top of page

Rodinná dovolená na Kihaa Maldives na Baa atolu


Kihaa Maldives, Maledivy

Klient: Iva s rodinou, Ostravsko, Termín: Říjen/Listopad 2017, Lokace: Kihaa Maldives

Iva nám napsala: "Luci, vše perfektní. Manžel, já i kluci spokojeni. Ten velký pokoj 😲😲😲i přistýlky se ztratily, úklid perfektní. Voda ve skle super, jen manželovi prý nechutnala... Jídlo super (někdo by řekl, že je málo na výběr - ale my zase nemáme rádi rozstřely), to skopové 👌🏻, ovoce 👍🏻a ty těstoviny s omáčkami a ta čínská polévka...Bar perfektní. Pláž, moře, bazén super. Kurty super.

I návštěva nemocnice Ok. Postarali se o nás perfektně. Malý Míša měl zánět v očích (ty slepené oči po ránu a řeže to) po jednom dni...pak vše Ok.

Nemám výtku. Jediné, co bych za blbost bych napsala je že ještě asi neumí čistit ten nový bazén, nebo spíš jim tam přinesla nějaký bordel ta bouřka. A viděla jsem krysu 😀🐭. A prvních pár dní bylo škaredě, ale lépe pro kluky a na nespálení se. Je to spíše plus, protože i tak to opaluje a normálně se dá vše dělat... Všude se tam dá chodit bosky, všude Písek 👍🏻👍🏻👍🏻. Nejvíce pichlavý je v kindergarden 😂. ...300 dolarů na dýškách hovoří za vše...

Moc děkuji Tobě i tomu druhému z e-mailu při výběru. Ahoj příští rok, až si trochu odpočineme (říkáme tomu maledivské galeje s klukama)."

Ivana a spol.

OWH odpovídá: Jsem ráda, že se vám s námi opět líbilo. I mě se Kihaa Maldives líbí. Z jedné strany laguna a z druhé šnorchl.

Tuhle bolest očí také znám. Ostré slunce, slaná voda a pak sucho z klimatizace. Chce to dobré sluneční brýle, dávat pozor v moři a v noci něco vlhkého (oblečení nebo ručník) v pokoji. Hlavně, že to dobře dopadlo.

Njn, myšouni...občas, ale ne zase tak moc často, je možné je někde spatřit a to i na resortech. Víc jich bývá na ostrovech, kde se pěstuje zelenina nebo ovoce. Jdou po jídle. Myšouni nejsou typičtí obyvatelé Malediv. Na Maledivy přicestovaly na zásobovacích lodích. Když cestují lidé, proč by nemohly myšouni. 🐭 😀

Budeme se těšit na příští rok. Jste jedni z mých nejoblíbenějších ripíťáků.

bottom of page