si je.

JJ, typický Aeroflot. :-( Je mi líto, že jste měli takovou zkušenost, ale s nimi je to tak skoro vždy. Buď zážitek, jaký jste měli by a nebo ztracená zavazadla, která nikdy nedoletí na Maledivy, ale až zpátky domů... My v other way holiday doporučujeme Emirates, Qatar, Turkish a Srí Lankan. Ať se vám daří a třeba někdy příště na shledanou."

bottom of page