Recenze | Kihaa Maldives


Klient: Iva s rodinou, Ostravsko, Termín: Říjen/Listopad 2017, Lokace: Kihaa Maldives

Iva nám napsala: "Luci, vše perfektní. Manžel, já i kluci spokojeni. Ten velký pokoj 😲😲😲i přistýlky se ztratily, úklid perfektní. Voda ve skle super, jen manželovi prý nechutnala... Jídlo super (někdo by řekl, že je málo na výběr - ale my zase nemáme rádi rozstřely), to skopové 👌🏻, ovoce 👍🏻a ty těstoviny s omáčkami a ta čínská polévka...Bar perfektní. Pláž, moře, bazén super. Kurty super.

I návštěva nemocnice Ok. Postarali se o nás perfektně. Malý Míša měl zánět v očích (ty slepené oči po ránu a řeže to) po jednom dni...pak vše Ok.

Nemám výtku. Jediné, co bych za blbost bych napsala je že ještě asi neumí čistit ten nový bazén, nebo spíš jim tam přinesla nějaký bordel ta bouřka. A viděla jsem krysu 😀🐭. A prvních pár dní bylo škaredě, ale lépe pro kluky a na nespálení se. Je to spíše plus, protože i tak to opaluje a normálně se dá vše dělat... Všude se tam dá chodit bosky, všude Písek 👍🏻👍🏻👍🏻. Nejvíce pichlavý je v kindergarden 😂. ...300 dolarů na dýškách hovoří za vše...

Moc děkuji Tobě i tomu druhému z e-mailu při výběru. Ahoj příští rok, až si trochu odpočineme (říkáme tomu maledivské galeje s klukama)."

Ivana a spol.

OWH odpovídá: Jsem ráda, že se vám s námi opět líbilo. I mě se Kihaa Maldives líbí. Z jedné strany laguna a z druhé šnorchl.

Tuhle bolest očí také znám. Ostré slunce, slaná voda a pak sucho z klimatizace. Chce to dobré sluneční brýle, dávat pozor v moři a v noci něco vlhkého (oblečení nebo ručník) v pokoji. Hlavně, že to dobře dopadlo.

Njn, myšouni...občas, ale ne zase tak moc často, je možné je někde spatřit a to i na resortech. Víc jich bývá na ostrovech, kde se pěstuje zelenina nebo ovoce. Jdou po jídle. Myšouni nejsou typičtí obyvatelé Malediv. Na Maledivy přicestovaly na zásobovacích lodích. Když cestují lidé, proč by nemohly myšouni. 🐭 😀

Budeme se těšit na příští rok. Jste jedni z mých nejoblíbenějších ripíťáků.

#KihaaMaldives #Kihaaddhufaru #Baaatol

 • FB other way holiday
 • FB other way holidays
 • FB Lucie Mohelníková
 • Instagram other way holiday
 • Instagram other way holidays
 • Flickr other way holiday
 • LinkedIn Lucie Mohelníková
 • LinkedIn other way holiday
 • Twitter other way holiday
 • TikTok other way holiday
 • YouTube other way holiday
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv a Srí Lanky, stopu v Doha v Kataru nebo v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou nebo se stopoverem v Doha v Kataru? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

other way holiday, to jsou s láskou a péči vybrané lokality, ostrovy, cenově dostupné i luxusní resorty, vily, hotely i penziony na Maledivách, ale i v jiných destinacích. Maledivy známe jako nikdo jiný široko daleko. Již jsme je procestovali skoro celé. Vaši dovolenou snů na Maledivách připravujeme na základně našich osobních zkušeností, které čerpáme od roku 2009. Víme a známe to, co jiní ne! other way holiday, to jsou s láskou tvořené kolekce jenom toho nejlepšího!

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a reservation@otherwayholiday.com

Provozní doba

Pondělí - Neděle: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP