Thinadhoo, Vaavu atol, Maledivy

Zázemí a služby hotelů a vilek Plumeria Maldives

Zázemí, příslušenství a služby hotelů a vilek Plumeria Maldives je poměrně bohaté a kvalitní. Dá se říct, že je lepší, než zázemí, příslušenství a stravování v některých starších resortech. 

Aktuální fotografie k hotelům a vilkám Plumeria Maldives jsou právě ve výrobním v procesu.

Pozor! Plumeria Maldives aktuálně online nabízí velice levné ceny a kompletní služby a vše odpovídají těmto cenám!!! Mnou popisovaná kvalita, která tu byla v minulosti, tu aktuálně není dostupná!!!  

Plážová restaurace v Plumeria Ocean View

Společná restaurace hotelů a vilek Plumeria Maldives se nachází v přízemí budovy Plumeria Ocean View. Restaurace se rozprostírá jak uvnitř, tak na pláži. V restauraci je formou bufetu servírována snídaně, oběd a večeře. Bufet je bohatý a zahrnuje maledivskou, asijskou i mezinárodní kuchyni.

Plážová restaurace, kavárna a Juice Bar v Plumeria Ocean View

Plážová restaurace, kavárna a juice bar se nachází v přízemí budovy Plumeria Ocean View. Vychutnat si zde můžete oběd formou À la carte, např. máte-li stravování formou polopenze anebo velké množství nealkoholických koktejlů, čerstvých džusů nebo odpolední kávu.  

Restaurace v hotelu Plumeria Boutique

Restaurace v hotelu Plumeria Boutique je využívána především je-li celá budova obsazena skupinou anebo je v hotelu v nízké sezóně málo hostů, kteří mají plnou penzi. V tomto případě se tu podává oběd. Restaurace je klimatizována. Plumeria Maldives své hosty vždy včas informuje o tom, kde budou pokrmy podávany.

Plážová restaurace, kavárna, juice bar a multifunkční přístřešky u Plumeria Villas

Jako další plážová restaurace, kavárna a juice bar je využíván plážový prostor před vilkami Plumeria Villas. Tato plážová restaurace se využívá v případě je-li v hotelu ubytováno více větších skupin. V multifunkčních přístřešcích je možné servírovat lahodné pokrmy, uspořádat konferenci anebo si zacvičit jógu. 

Stravování, stravovací plány a časy stravování

Hotely a vilky Plumeria Maldives nabízí několik stravovacích plánů. Stravování je tu možné jak formou bufetu, tak výběrem z menu À la carte. V pátek se mimo jiné podává tradiční maledivská kuchyně. Po večeři vystoupení tradiční maledivské skupiny Bodu Beru, což je maledivská drum skupina.

Plumeria Maldives má vlastní, moderně vybavené kuchyně a také pekárnu a cukrárnu, a to znamená denně čerstvé lahodné pokrmy, pečivo a také něco na zub. Indonéský šéfkuchař Johny, který dříve vařil i na 4* a 5* resortech, umí se svým týmem nejenom srílanských kuchařů velice dobře vykouzlit jak místní, maledivskou kuchyni, tak famózní "italské špagety" tedy pastu a dále také mezinárodní a asijskou kuchyni. Johny často chodí do restaurace a ptá se hostů, zda jim chutná. Dříve, když ještě byla Plumeria Maldives pouze Plumeria Boutique, kde byly pokrmy z počátku servírované a o několika chodech, Johny vždy přišel své kulinářské dílo představit a popřát dobrou chuť. 

Pokud se Vám nebude chtít vstávat nebo si rádi vychutnáte dobré jídlo v posteli, tak právě pro vás tu má Plumeria pokojový servis s donáškou jídla do pokoje.

Plumeria Maldives nabízí tyto stravovací plány:

RO: Room Only tedy pouze ubytování beze stravy a nápojů. Nedoporučujeme.

BB: Bed and breakfast tedy ubytování se snídaní, která obsahuje snídaní formou bufetu. Nedoporučujeme.

HB: Half Board tedy ubytování s polopenzí, které obsahuje snídani a večeři. Doporučujeme.

FB: Full Board tedy ubytování s plnou penzí, které obsahuje, snídani, oběd a večeři. Doporučujeme.

Časy stravování (mohou se měnit):

Snídaně: 7:30 - 9:30 hod.

Oběd: 12:30 - 14:30 hod.

Večeře: 19:30 - 21:30 hod.

Plumeria Spa aneb Lázně a kosmetické služby

Výbornou masáž z různých konců světa si můžete dopřát v Plumeria Spa, kde se o vás budou starat thajské, balijské nebo indonéské masérky. Spa byla otevřena v roce 2017. Nejednou jsme šikovné ruce místních masérek vyzkoušeli. Ceny masáží se pohybují podobně jako u nás. V případě, že na ostrově Thinadhoo plánujete svatbu, je tu i kosmetický a kadeřnický salon. Plumeria Spa najdete v sousedství Plumeria Fitness a hotelu Plumeria Boutique.

Plumeria Fitness

K Plumeria Maldives patří také Plumeria Fitness aneb posilovna, která byla otevřena v roce 2016, je klimatizovaná, plně vybavená a pro hotelové hosty zdarma. Posilovna je otevřena od brzkých ranních hodin až do pozdního večera a nachází se v sousedství budovy Plumeria Boutique a Plumeria Spa. Pozor, plánujete-li vstup do fitka, nezapomeňte si s sebou vzít vhodnou obuv. 

Plumeria Diving & Water Sport Centre aneb Potápěčské centrum a centrum vodních sportů, výletů a aktivit

K hotelům Plumeria Maldives patří plně vybavené potápěčském centrum a škola a také centrum vodních sportů, kde najdete velké výběr výletů, exkurzí a aktivit.

Plumeria Diving Centre - Potápěčské centrum a škola

Jak už jsem zmínila, Vaavu Atoll a okolí Thinadhoo je jednou z nejvyhledávanějších potápěčských lokalit na Maledivách. Brázdí tudy i speciální safari lodě. Dvě nedávno zakoupila i Plumeria. Jedna z nich bude kotvit u ostrova Thinadhoo jako floating bar - plovoucí bar, kde bude možné zakoupit alkohol a také ho na lodi konzumovat a druhá bude brázdit ty nejznámější a nejhezčí potápěčské lokality na Maledivách. Více informací již brzy.

Plumeria Diving Centre je profesionální potápěčské centrum a škola s certifikovanými PADI potápěči. Centrum nabízí velké množství služeb, potápění na House Reef - domácím útesu nebo Boat Diving - potápění z lodi v okolí Thinadhoo a Vaavu atolu, půjčovnu vybavení, balíčky a kurzy jak pro děti, začátečníky, pokročilé potápěče, tak pro profesionály.

Příslušenství a služby potápěčského centra:

•    potápěčské sety ScubaPro.
•    svítilny pro noční ponory
•    zapůjčení podvodního fotoaparátu
•    učebna 
•    DAN pojištění
•    PADI certifikace

 

Water Sport Centre - Centrum vodních sportů a aktivit, přidružené k potápěčské škole

Plumeria dále nabízí širokou škálu exkurzí a aktivit. Jednou z nejkrásnějších aktivit je šnorchlování přímo z ostrova, které je zdarma a šnorchlovat tak můžete do alelůja, tak výlet na domácí reef/útes, který je naprosto fantastický. Prostě a jednoduše se položíte na vodu a necháte se unášet proudem, který Vás vezeme kolem dokola celého útesu. Fantastický zážitek. Nezapomeňte si nabít a vzít Vaše GoPro, či jiné podvodní kamery a foťáky. Další z hezkých výletů je grilovačka na BBQ ostrově Hulidhoo a nebo výlety na vedlejší obydlené ostrovy.

Pokud budete hledat dobrodružství, sami na vlastní pěst můžete vyrazit na výlet veřejným trajektem, jen za 1,5 USD, na ostrov Fulidhoo. Ráno tam a odpoledne zpět. Nebude-li se Vám chtít cestovat, tak se jednoduše plácnete na pláž a nebo si zařádíte na vodním skútru, lyžích nebo na banánu. Ani jízda na kajaku kolem ostrova není k zahození. Super dobrodružství je také noční rybolov.

 

No posuďte sami jaký bohatý výběr aktivit a exkurzí Plumeria nabízí:

 • Snorkeling Trips - Šnorchlovací výlet, při kterém spatříte různé druhy ryb, manty, želvy, žraloky a občas i žraloka obrovského

 • Robinson Island - BBQ (grilovačka) na neobydleném ostrově

 • Dolphin Cruise - Výlet za delfíny

 • Diving - Potápění

 • Fishing - Rybolov - Vaavu atol je jednou z nejznámějších a nevyhledávanějších atolů také pro rybáře

 • Hopping Island - Výlety na další obydlené ostrovy

 • romantická večeře na pláži

 • romantická plavba při západu slunce

 • vodní sporty

Aktivity a exkurze jsou vždy pořádány několikrát týdně a jsou rozepsané na rozvrhu v hlavní recepci. V případě, že máte zájem se jich zúčastnit, stačí se zapsat na seznam a v daný čas být na daném místě a užívat si. 

Vybavení centra vodních sportů:

 • Canoe - kánoj

 • Banana Ride - Nafukovací banán

 • Singe/Double Donut ride - Nafukovací kobliha

 • Wiper ride - Netuším

 • Water Skiing -  vodní lyže

 • Wake Boarding - vodní prkno, na kterém se stojí

 • Knee Boarding - vodní prkno, na kterém se klečí

Rozpis a ceník exkurzí a aktivit

 

TIP na výlety a exkurze ZDARMA:

 • opalovačka na pláží

 • fantastické šnorchlování přímo z pláže

 • procházky po pláži

 • piknik na pláži

 • fotbal nebo volejbal s místními

 • pozorování západu slunce

Nechybí tu ani velká a moderní flotila, která obsahuje rychlo lodě, potápěčské lodě, rybářské lodě, Plumeria Maldives zaměstnává místní rybáře a další lodě.

Hotely a vilky také pravidelně pořádají následující aktivity:

- Každý den kolem mezi 19:30 až 20:00 hod. probíhá krmení žraloků druhu Nurse Shark a rejnoků nedaleko potápěpěčského centra

- Každý den se na ostrově cvičí od 7:00 ráno jóga (Může být i dočasně pozastaveno, dle instruktora)

- Každý pátek  od 21:00 nebo 21:30 hod. vystupuje místní tradiční drumová skupina BoduBeru

- Každou neděli se od 17 h. pořádá Sunset Coctail (Nealko nápoje a malé občerstvení.)

- Každé pondělí se od 21:00 až 21:30 hod. pořádá Crab Race aneb Krabí závody.

Občas tu vystupují také různí místní zpěváci a skupiny.

Program, respektive dny konání se mohou změnit dle dle počasí.

Ceny potápění, aktivit, výletů a šnorchlování zasíláme pouze potenciálním zájemcům s námi cestovat. 

Pláž a okolí hotelů a vilek Plumeria Maldives 

K areálu hotelů a vilek Plumeria Maldives patří pláž, dětské hřiště, různé multifunkční přístřešky, kde si můžete zahrát stolní tenis nebo šipky, najdete tu také karaoke nebo kino. V případě, že jste milovníky jógy, dá se tu i zacvičit.

Pláž, která se nachází u hotelů a vilek není bikini pláž.

Bikini pláž na obydleném ostrově Thinadhoo na Vaavu atolu

Bikini pláž na ostrově Thinadhoo na Vaavu atolu začíná zhruba 250 m od hotelu Plumeria Ocean View a táhne se skoro kolem celého ostrova. Najdete tu přístřešky, které byly vyrobeny společností Plumeria Maldives a lehátka. Ostatní turisté ubytovaní na ostrově ale tuto skutečnost nerespektují a o přístřešky a lehátka se musí bojovat.

Výběr hotelů a vilek Plumeria Maladives a fotogalerie

Plumeria Boutique
Prezentace hotelu Plumeria Boutique.
Plumeria Island View
Prezentace hotelu Plumeria Island View.
Plumeria Ocean View
Prezerntace hotelu Plumeria Ocean View.
Plumeria Villas
Plumeria Villas
Zázemí hotelů a vilek Plumeria Maldives
Zázemí hotelů a vilek Plumeria Maldives.
Fotogalerie
Fotogalerie

Nabídka dovolené v hotelech Plumeria Maldives 

Pobyty v hotelech a vilkách Plumeria Maldives připravujeme především na míru dle přání klienta. Hotely a vilky je možné kombinovat jak s dalšími obydlenými ostrovy, tak s resorty. Hotely a vilky Plumeria Maldives jsou také součástí mých poznávacích okruhů, a to okruhu č. II a okruhu č. IV.

To nejlepší z Vaavu atolu
Dokonalá dovolená na ostrově Thinadhoo.
5 nocí a více / od 16 000 Kč (625 EUR) / 1 osoba
Maledivy s Lucií / S průvodkyní
To nejlepší z obydlených ostrovů s Lucií.
8 nocí / 34 900 Kč / 1 osoba
Thinadhoo & Oblu Select at Sangeli
Kombinace obydleného ostrova a resortu.
7 a více nocí / od 46 000 Kč (1 800 EUR) / 1 osoba
Dovolená na Plumeria Boutique
Poptávka dovolené na míru na hotelu Plumeria Boutique. Termín a délka je na vás.
Výběr obydlených ostrovů
Mapa s výběrem obydlených ostrovů na Maledivách.
Show More
 • FB other way holiday
 • FB other way holidays
 • FB Lucie Mohelníková
 • Instagram other way holiday
 • Instagram other way holidays
 • Flickr other way holiday
 • LinkedIn Lucie Mohelníková
 • LinkedIn other way holiday
 • Twitter other way holiday
 • TikTok other way holiday
 • YouTube other way holiday
Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí! 

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy a spol. by OWH v případě zájmu o kombinaci Malediv a Srí Lanky, stopu v Doha v Kataru nebo v Dubaji nebo jen tak z lásky k cestování.

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou nebo se stopoverem v Doha v Kataru? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

other way holiday, to jsou s láskou a péči vybrané lokality, ostrovy, cenově dostupné i luxusní resorty, vily, hotely i penziony na Maledivách, ale i v jiných destinacích. Maledivy známe jako nikdo jiný široko daleko. Již jsme je procestovali skoro celé. Vaši dovolenou snů na Maledivách připravujeme na základně našich osobních zkušeností, které čerpáme od roku 2009. Víme a známe to, co jiní ne! other way holiday, to jsou s láskou tvořené kolekce jenom toho nejlepšího!

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday  

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565

E-mail: rezervace@owh.cz a reservation@otherwayholiday.com

Provozní doba

Pondělí - Neděle: 09:00 do 19:00 h. SEČ

Neděle: Pouze pro VIP

© ​Design webu, text a fotografie, to vše dělané s láskou k práci a hlavně k Maledivám by Lucie Mohelníková 2009 - 2021.