Recenze | Paradise Island Resort & Spa


Klient: Ivana & Oskar, Pardubice, Termín: Únor 2018, Lokace: Paradise Island Resort & Spa ****, severní Male atol

Ivana nám napsala: "Dobrý den Lucie, posílám recenzi na náš pobyt na Maledivách a přikládám pár fotek. Také Vám chceme poděkovat za zprostředkování krásné dovolené.

Náš pobyt v rezortu Paradise Island byl krásný a nemáme žádnou výtku. Jídlo skvělé, moře naprosto úžasné, pláž skoro pro sebe....prostě samé superlativy. Večerní program byl příjemný, každý den něco jiného.V jídelně jsme měli přidělený stůl, takže nikdy nehledáte místo, kam byste se posadili, také obsluhující číšník je celý pobyt stejný. Výběr jídel byl docela velký, myslím, že si vybere každý. Některá jídla byla docela pálivá, ale byly tam i těstoviny pro děti, rýže, různě upravené brambory, zelenina, ryby....... Velmi jsme si pochutnávali na ovoci - meloun červený i žlutý, papája (vynikající!), pomeranče, malé banány, jablka a pak ještě některé druhy ovoce, které jsme vůbec neznali.

Pro sportovní nadšence posilovna, ping-pong, kulečník, badminton - k All Inclusive zdarma. Na pláži windsurfing a canoe zdarma, pak mnoho dalších vodních sportů za poplatek. Šnorchlování u mola bylo pěkné, ale asi by se našla i lepší místa. Pokoje čisté, každý den čisté ručníky a osušky. Každý pokoj (chatička) má přidělená lehátka, mají stejné číslo. . My měli chatičku na pláži a byli jsme naprosto spokojeni, vodní chatky jsou sice dražší, ale nemají pláž s bílým pískem, a to by nám chybělo. Celkové shrnutí - krásná romantická dovolená.

Teď ta méně příjemná část, a to je cestování. Vybrali jsme si leteckou společnost Aeroflot s přestupem v Moskvě. Cenově byla celkem výhodná, ale největší roli sehrál celkový čas cesty. S přestupem v Moskvě trvala cesta celkem 11,5 hodiny, což je naprosto skvělý čas. Čekání v Moskvě 1,5 hodiny. Cestou tam mělo letadlo z Prahy hodinu zpoždění a přestup v Moskvě jsme stíhali stylem běh na 2 km chodbami ruského letiště. Bylo to jen tak tak. Ovšem zpátky by ani běh nepomohl. Letadlo z Male do Moskvy kroužilo více jak hodinu nad letištěm Šeremetěvo, po přistání jsem čekali ve frontě, kde vládli ruští úředníci. Do odletu do Prahy zbývalo 5 minut a my pořád doufali, že na nás počkají, přece jen nás bylo devět Čechů. Kdepak, úřednice před nás plácla letenku na další den s tím, že nám letiště zajistí hotel na přespání a poletíme do Prahy ráno. Když to zkrátím, v osm večer přistálo letadlo a ve čtvrt na dvě v noci jsme byli ubytovaní, v půl šesté ráno byl budíček formou bouchání na dveře. Dnes se vzpomínáním na pobyt v Moskvě bavíme, ale tam nám do smíchu rozhodně nebylo.Shrnutí - přes Moskvu s Aeroflotem již nikdy.

Negativní zážitky se ale týkaly jen letecké přepravy, cesta z letiště v Male na ostrov proběhla naprosto v pohodě. Delegátka nás čekala na letišti, předala nás pracovníkům cestovky, kteří nás nasměrovali na loď. Ta stála v přístavu hned před východem z letiště, takže žádné složité přesuny. Cesta na ostrov trvala cca 15 - 20 minut a bylo to úžasné - slunce, tyrkysové moře a krásné výhledy."

Ivana & Oskar

OWH odpovídá: "Dobrý den Ivano, moc děkuji za krásnou recenzi. Jsem moc ráda, že se vám u nás na Maledivách líbilo a užili jste si je.

JJ, typický Aeroflot. :-( Je mi líto, že jste měli takovou zkušenost, ale s nimi je to tak skoro vždy. Buď zážitek, jaký jste měli by a nebo ztracená zavazadla, která nikdy nedoletí na Maledivy, ale až zpátky domů... My v other way holiday doporučujeme Emirates, Qatar, Turkish a Srí Lankan. Ať se vám daří a třeba někdy příště na shledanou."

#ParadiseIsland #VillaHotels

 • FB other way holiday
 • FB other way holidays
 • FB Lucie Mohelníková
 • Instagram other way holiday
 • Instagram other way holidays
 • Flickr other way holiday
 • LinkedIn Lucie Mohelníková
 • LinkedIn other way holiday
 • Twitter other way holiday
 • TikTok other way holiday
 • YouTube other way holiday
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv a Srí Lanky, stopu v Doha v Kataru nebo v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou nebo se stopoverem v Doha v Kataru? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

other way holiday, to jsou s láskou a péči vybrané lokality, ostrovy, cenově dostupné i luxusní resorty, vily, hotely i penziony na Maledivách, ale i v jiných destinacích. Maledivy známe jako nikdo jiný široko daleko. Již jsme je procestovali skoro celé. Vaši dovolenou snů na Maledivách připravujeme na základně našich osobních zkušeností, které čerpáme od roku 2009. Víme a známe to, co jiní ne! other way holiday, to jsou s láskou tvořené kolekce jenom toho nejlepšího!

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a reservation@otherwayholiday.com

Provozní doba

Pondělí - Neděle: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP