Recenze a příběhy našich klientů

Recenze | Sun Island Resort & Spa

 

Klient: Lenka, Lukáš a & Sandra (5 let), KroměříšskoTermín: Květen 2018, Lokace: Sun Island Resort & Spa na Alif Dhaal atol 

 

Lenka nám napsala: "Dobrý den Lucie, tak jsem se konečně k tomu dostala. Byli jsme 11dni na Sun Islandu a bylo to jedním slovem boží! Původně jsme měli v plánu zůstat týden, pak jsme si pobyt prodloužili na 11dní. Bylo to hlavně i kvůli počasí, které ze začátku bylo deštivé, ale pak se to vybralo a byli jsme rádi, že zůstáváme déle.

 

 

Ani chvíli jsme se nenudili. Nádherný ostrov, dobré jídlo, každý den jsme jezdili na kole, šnorchlovali, užívali all inclusive. I ubytování bylo luxusní, hlavně kvůli místu, kde jsme byli. Bylo to kousek od hlavní restaurace. Ale musím říct, že jsme měli doporučení od mého bratra, kde se ubytovat, kde je to nejhezčí a nejlepší. Tak po příjezdu jsem tam do všech hustila, jaké číslo pokoje chceme. Jednou jsme se byli podívat na Holiday Island a shodli jsme se, že se nám to více líbí na Sun Islandu. Holiday se nám moc nelíbil.

 

 

Letěli jsme s Aeroflotem a byli jsme maximálně spokojeni. Dostatek místa v letadle na nohy, mezipřistání v Moskvě nebylo na dlouho, poprvé jsme čekali 2,5 h a pak 4h. Musím říct, že jsem z toho měla obavu, i kvůli dceři, která letěla poprvé. A bylo to úplně v pohodě, klidně bych takhle letěla znova.

 

A máme v plánu se určitě ještě někdy podívat na Sun Island, ten nás okouzlil. Na závěr chci hrozně moc poděkovat kolegovi, těch dotazů bylo hrozně moc, máte svatou trpělivost. Díky a zdravíme

Lenka, Lukáš a Sandra Hradilovi

 

OWH odpovídá: "Jsme moc moc moc rádi, že se vám na Sun Islandu líbilo a bude nám velkým potěšením i příště." 

 

Please reload

  • other way holiday na FB
  • other way holidays na FB
  • Lucie Mohelníková na FB
  • other way holiday na Instagramu
  • other way holidays na Instagramu
  • other way holiday na Flickru
  • other way holiday na LinkedIn
  • other way holiday na Twitter
  • other way holiday na You Tube

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou a Spojenými arabskými emiráty? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy, Srí Lanka a Emiráty by OWH

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday (OWH) 

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565, Skype: otherwayholiday 

E-mail: rezervace@owh.czinfo@otherwayholiday.com, Web: www.otherwayholiday.com

Otevírací doba: Pondělí - Sobota: 09:00 do 19:00 h. českého času, Neděle: Pouze pro VIP

Kompletní kontakty, koncese, pojistka, smluvní podmínky atd.

​​

 

Maledivy / Pouze v případě mé přítomnosti v ráji

Lucie / Tel: +960 997 64 81, Siraaj / Tel.: +960 742 24 22 (OWH Collection Pvt. Ltd., Maledivy)

© ​Design webu, text a fotografie, to vše dělané s láskou k práci a hlavně k Maledivám by Lucie Mohelníková (2009 - 2019​). 

Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí!