Recenze a příběhy našich klientů

Recenze | Sun Island Resort & Spa - Opravdový ráj

 

Klient: Jitka s rodinou, Prachaticko, Termín: Prosinec 2019, Lokace: Sun Island Resort & Spa na Alif Dhaal atolu / Jižním Ari atolu 

 

Jitka nám napsala: "Dobrý den Lucko, konečně jsem se dostala k tomu, abych Vám poslala recenzi. Od prvního kontaktu s Vámi a s kolegou byla komunikace na perfektní úrovni. Delegátka Jana na nás čekala na letišti v Male, kdy nás doprovodila na vnitrostátní letiště a řekla nám potřebné věci. Během dovolené nás kontaktovala, jestli je vše v pořádku a jestli něco nepotřebujeme.

 

Sun Island byl pro nás opravdový ráj. Všechno bylo super, měli jsme ubytování č. 227, což bylo na straně ostrova, jak jste nám doporučila. Byli jsme z pláže nadšení, protože byla opravdu jenom písčitá. Jak jsme zjistili, po obejití ostrova, byla naše pláž TOP. Ubytování bylo pěkné. Bylo fajn, že každý pokoj má svojí wifi. Což ocenil hlavně náš pubertální syn :-). Také jsme vyzkoušeli na 2 noci vilku na vodě. Jídlo bylo super. V restauraci se o nás staral sympatický číšník Thomas. Plná penze nám bohatě stačila. Úžasná byla manta u italské restaurace, která připlavala každý večer. Krmení žraloků a koupání se žraločími miminky neměla chybu.

 

Nevím, co ještě napsat, protože naše první návštěva Malediv, nebyla určitě poslední. Moc se nám tam líbilo. Byly to příjemně strávené vánoce a maximálně jsme si to užili. Mějte se hezky a za všechno děkujeme"

 

Jitka s rodinou

 

OWH odpovídá: "Dobrý den Jitko, moc Vám děkujeme za nádhernou recenzi. Jsme moc rádi, že se vám jak cestování s námi, tak na Maledivách líbilo. Moc rádi pro vás připravíme dovolenou i v budoucnu. Naši stálí klienti u nás mají maličké slevičky. Děkuji moc a ať se daří Lucie a spol.."

Please reload

  • other way holiday na FB
  • other way holidays na FB
  • Lucie Mohelníková na FB
  • other way holiday na Instagramu
  • other way holidays na Instagramu
  • other way holiday na Flickru
  • other way holiday na LinkedIn
  • other way holiday na Twitter
  • other way holiday na You Tube

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou a Spojenými arabskými emiráty? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy, Srí Lanka a Emiráty by OWH

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday (OWH) 

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565, Skype: otherwayholiday 

E-mail: rezervace@owh.czinfo@otherwayholiday.com, Web: www.otherwayholiday.com

Otevírací doba: Pondělí - Sobota: 09:00 do 19:00 h. českého času, Neděle: Pouze pro VIP

Kompletní kontakty, koncese, pojistka, smluvní podmínky atd.

​​

 

Maledivy / Pouze v případě mé přítomnosti v ráji

Lucie / Tel: +960 997 64 81, Siraaj / Tel.: +960 742 24 22 (OWH Collection Pvt. Ltd., Maledivy)

Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí!