Kuda Bazaar

Kuda Bazaar aneb Malý obchod

  • Facebook
  • Instagram

Vítejte v mém malém obchodě Kuda Bazaar!

 

Kuda Bazaar je maledivsky (dhivehi) a v překladu do češtiny znamená "malý obchod" nebo "malý trh".

 

Aktuálně je v mém Kuda Bazaar možné zakoupit telefonické nebo osobní konzultace a povídání si o Maledivách, mé fotografie z Malediv nebo v našem Rybyšti aneb Rybím tržišti, čerstvého tuňáka žlutoploutvého přímo z Malediv.

Dále vám mohu nabídnout mnou vyzkoušené, pravidelně užívané či používané produkty od kvalitní norské značky Zinzino, ve kterých vězí tajemství mého mladistvého vzhledu a výborné imunity.

A doporučit kosmetiku od české společnosti BODYBE, jejíž majitelé Eugen a Lucie jsou moji dlouholetí známí, a jejichž příběh se začal psát v roce 2016 při dovolené na Maledivách, na kterou cestovali právě s námi. Výborné zkušenosti mám s moringovým olejem, kyselinou hyarulonovou a gumídky na vlasy. Brzy budu testovat další přípravky. 

Máte-li zájem o jakoukoliv fotografii, která je na mém webu anebo máte-li přání jiné z mého archivu, ráda vám jednu fotografii za 300 Kč za 1 kus v tiskové kvalitě prodám. Kompletní prezentace se právě chystá. Obrazy nebo plakáty si můžete nechat vyrobit sami u vámi preferovaných tiskáren. 

Zinzino aneb Perfektní doplněk stravy ke zdravému a dlouhému životu

Dlouho jsem přemýšlela, zda vůbec mám Zinzino na můj web přidat, ale vzhledem k mým skvělým osobním zkušenostem s produkty téhle kvalitní norské značky jsem se rozhodla se s vámi podělit, a to z mnoha důvodů.

Poměrně hodně nejenom mých klientů, ale i obchodních partnerů mi nevěří můj věk, prý vypadám velmi mladě, a ptají se mě, co za tím vězí. Upřímně je to velmi jednoduché. Nejenže nejsem chodící reklama na hlad, ale když jsem žila na Maledivách, denně jsem konzumovala čerstvé ryby, které jsou pro mě nutnost vzhledem k mému onemocnění štítné žlázy a zázračnou rostlinu Moringa, která je perfektní pro mutanty Heterozygoty jako jsem já, jelikož obsahuje to, co obsahuje a decentně preventivně ředí krev. Měla jsem krásnou a vyhlazenou pleť nejenom na obličeji, ale i pokožku celého těla. Obojí je skvělé také na výbornou imunitu. Když jsem se vrátila do Prahy, po pár týdnech jsem opět začala „vadnout“, a tak jsem začala přemýšlet, jak bych ty úžasné čerstvé rybky mohla začít dovážet do Prahy, když už mě maledivští rybáři tak dlouho přemlouvají. Mezitím jsem nedostatek omega 3 a omega 6 z ryb začala vyvažovat lžící kvalitního olivového oleje každé ráno nalačno, což mi v roce 2019 poradil můj parťák z Tuniska. Ve Středomoří je to prý běžné, že prý je to dobré pro tělo a na posílení imunity. Začala jsem tedy každé ráno na lačno praktikovat lžíci“ kvalitního olivového oleje, tedy, v případě, když jsem nepočítala, že ho k obědu nebo večeři nebudu mít v salátu, a pleť se znovu začala vypínat a cítila jsem se lépe. Čas od času jsem olivový olej doplnila čerstvým lososem z Norska a také naším tuňákem z Malediv. Jenže, aby bylo tělo v rovnováze a pokožka perfektní, musela bych opět jíst v Praze čerstvé ryby denně tak, jako na Maledivách, což bych se fakt nedoplatila.

Při jedné obchodní schůzce s mým českým obchodním parťákem, se kterým "děláme do ryb", jsme se bavili o zdravé stravě, jak posílit imunitu a tak. Nadhodila jsem, že denně dávám lžíci oliváče na lačno, a jak mi tady v Praze chybí čerstvé ryby, a on mi říká: "A Zinzino znáš?" a já na to: "Co to je? To zní asijsky"! No, a tak mi parťák začal vysvětlovat, že je to nejkvalitnější olivový ze Španělska smíchaný s nejkvalitnějším norským rybím olejem, který se získává z nejtučnějších ryb žijící v severských mořích. Říkala jsem si, že to zase bude nějaká číhošť, ale olej jsem vyzkoušela. Věřte mi nebo ne, za pár dnů užívání, netrvalo to ani týden, jsem opět měla zpět mou krásně vyhlazenou pleť, a po pár týdnech jsem se zase cítila skvěle, a to nejenom fyzicky, ale i psychicky, což je při mé práci opravdu důležité.

Zinzino oleje a další doplňky stravy od této norské společnosti konzumuji již od jara 2021, pravidelně si k němu dám našeho tuňáka z Malediv, a věřte nebo ne, je mi fajn, nemoci se mi vyhýbají, maximálně občas jako alergička na prach převážně žijící v Praze dostanu rýmičku a Coviďák mě nedostal, až do druhé půlky listopadu 2021, kdy jsem ho zjistila díky PCR testu potřebnému před odletem na Maledivy! Žádné drama se u mě nekonalo, prostě běžné podzimní nachlazení. A to jsem mnohokrát byla ve styku s pozitivními a nemocnými, co jim nebylo zrovna nejlíp. Na Coviďáka nejsem očkovaná, budu, až když mě k tomu donutí násilím a hlavně něčím jiným, než je do konce roku 2021 dostupné, protilátky jsem měla nula, všemožných testů jsem měla za sebou mnoho, vždy negativní až na ten osudný před cestou na Maledivy, cestovala jsem a cestuji, venku jsem byla lockdown nelockdown, respirátor nenosím, když už, tak roušku, kterou opravdu denně neměním. Že by to vážně bylo tak jednoduché? Zdravá strava, kvalitní doplňky potravy, vitamín D, pozitivní myšlení, občas nějaká ta Plznička z tanku na doplnění vitamínu B a hodně pohybu… Máte-li zájem Zinzino vyzkoušet, neváhejte mě kontaktovat.