Thinadhoo, Vaavu atol, Maledivy

Zázemí a služby hotelů a vilek Plumeria Maldives

Osobně ověřeno

Zázemí, příslušenství a služby hotelů a vilek Plumeria Maldives je poměrně bohaté a kvalitní. Dá se říct, že je lepší, než zázemí, příslušenství a stravování v některých starších resortech. 

Aktuální fotografie k hotelům a vilkám Plumeria Maldives jsou právě ve výrobním v procesu.

Pozor! Plumeria Maldives aktuálně nemá stejnou úroveň služeb, která byla známa v letech 2015 až 2019. Mnou popisovaná kvalita, která tu byla v minulosti, tu aktuálně není dostupná!!! Od 15. října 2020 je již oficiálně otevřena nová budova Ocean View s výhledem na oceán, ale zároveň jsou až do listopadu 2021 zavřená spa. Ohledně stravy tu není takový výběr jako v minulosti. 

12487065_10207984916481659_2667990774928

Plážová restaurace v Plumeria Ocean View

Společná restaurace hotelů a vilek Plumeria Maldives se nachází v přízemí budovy Plumeria Ocean View. Restaurace se rozprostírá jak uvnitř, tak na pláži. V restauraci je formou bufetu servírována snídaně, oběd a večeře. Bufet je bohatý a zahrnuje maledivskou, asijskou i mezinárodní kuchyni.

12487065_10207984916481659_2667990774928

Plážová restaurace, kavárna a Juice Bar v Plumeria Ocean View

Plážová restaurace, kavárna a juice bar se nachází v přízemí budovy Plumeria Ocean View. Vychutnat si zde můžete oběd formou À la carte, např. máte-li stravování formou polopenze anebo velké množství nealkoholických koktejlů, čerstvých džusů nebo odpolední kávu.  

12487065_10207984916481659_2667990774928

Restaurace v hotelu Plumeria Boutique

Restaurace v hotelu Plumeria Boutique je využívána především je-li celá budova obsazena skupinou anebo je v hotelu v nízké sezóně málo hostů, kteří mají plnou penzi. V tomto případě se tu podává oběd. Restaurace je klimatizována. Plumeria Maldives své hosty vždy včas informuje o tom, kde budou pokrmy podávany.

12487065_10207984916481659_2667990774928

Plážová restaurace, kavárna, juice bar a multifunkční přístřešky u Plumeria Villas

Jako další plážová restaurace, kavárna a juice bar je využíván plážový prostor před vilkami Plumeria Villas. Tato plážová restaurace se využívá v případě je-li v hotelu ubytováno více větších skupin. V multifunkčních přístřešcích je možné servírovat lahodné pokrmy, uspořádat konferenci anebo si zacvičit jógu. 

12487065_10207984916481659_2667990774928

Stravování, stravovací plány a časy stravování

Hotely a vilky Plumeria Maldives nabízí několik stravovacích plánů. Stravování je tu možné jak formou bufetu, tak výběrem z menu À la carte. V pátek se mimo jiné podává tradiční maledivská kuchyně. Po večeři vystoupení tradiční maledivské skupiny Bodu Beru, což je maledivská drum skupina.

Plumeria Maldives má vlastní, moderně vybavené kuchyně a také pekárnu a cukrárnu, a to znamená denně čerstvé lahodné pokrmy, pečivo a také něco na zub. Indonéský šéfkuchař Johny, který dříve vařil i na 4* a 5* resortech, umí se svým týmem nejenom srílanských kuchařů velice dobře vykouzlit jak místní, maledivskou kuchyni, tak famózní "italské špagety" tedy pastu a dále také mezinárodní a asijskou kuchyni. Johny často chodí do restaurace a ptá se hostů, zda jim chutná. Dříve, když ještě byla Plumeria Maldives pouze Plumeria Boutique, kde byly pokrmy z počátku servírované a o několika chodech, Johny vždy přišel své kulinářské dílo představit a popřát dobrou chuť. 

Pokud se Vám nebude chtít vstávat nebo si rádi vychutnáte dobré jídlo v posteli, tak právě pro vás tu má Plumeria pokojový servis s donáškou jídla do pokoje.

Plumeria Maldives nabízí tyto stravovací plány:

RO: Room Only tedy pouze ubytování beze stravy a nápojů. Nedoporučujeme.

BB: Bed and breakfast tedy ubytování se snídaní, která obsahuje snídaní formou bufetu. Nedoporučujeme.

HB: Half Board tedy ubytování s polopenzí, které obsahuje snídani a večeři. Doporučujeme.

FB: Full Board tedy ubytování s plnou penzí, které obsahuje, snídani, oběd a večeři. Doporučujeme.

Časy stravování (mohou se měnit):

Snídaně: 7:30 - 9:30 hod.

Oběd: 12:30 - 14:30 hod.

Večeře: 19:30 - 21:30 hod.

Plumeria Spa aneb Lázně a kosmetické služby

Výbornou masáž z různých konců světa si můžete dopřát v Plumeria Spa, kde se o vás budou starat thajské, balijské nebo indonéské masérky. Spa byla otevřena v roce 2017. Nejednou jsme šikovné ruce místních masérek vyzkoušeli. Ceny masáží se pohybují podobně jako u nás. V případě, že na ostrově Thinadhoo plánujete svatbu, je tu i kosmetický a kadeřnický salon. Plumeria Spa najdete v sousedství Plumeria Fitness a hotelu Plumeria Boutique.

Plumeria Fitness

K Plumeria Maldives patří také Plumeria Fitness aneb posilovna, která byla otevřena v roce 2016, je klimatizovaná, plně vybavená a pro hotelové hosty zdarma. Posilovna je otevřena od brzkých ranních hodin až do pozdního večera a nachází se v sousedství budovy Plumeria Boutique a Plumeria Spa. Pozor, plánujete-li vstup do fitka, nezapomeňte si s sebou vzít vhodnou obuv. 

Plumeria Diving & Water Sport Centre aneb Potápěčské centrum a centrum vodních sportů, výletů a aktivit

K hotelům Plumeria Maldives patří plně vybavené potápěčském centrum a škola a také centrum vodních sportů, kde najdete velké výběr výletů, exkurzí a aktivit.

Plumeria Diving Centre - Potápěčské centrum a škola

Jak už jsem zmínila, Vaavu Atoll a okolí Thinadhoo je jednou z nejvyhledávanějších potápěčských lokalit na Maledivách. Brázdí tudy i speciální safari lodě. Dvě nedávno zakoupila i Plumeria. Jedna z nich bude kotvit u ostrova Thinadhoo jako floating bar - plovoucí bar, kde bude možné zakoupit alkohol a také ho na lodi konzumovat a druhá bude brázdit ty nejznámější a nejhezčí potápěčské lokality na Maledivách. Více informací již brzy.

Plumeria Diving Centre je profesionální potápěčské centrum a škola s certifikovanými PADI potápěči. Centrum nabízí velké množství služeb, potápění na House Reef - domácím útesu nebo Boat Diving - potápění z lodi v okolí Thinadhoo a Vaavu atolu, půjčovnu vybavení, balíčky a kurzy jak pro děti, začátečníky, pokročilé potápěče, tak pro profesionály.

Příslušenství a služby potápěčského centra:

•    potápěčské sety ScubaPro.
•    svítilny pro noční ponory
•    zapůjčení podvodního fotoaparátu
•    učebna 
•    DAN pojištění
•    PADI certifikace

 

Water Sport Centre - Centrum vodních sportů a aktivit, přidružené k potápěčské škole

Plumeria dále nabízí širokou škálu exkurzí a aktivit. Jednou z nejkrásnějších aktivit je šnorchlování přímo z ostrova, které je zdarma a šnorchlovat tak můžete do alelůja, tak výlet na domácí reef/útes, který je naprosto fantastický. Prostě a jednoduše se položíte na vodu a necháte se unášet proudem, který Vás vezeme kolem dokola celého útesu. Fantastický zážitek. Nezapomeňte si nabít a vzít Vaše GoPro, či jiné podvodní kamery a foťáky. Další z hezkých výletů je grilovačka na BBQ ostrově Hulidhoo a nebo výlety na vedlejší obydlené ostrovy.

Pokud budete hledat dobrodružství, sami na vlastní pěst můžete vyrazit na výlet veřejným trajektem, jen za 1,5 USD, na ostrov Fulidhoo. Ráno tam a odpoledne zpět. Nebude-li se Vám chtít cestovat, tak se jednoduše plácnete na pláž a nebo si zařádíte na vodním skútru, lyžích nebo na banánu. Ani jízda na kajaku kolem ostrova není k zahození. Super dobrodružství je také noční rybolov.

 

No posuďte sami jaký bohatý výběr aktivit a exkurzí Plumeria nabízí:

 • Snorkeling Trips - Šnorchlovací výlet, při kterém spatříte různé druhy ryb, manty, želvy, žraloky a občas i žraloka obrovského

 • Robinson Island - BBQ (grilovačka) na neobydleném ostrově

 • Dolphin Cruise - Výlet za delfíny

 • Diving - Potápění

 • Fishing - Rybolov - Vaavu atol je jednou z nejznámějších a nevyhledávanějších atolů také pro rybáře

 • Hopping Island - Výlety na další obydlené ostrovy

 • romantická večeře na pláži

 • romantická plavba při západu slunce

 • vodní sporty

Aktivity a exkurze jsou vždy pořádány několikrát týdně a jsou rozepsané na rozvrhu v hlavní recepci. V případě, že máte zájem se jich zúčastnit, stačí se zapsat na seznam a v daný čas být na daném místě a užívat si. 

Vybavení centra vodních sportů:

 • Canoe - kánoj

 • Banana Ride - Nafukovací banán

 • Singe/Double Donut ride - Nafukovací kobliha

 • Wiper ride - Netuším

 • Water Skiing -  vodní lyže

 • Wake Boarding - vodní prkno, na kterém se stojí

 • Knee Boarding - vodní prkno, na kterém se klečí

Rozpis a ceník exkurzí a aktivit

 

TIP na výlety a exkurze ZDARMA:

 • opalovačka na pláží

 • fantastické šnorchlování přímo z pláže

 • procházky po pláži

 • piknik na pláži

 • fotbal nebo volejbal s místními

 • pozorování západu slunce

Nechybí tu ani velká a moderní flotila, která obsahuje rychlo lodě, potápěčské lodě, rybářské lodě, Plumeria Maldives zaměstnává místní rybáře a další lodě.

Hotely a vilky také pravidelně pořádají následující aktivity:

- Každý den kolem mezi 19:30 až 20:00 hod. probíhá krmení žraloků druhu Nurse Shark a rejnoků nedaleko potápěpěčského centra

- Každý den se na ostrově cvičí od 7:00 ráno jóga (Může být i dočasně pozastaveno, dle instruktora)

- Každý pátek  od 21:00 nebo 21:30 hod. vystupuje místní tradiční drumová skupina BoduBeru

- Každou neděli se od 17 h. pořádá Sunset Coctail (Nealko nápoje a malé občerstvení.)

- Každé pondělí se od 21:00 až 21:30 hod. pořádá Crab Race aneb Krabí závody.

Občas tu vystupují také různí místní zpěváci a skupiny.

Program, respektive dny konání se mohou změnit dle dle počasí.

Ceny potápění, aktivit, výletů a šnorchlování zasíláme pouze potenciálním zájemcům s námi cestovat. 

Pláž a okolí hotelů a vilek Plumeria Maldives 

K areálu hotelů a vilek Plumeria Maldives patří pláž, dětské hřiště, různé multifunkční přístřešky, kde si můžete zahrát stolní tenis nebo šipky, najdete tu také karaoke nebo kino. V případě, že jste milovníky jógy, dá se tu i zacvičit.

Pláž, která se nachází u hotelů a vilek není bikini pláž.

Bikini pláž na obydleném ostrově Thinadhoo na Vaavu atolu

Bikini pláž na ostrově Thinadhoo na Vaavu atolu začíná zhruba 250 m od hotelu Plumeria Ocean View a táhne se skoro kolem celého ostrova. Najdete tu přístřešky, které byly vyrobeny společností Plumeria Maldives a lehátka. Ostatní turisté ubytovaní na ostrově ale tuto skutečnost nerespektují a o přístřešky a lehátka se musí bojovat.

Výběr hotelů a vilek Plumeria Maladives a fotogalerie

Nabídka dovolené v hotelech Plumeria Maldives 

Pobyty v hotelech a vilkách Plumeria Maldives připravujeme především na míru dle přání klienta. Hotely a vilky je možné kombinovat jak s dalšími obydlenými ostrovy, tak s resorty. Hotely a vilky Plumeria Maldives jsou také součástí mých poznávacích okruhů, a to okruhu č. II a okruhu č. IV.