Villa Hotels

Villa Hotels Maldives

Villa Hotels Maldives je jeden z nejznámějších, cenově dostupných, maledivských hotelových řetězců. Resorty Villa Hotels, do kterých patří Royal Island Resort & Spa, Paradise Island Resort & Spa, Sun Island Resort & Spa, Holiday Island Resort & Spa a Fun Island Resort & Spa, mají v oblibě Češi, Slováci, Němci a Italové. Villa Hotels patří i k našim oblíbeným resortům v kategorii cenově dostupných. Osobně známe majitelé a vedení resortů. Resorty ze sítě Villa Hotels se nachází v pěkných a známých maledivských lokalitách, kde je možné spatřit žraloka obrovského nebo manty. 

Villa Hotels

Prezentace resortů ze sítě Villa Hotels

© Informace a fotografie použité na této stránce o Villa Hotels 

Část informací použitých na této stránce jsou oficiální informace o resortech Villa Hotels, které jsou doplněné informacemi od personálu resortu a mými vlastními zkušenostmi. Fotografie resortu použité na této stránce jsou mé vlastní, a to z pobytu na resortech Villa Hotels, které jsou doplněné oficiálními fotografiemi resortů Villa Hotels.

Volitelné doplňující služby k dovolené na Villa Hotels

Na Maledivy z Prahy doporučujeme létat s Qatar Airways, Emirates nebo s Turkish Airlines. Více info o letenkách najdete na stránce o letenkách nebo aktuálně na Coviďácké stránce.