Recenze a příběhy našich klientů

Recenze | Srí Lanka & Maledivy

 

Klient: Juraj, Martina, Jura & Beata, Slovensko, Termín: Únor/Březen 2017, Lokace: Srí Lanka Tour & Maledivy, H78 at HulhumalePlumeria Maldives at Thinadhoo, Arena Beach at Maafushi & Centara Ras Fushi

 

Zámočníkovi nám napsali: "Ahoj Lucia, ahojte priatelia. Najskôr by som sa chcel ospravedlniť, že nám to tak dlho trvalo napísať tuto recenziu pretože sme doma už dva mesiace a neviem si stále zvyknúť na príchod z raja.

 

 

Už samotný fakt že sme sa rozhodli využiť Luciine služby po druhý krat svedčí o tom, že sme s cestovaním cez spoločnosť "other way holiday" nadmieru spokojný. Našu prvú recenziu môžete nájsť u Lucii v roku 2015 ako Klient: Juraj & Martina, Slovensko, Termín: Únor 2015, Lokace: Maafushi & Fun Island Resort & Spa ***+.

 

 

Tento rok sme sa rozhodli že dáme Lucii trochu ťažšie zadanie a rozhodli sme sa, že našich 14 dní dovolenky strávime aj z deťmi Jurajom a Beátkou a po ceste na Maldivi sa chceme zastaviť na Srí Lanke.

 

 

Na Maldivách chceme stráviť čas a užiť si čo najkrajšiu šnorchlovačkou bez toho aby sme museli cestovať mimo ostrov, Maafushi sme chceli navštíviť z nostalgie a isť odtiaľ na výlet, pri presunoch sme chceli využiť všetky možné alternatívy.

 

Všetky naše predstavy sa splnili na 1-tku lepšie povedané na 110%.

 

 

Po prílete na Srí Lanku nás čakal na letisku sprievodca Rohan, ktorí bol maximálne ochotný, úctivý, jedným slovom profesionál, ktorý nás sprevádzal po celej prehliadke tejto nádhernej krajiny a jeho vedomosti a ochota nám spríjemnili cely pobyt. Na Srí Lanke sme strávili 5 nocí v 4 hoteloch, ktoré boli na veľmi slušnej úrovni a čo sa týka samotnej Srí Lanky tých 5 dní bolo veľmi málo, je to krásna krajina ktorá potrebuje určite viac času ak ju chcete spoznať. Takže Srí Lanka v podaní www.otherwayholiday.com bola úplne na 1-tku.

 

 

Po presune zo Srí Lanky na Maldivi sme strávili 5 nocí na Plumerii, kde sme sa oddávali slnku a vode v spoločnosti super personálu výbornej kuchyne a množstvom doplnkových služieb a možností aktívne stráviť čas na ostrove. Ďalšie dve noci sme strávili na Maafusi, kde sme zostali prekvapený aké zmeny sa za dva roky na tomto ostrove udiali.

 

 

O všetkom sa môžete presvedčiť vo fotoalbume.Takže ešte raz služby "other way holiday" sú vysoko profesionálne a to dokazuje to že už doma rozmýšľame že s Luciou budeme dovolenkovať určite aj do tretice."

 

Fotogalerie ze Srí Lanky a fotogalerie z Maldiv.

S pozdravom rodinka Zámočníkovích.

 

 

OWH odpovídá: "Ahojda Zámočníkovic, moc děkujeme za recenzi, jsem moc ráda, že jste si to pořádně užili a svěřili se do naší péče znovu a tentokrát i se Srí Lankou. Budu se těšit i do třetice a doufám, že se uvidíme v létě v Práglu. ;-) 

 

Recenze z prvního pobytu v roce 2015.

 

 

Please reload

  • other way holiday na FB
  • other way holidays na FB
  • Lucie Mohelníková na FB
  • other way holiday na Instagramu
  • other way holidays na Instagramu
  • other way holiday na Flickru
  • other way holiday na LinkedIn
  • other way holiday na Twitter
  • other way holiday na You Tube

Novinky a speciální nabídky dovolené na Maledivách nebo s možností kombinace se Srí Lankou a Spojenými arabskými emiráty? Nebojte, nejsme spamaři. Max. 3x měsíčně nebo méně. Přihlášením se k odběru novinek souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů!

Chcete-li zůstat v obraze a vědět o všem, co se kde na Maledivách šustne, sledujte naše facebookové stránky Maledivy by other way holiday anebo Maledivy, Srí Lanka a Emiráty by OWH

Rychlý kontakt

Česká republika / Czechia

Cestovní kancelář a cestovní agentura other way holiday (OWH) 

Telefon | Viber | WhatsApp: +420 603 495 565, Skype: otherwayholiday 

E-mail: rezervace@owh.czinfo@otherwayholiday.com, Web: www.otherwayholiday.com

Otevírací doba: Pondělí - Sobota: 09:00 do 19:00 h. českého času, Neděle: Pouze pro VIP

Kompletní kontakty, koncese, pojistka, smluvní podmínky atd.

​​

 

Maledivy / Pouze v případě mé přítomnosti v ráji

Lucie / Tel: +960 997 64 81, Siraaj / Tel.: +960 742 24 22 (OWH Collection Pvt. Ltd., Maledivy)

Maledivy levně i luxusně, s námi můžete obojí!